Skocz do zawartości
godsmack

Black Desert

Rekomendowane odpowiedzi

@herus

jest takich perełek sporo, nawet na głównym forum jest wątek do zdjęć i kilka jest naprawdę świetnych

ta mnie rozwaliła na łopatki (ale hermiona i tak the best of the best :E )

 

 

BP8sIAH.jpg.706f4a6e343f86857945b70cb2456ee3.jpg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Dominix1910

owszem da się http://www.bdotemplates.com/

robisz sam lub wrzucasz takie gotowce do Documents\Black Desert\Customization potem w grze masz import, export analogicznie również działa jeśli o to Ci chodziło

 

@Herus Storage masz w każdym mieście, tylko uwaga bo każda skrzynia jest niezależna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co idzie tu zrobic to przechodzi ludzkie pojecie :P A pomozecie mi w kwestii ekwipunku? Gdzie mozna pochować itemki? Wiem ze gdzies w miastach ale nie wiem gdzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włacz sobie tryb kursora (ctrl) i na górze po prawej masz taką lupe NPC, tam znajdziesz wyszukiwanie wszystkich npc jakie Ci potrzeba, podzielone na grupy lub jak szukasz z nazwiska to możesz wpisać. Kliknij sobie na Storage npc i zaznaczy Ci do niego (najbliższego) drogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ale... mam te ikonki ale tam jest tylko Knowledge: Turn knowledge and NPC location... nie mam nigdzie do podzialu na poszczegolnych NPCów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm nacisnij H, jeśli to co opisujesz jest tym samym to znaczy że coś źle zrobiłeś raczej :D, to nie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie na mapie, z głównego widoku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale mi ułatwiłeś teraz życie :D Gram 4h i nie widziałem tego :D

 

ok to teraz nastepne: jak wystawic itemek na marketplace?

 

ok znalazlem :D

Edytowane przez Herus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np, no to magiczne okienko ratuje sytuacje baardzo często, npc'ów różnej maści szuka się tu dość często

 

btw taki kolejny pro tip, PPM na itemie który zbierasz da Ci info komu i gdzie masz go oddać, np za kasę lub jakieś exp potki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na niewyrabiające serwery, na tym pierwszym to fpsy zdychają jak jest dużo ludzi a w tej grze jest dużo ineraktywnych elementów i kolizje postaci

Teraz to nawet nie widzę jak hp npc schodzi i ogólnie wciskam losowo co popadnie i giną szczerbaty.gif.

moby mają hp, ale nie będziesz widział jak schodzi dopóki nie zdobędziesz wiedzy o przeciwniku. a tę zdobywasz zabijając przeciwnika wiele razy.

 

jest opcja eksportowania wygladu postaci aby sobie takie cos zrobic? :szczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gif

jest taka opcja, możesz masę templateów z sieci pobrać, emma pewnie też się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Teraz zdecyduj się tutaj człowieku na klasę - ehh zarówno Tamerką jak i Sorcerrerką gra się zarąbiście... hmm.. Ktoś wie jak wypadają one pod koniec gry w pve i pvp?

Edytowane przez Ahmati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak prezentuje się moja postać :E

 

2016-03-07-26386393.jpg

 

2016-03-07-26394642.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie zacheciliscie zeby pograc, szczegolnie ta Emma :E

 

@Azgan tego ptaka to kupiles za kase czy zdobyles gdzies w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

UP@ Kreator postaci i jego możliwości to totalny nokaut nie ma drugiej gry która by się mogła równać pod tym względem z Black Desert Online

 

@Azgan tego ptaka to kupiles za kase czy zdobyles gdzies w grze?

 

Dostałem za Explorer's Package można wybrać jakiego zwierzaka się chce u mnie wybór był oczywisty :D. Gram w barwach biało - czerwonych, kolorystyka mojego rynsztunku nie jest przypadkowa podobnie jak pupil siedzący na ramieniu ;).

 

PS. Jak widać na screenach optymalizacja jest bardzo dobra gra się komfortowo w 60 k/s :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wyglada ciekawie, jak to jest z zwierzakami, mozna je zdobyc bez placenia czy nie?

 

Druga sprawa, na reddicie pisali, ze gra karze nas za brak logowania sie codziennie, tj za codzienne logowanie dostajemy loyality points, wiec brak logowania = brak punktow, rzeczywiscie tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiuje nas za codzienne logowanie- lepiej brzmi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha dobre :)

 

Mysle nad gra i mysle, ale nie chce kolejnego tytulu, ktory zmusza mnie do grania codziennie, czasami mam duzo czasu i moge sporo spedzic grajac, innym razem 2 dni nie gram nic a nic. Cos czuje, ze pomimo tego jak gra swietnie wyglada i jak dobra moze byc, jest po prostu nie dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmm wyglada ciekawie, jak to jest z zwierzakami, mozna je zdobyc bez placenia czy nie?

 

Tak to wygląda można podejrzeć każdego zwierzaka przed wyborem warto tu zaznaczyć że każdy Pet ma inne umiejętności np. psy tropią (wykrywają ) przeciwników (tak słyszałem)

 

2016-03-07-1857031.jpg

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze ceny petow to okolo 800-1000 perel. Jakiej wielkosci sa paczki/ceny perel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widze, ze ceny petow to okolo 800-1000 perel. Jakiej wielkosci sa paczki/ceny perel?

 

Tak to wygląda

 

2016-03-07-3006946.jpg

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje cen w tym sklepie. 1000 perel kosztuje 1000 czego? Chyba nie dolarow :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Perły kupujesz najpierw za prawdziwą walutę

 

bdo-shop.jpg

 

i wymieniasz ją w grze na perły. 1000 pereł kosztuje 10 EURO im kupujesz większą szynkę tym dostajesz większy bonus do dodatkowych darmowych pereł. To są oczywiście opcjonalne wydatki i nie są konieczne by cieszyć się w pełni z gry aczkolwiek jest to ekwiwalent abonamentu (gra go nie posiada kupujesz i grasz B2P) więc jak ktoś chce może kupić sobie coś extra ;).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm czyli dobrze mowili, ze pety po 10-15 dolcow sa :) No nic, poczekam tydzien i zastanowie sie czy kupic czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mhm czyli dobrze mowili, ze pety po 10-15 dolcow sa :) No nic, poczekam tydzien i zastanowie sie czy kupic czy nie.

 

Pety można zdobyć w grze normalnie bez wydawania kasy. Jak zamawiasz Explorer's Package masz Peta do wyboru już w zestawie. Tak samo sprawa wygląda z koniami łapiesz dzikiego konia, oswajasz go, potem możesz je hodować a nawet rozmnażać jeśli masz klacz i ogiera mało tego w grze możesz utrzymywać się z hodowli koni :D.

 

PS. Osiołka dostaniesz za darmo za wykonanie Questa :E.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...