Skocz do zawartości
wirmo

Better Call Saul

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie trzeci odcinek najgorszy.

Serial momentami bardzo naiwny, póki co mam wciąż mieszane odczucia.

Klimat rodem z Breaking Bad faktycznie jest, ale to za mało.

 

Oglądalność za to gigantyczna. Breaking Bad, który tak naprawdę wysoką oglądalnosć miał tylko w ostatnim sezonie, zrobił swoje. Ale tu już teraz sukces jest dużo większy, jak tak dalej pójdzie, to szykuje się długa przygoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność za to gigantyczna. Breaking Bad, który tak naprawdę wysoką oglądalnosć miał tylko w ostatnim sezonie, zrobił swoje. Ale tu już teraz sukces jest dużo większy, jak tak dalej pójdzie, to szykuje się długa przygoda.

Grunt, żeby nie zaczęli później kręcić sezonów tylko dla hajsu, bo wtedy będzie nudno i nie będzie sensu tego oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczalem wczoraj 1 odcinek i przysnalem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczalem wczoraj 1 odcinek i przysnalem :E

Ja oglądałem na dwa razy bo tez ziew mnie złapał w połowie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej napie*dalanki jak w Prisonie? Oj :(

Edytowane przez demarcoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grunt, żeby nie zaczęli później kręcić sezonów tylko dla hajsu, bo wtedy będzie nudno i nie będzie sensu tego oglądać.

Też mam taką nadzieję. Breaking Bad skończyli we właściwym czasie, więc może AMC nie będzie naciskać na wydłużanie (pierwotnie BCS chyba nie miało być aż tak długie).

Chociaż wiadomo, że stacje lubią doić, ile wlezie (patrz Walking Dead). :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką nadzieję. Breaking Bad skończyli we właściwym czasie, więc może AMC nie będzie naciskać na wydłużanie (pierwotnie BCS chyba nie miało być aż tak długie).

Chociaż wiadomo, że stacje lubią doić, ile wlezie (patrz Walking Dead). :E

Tak samo było z Dexterem i kilkoma innymi serialami, chociaż Walking Dead nie trzyma poziomu od pierwszego sezonu 8:E Po prostu dobry odmóżdżacz na wieczór z zombiakami w tle :E

Edytowane przez Azgorath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trzeci odcinek najgorszy.

Serial momentami bardzo naiwny, póki co mam wciąż mieszane odczucia.

Klimat rodem z Breaking Bad faktycznie jest, ale to za mało.

 

Oglądalność za to gigantyczna. Breaking Bad, który tak naprawdę wysoką oglądalnosć miał tylko w ostatnim sezonie, zrobił swoje. Ale tu już teraz sukces jest dużo większy, jak tak dalej pójdzie, to szykuje się długa przygoda.

Dla mnie serial jest bardzo dobry. Element zaskoczenia nie istnieje, bo pamiętasz po Breaking Bad jak był konstruowany. :) Nie mniej to wciąż bardzo dobra produkcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB to wgl inna planeta kazdy kolejny sezon by coraz lepszy a ostatni sezon to po prostu majstersztyk.

Chce zeby BCS wyklarowało swoją jako taką markę.

TWD to oglądam do obiadu z nudów. Chociaż ostatnio nawet obiad mi przy nim nie smakuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się to wszystko rozkręca. Najgorsze kurcze jest to czekanie na kolejny odcinek. Jako fan BB, wejść w klimat serialu, to kwestia chwili. Gilligan ogólnie mistrzunio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się to wszystko rozkręca. Najgorsze kurcze jest to czekanie na kolejny odcinek. Jako fan BB, wejść w klimat serialu, to kwestia chwili. Gilligan ogólnie mistrzunio.

Dokładnie...

 

Świetnie mi się to ogląda jak chce tak z 5 sezonów na teraz :E

 

Ciekawie się to wszystko rozkręca. Najgorsze kurcze jest to czekanie na kolejny odcinek. Jako fan BB, wejść w klimat serialu, to kwestia chwili. Gilligan ogólnie mistrzunio.

Dokładnie...

 

Świetnie mi się to ogląda jak chce tak z 5 sezonów na teraz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z odcinka na odcinek coraz slabiej wedlug mie. Jak wielki fan BB cieżko mi to przyznac.

Pilotażowy odcinek byl swietny, ale kazdy kolejny najzwyczajniej coraz nudniejszy.

Odnosze wrazenie ze wiele osób gloryfikuje ten serial bo "on musi byc swietny" bo...wiadomo dlaczego.

Gdybym nigdy wczesniej nie ogladał BB, pewnie bym po 3-4 odcinkach porzucił ten serial, ale daje mu ciągle szanse, moze sie rozkreci, czyms zaskoczy, zainteresuje.

Bardzo, bardzo mnie ciekawi czy na jakims etapie, jesli nie w tym to byc moze w kolejnych, o ile beda, sezonach zobaczymy Heisenberga albo jego żone, albo Hanka, tak zupelnie przypadkiem, np na przejsciu dla pieszych, w sklepie lub cos w tym stylu. Tak żeby czysto przypadkowo te postacie sie ze sobą "minęły" nie wiedzac ze kiedys narobią niezłego zamieszania w BB :P

Edytowane przez Astral699

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 sezon BB tez nie powalal , moze sie jeszcze rozkreci ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt nudny, ale mi się cholernie podoba :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać racje że gdyby nie znajomość BB to początkowe odcinki by znudziły. No ale sory, jak ostatnia scena 5 odcinka skupia się na

Mike'u

to już wiadomo że coś się dobrego zaczyna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co niektórzy narzekają. To prawda, że ten serial ma niesamowicie wolną akcję, ale w BB w sumie na początku było podobnie. Jak dla mnie pasuje ten wolny klimat serialu i co więcej odcinki zlatują dla mnie niesamowicie szybko, w ogóle nie odczuwam znudzenia w czasie oglądania. Jak na razie BCS na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co niektórzy narzekają. To prawda, że ten serial ma niesamowicie wolną akcję, ale w BB w sumie na początku było podobnie. Jak dla mnie pasuje ten wolny klimat serialu i co więcej odcinki zlatują dla mnie niesamowicie szybko, w ogóle nie odczuwam znudzenia w czasie oglądania. Jak na razie BCS na plus.

Podobnie. :whee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem okazję oglądnąć pierwsze 3 i powiem, że źle nie jest, podobał mi się motyw z tymi deskorolkami w 1szym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w tym tygodniu to był dobry odcinek. W końcu coś drgnęło. Więcej takich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę nadrobić, jestem po 6. Majk tak jak wymiatał w BBad tak wymiata i tutaj. Dobrze, że zostawili tę historię na BCS, gęsty i ciężki odcinek, czyli normalka u Gilligana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11080929_816086858467511_6327275278123781714_n.jpg?oh=72e7c58321694bda474c193405d7b35e&oe=55AC8012

 

Taka ciekawostka. Pan po lewej to Steven Ogg. Dla niewtajemniczonych - Trevor z GTAV. Dziewiąty odcinek zapowiada się kozacko. :)

Edytowane przez zywul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem. Trevor pro :E

Edytowane przez BigTiger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem. Trevor pro :E

Szkoda, że Mike nie znalazł jeszcze AK, wyrzutni rakiet :E

Rozwiązałby odwieczną zagadkę :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...