Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

azgan

NVIDIA GeForce GTX 9x0, 980Ti, Titan X - Maxwell

Rekomendowane odpowiedzi

dh9.png

MSI GTX 980 Gaming 4G

 

Bios mam modyfikowany z tego, który był fabrycznie na karcie. Zmieniłem power limit na większy, a podkręcenie mam przez NVIDIA Inspector dodany do autostartu (nie ogarnąłem zmiany taktowań w edytorze, chociaż to by była lepsza opcja niż programowe podkręcanie).

Na techpowerup są pliki do tego modelu, ale zawsze jak gdzieś czytałem poradniki do Maxwella, to ostrzegali by robić kopie i nie wgrywać BIOSów z internetu. Jak z tym sprawa wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście nie ma żadnej oficjalnej metody na wgranie biosu, to chyba będzie najlepsza opcja. Dzięki za pomoc :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w geforce experience od kilku wersji sterowników przy każdej grze pisze że "gra nie może zostać zoptymalizowana" Co może być problemem ?

 

Problem rozwiązany wystarczyło przeinstalować aplikację :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które stery, te nowe pod DX12 ?

 

I tak wgram to obadam jak 980Ti się zachowuje, ciekawe kiedy łaskawa NV raczy wyeliminować bug przy 2 monitorach który objawia się czarnym ekranem na obydwu wyświetlaczach w sytuacji kiedy niektóre gry się zawieszą i trzeba menedżer wywołać, żeby odzyskać obraz trzeba rozpiąć któryś monitor i podłączyć.

 

Co ciekawe zależy od gry jedne się krzaczą inne nie, a jeszcze inne się krzaczą ale można to obejść wywołując menedżer z drugiego monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak te nowe, pobrałem najpierw przez Experience, zesrały się. wyczyściłem i na nowo na sucho zainstalowałem, nadal to samo. Pobieram poprzednie..

Brawo nVidia 2x - koncertowo spartolone sterowniki tak namieszały mi w systemie że żadne czyszczenie nie daje rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że mam obraz dysku robiony raz na tydzień, musiałem przywrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety i ja mam ten sam problem....czeka mnie format, bo nie robię punktów przywracania :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że trololo NV trwa w najlepsze,w takim razie zanim wgram zrzucę obraz dysku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafił mi się MSI GTX 970 Gamimg z ASIC 64 % :E

Maksymalnie robi na rdzeniu 1430, powyżej sypie artami :E

Miał ktoś gorszą sztukę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem gaminga 72.6%, który benchmarki przechodził na 1500-1550, a do wiedźmina na dzień dobry zjazd do ~1450, by mówić o jakiejś stabilności.

W upały przy Lords of the Fallen 1440p zegrał dropił do 1414.

 

A nie dawno miałem Gaminga G1, który bez trudu pracował z zegarem 1500MHz we wszystkim, co mu podałem. Tyle, że suszara straszna to była.

 

ostatnio do loterii asicowej też szczęścia nie mam. RX460 61%, RX480 gamingX 69%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Wczoraj podczas GTA 5 okazało się, że karta dobija do temp limit. Przez ponad rok pykałem tylko w mniej wymagajaće gry, więc dupa ze mnie że nie zainteresowałem się tym wcześniej. Gwarancja kończy się za 2 dni :mad2:

 

Z tego co patrzyłem w Google, zdjęcie głównego radiatora nie wymaga wymiany termopadów tak jak to miałem w 6850 z turbiną.

Jest w ogóle sens to rozgrzebywać, czy tylko pastę wymienić? Od roku karta chodzi z obniżonym napięciem więc sekcja zasilania pewnie mniej się męczyła niż w standardzie.

Jeśli tak, jakie termopady i w jakiej ilości do tego kupić? Skoro już to mam samemu zrobić to nie chcę zostać z rozgrzebaną kartą graficzną na stole.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddaj na gwarancje rzecz jasna poki mozesz i nie grzeb nic sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się do tego ma BIOS? Zrobiłem flash kopii którą miałem wcześniej, mimo to Nvidia Inspector pokazuje [MODIFIED] :/

 

EDIT: Wgrałem jakiś z forum MSI i zniknęło. Wysyłam zgłoszenie.

 

EDIT2: Orientuje się ktoś może czy muszę wysyłać wszelkie akcesoria? Przejściówkę DVI - VGA oraz 6pin-8pin chętnie bym sobie zostawił "na zaś".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem używanego GTXa 970 od Asusa (Strix). Bardzo fajny ASIC 81,6%.

To mój pierwszy GeForce wcześniej miałem Radeony.

Trzymam go obecnie na 1393Mhz z napięciem 1.075V - Czy to odpowiedni wynik jak na taki ASIC?

Karta stabilna, w wiedźminie 3 ok 70 stopni 1400RPM, w nie tak dobrze wentylowanej obudowie.

 

Zastanawiam się czy starać się zejść jak najniżej z napięciem. Pewnie i tak już jestem na granicy jak tak patrze na wyniki innych. Czy znaleźć taki sweet spot - napięcie - wydajność?

post-245261-15341123991596_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak te nowe, pobrałem najpierw przez Experience, zesrały się. wyczyściłem i na nowo na sucho zainstalowałem, nadal to samo. Pobieram poprzednie..

Brawo nVidia 2x - koncertowo spartolone sterowniki tak namieszały mi w systemie że żadne czyszczenie nie daje rady

Ciekawi mnie jak ludzie instalują sterowniki że im mieszają w systemie... zmieniam sterowniki nvidii gdy tylko wychodzą najnowsze, DDU i jedziemy z nowym, zero problemów od lat o.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...