Skocz do zawartości
lavey

GTA V PC / Grand Theft Auto 5

Rekomendowane odpowiedzi

@Myst, masz prawo tak sądzić, ja jednak bardziej pozostaję oczarowany WD2 niż GTA V - zbyt wiele rzeczy mnie denerwuje w tej drugiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już latanie i pływanie opanowałem, przejechałem góry moto-crossem całe. :E, GTA 4 było trudniejsze, ale tutaj są lepsze misje, szkoda że więcej nie można popływać batyskafem np. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latanie jako tako opanowałem, za to z pływaniem miałem nie lada problemy kwasny.gif Musiałem oglądać poradniki, bo za chiny nie mogłem rozkminić tego systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latanie jako tako opanowałem, za to z pływaniem miałem nie lada problemy kwasny.gif Musiałem oglądać poradniki, bo za chiny nie mogłem rozkminić tego systemu.

Ta misja z lotem spadochronem spoko, muszę się pobawić tak więcej, a gostka dogoniłem bez problemu, chłopaki są wyćwiczeni nieźle u mnie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe zdobyłem 100 letni traktor i przejechałem nim z pod latarni morskiej do garażu 8km w 40 min. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie problemy z ładowaniem gry podczas misji online ?

Od wczoraj z 6 razy gra nie chciała się załadować pomiędzy misjami i teraz znów to samo. :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stjepan, nie szalej tak lol2.gif

 

@Doamdor, nie gram online, więc ja nie mogę Ci pomóc.

Edytowane przez bumbumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latanie jako tako opanowałem, za to z pływaniem miałem nie lada problemy kwasny.gif Musiałem oglądać poradniki, bo za chiny nie mogłem rozkminić tego systemu.

W vice city grałeś? Raczej nie... Tam latanie rc helikopterem to było wyzwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W vice city grałeś? Raczej nie... Tam latanie rc helikopterem to było wyzwanie.

Albo kierowanie zdalnie starowanym samochodzikiem w GTA San Andreas, też to było wyzwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W vice city grałeś? Raczej nie... Tam latanie rc helikopterem to było wyzwanie.

 

Ta misja była nie na moje nerwy, dobrze, że kuzyn z ratunkiem przybył i ze stoickim spokojem przeszedł misję. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za łebasa miałem problemy z ta misja ale obecnie to bulka z maslem, wszystkie te helokopterki czy samoloty RC jak w San Andreas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Vice City nie grałem, a San Andreas musiałem odpuścić mniej więcej chyba w połowie, bo nie potrafiłem opanować latania kwasny.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Franklin i C. J. zostaną bohaterami czarnych graczy. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest w tym zabawnego? Rockstar od zawsze wspiera podobne akcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic do kolorowych nie mam, mam nawet taką koleżankę, ale ona pochodzi z Afryki, umie dobrze mówić po polsku, studiowała w Polsce, ma obywatelstwo, normalnie pracuje i mieszka tutaj, ciekawa osoba. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra głownie brzydko wygląda wieczorami/nocami, za dnia jeszcze ujdzie, nie będę marudził. Wiadomo więc, że nowszym grom nie podskoczy, wcześniej wspominałem, że tuż przez rozpoczęciem gry w GTA V ukończyłem Watch Dogs 2, i ta przesiadka jest baaardzo bolesna, GTA wygląda jak kupa.gif przy WD2.

WD2 to znacznie nowsza gra. Patrząc na to, że GTA V zostało stworzone na ps3/xbox360 i później podrasowane pod pc i ps4 to GTA V dalej do dzisiaj wygląda całkiem dobrze, a szczególnie jak się odpali w 4k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika grafiką, jakbyś widział jak GTA ewulowało pod względem graficznym to byłbyś w szoku. No ale jak się w vice city nie grało, w poprzednie części pewnie również, to nie ma się tego odczucia. Dla mnie mimo lat to grafika w V jest na bardzo dobrym poziomie, nie mówiąc już o modach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika grafiką, jakbyś widział jak GTA ewulowało pod względem graficznym to byłbyś w szoku. No ale jak się w vice city nie grało, w poprzednie części pewnie również, to nie ma się tego odczucia. Dla mnie mimo lat to grafika w V jest na bardzo dobrym poziomie, nie mówiąc już o modach.

Dl mnie tak samo, brak tylko zaawansowanej fizyki z czwórki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AndrzejTrg

grałem w GTA III, San Andreas (nie ukończyłem) i GTA IV, więc pojęcie mam jak to było z progresem graficznym w tej serii. Jak wspomniałem, na grafikę w GTA V zasadniczo nie narzekam, tylko noce kiepsko wyglądają na tle nowszych tytułów.

Do wszystkich:

Czy macie jakis patent, by np. Michael zakładał kask na rower? Tylko raz się zdarzyło że założył, tuż po kupieniu i świeżym odebraniu z garażu, potem kolejne podejścia do jazdy, i tego kasku nie chce założyć, pomimo wielokrotnych prób zejścia z roweru, i ponownego wejścia. Czekam i czekam nieruchomo, a ten tego garnka nie chce założyć...Chyba zabugowane to jest kwasny.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby się kto zastanawiał dlaczego nie można korzystać z dobrodziejstw kasyna - nie można bo takie mamy prawo w Polsce (mówię poważnie - sarkazm OFF)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...