Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kepler01

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

zamienie konto steam z 31 grami w tym CS: GO z rangą Mistrzowskie elitarne srebro i odblokowanymi wszystkimi osiągnięciami (również w grze, wszystko na złoto ;) )

gry na zdjęciach :

http://speedy.sh/MjKc9/Bez-tytulu.png

http://speedy.sh/HbV8A/Bez-tytulu2.png

w zamian oczekuję kodu/kodów do gry/gier na steam

np: GRID Autosport, Far Cry 3 czy coś w tym stylu.

Możliwe allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wybaczcie proszę post pod postem, jednak zastanawiam się nad jeszcze inną opcją. Pojawiły się ostatnio promocje na poniższe Lenovo LOQ i Legiony: Laptop LENOVO LOQ 15APH8 15.6" IPS 144Hz R5-7640HS 16GB RAM 1TB SSD GeForce RTX4050 Windows 11 Home Laptop LENOVO Legion Pro 5 16ARX8 16" IPS 165Hz R5-7645HX 16GB RAM 512GB SSD GeForce RTX4050 (wersja bez systemu) Laptop LENOVO Legion Pro 5 16IRX8 16" IPS 165Hz i5-13500HX 16GB RAM 512GB SSD GeForce RTX4060 Windows 11 Home Są to modele z 16GB RAM i wychodzą ponad budżet - zwłaszcza trzecia propozycja. Może jednak warto zdecydować się na któryś z nich i w przyszłości rozszerzyć samodzielnie RAM do 32GB? (chyba jest taka możliwość, a jeżeli nie ma, to będę wdzięczna za wyprowadzenie z błędu 😅). Czy któryś z tych modeli wydaje się Wam bardziej przyszłościowym rozwiązaniem, biorąc pod uwagę podzespoły?
    • Bo jak wentyle są dobre i dobrze działają to jest full automat na krzywych. W idle sobie pyrkają na ~250rpm czy część mam całkiem wyłączoną. Dla ~średniego obciążenia gdzie często tak gram z automatu się dostosowują, a dla full obciążenia jak dojdzie krzywa u mnie wypłaszczona gdzie styka ~880rpm na chłodnicy dla wentyli 120mm i na 140mm lecą max na krzywej ~650rpm. Wszystko ustawione tak, aby w każdych warunkach było maksymalnie cicho i odpowiednio wydajnie. Nie mam, pewnie wcale nie byłoby to łatwo nagrać bez dobrego micro. Ten dźwięk łożysk jest dość subtelny, ale jak się ma wszystko super cicho i siedzi w ciszy to się niestety wybija i drażniło.
    • Tu nie ma żadnej filozofii, bierzesz jakąś lupę i coś metalowego jak nie masz pensety smd to może być gruba igła i lekko przesuwasz pin do odpowiedniej pozycji (wzorujesz się na pozostałych w jakiej ma być) nic nie uszkodzisz jak z wyczuciem to zrobisz, pin też tak łatwo się nie łamią w większości przypadków da się je wyprostować.
    • "Jakość promieni światła" w 1440p to nie występuje i karta się nudzi bardzo nawet z tym na Ultra. W 2160p, gdy tylko ta jedna opcja jest na Ultra to są  spadki,  zwłaszcza w laskach, gdy te promienie przenikają przez drzewa. Wystarczy dać na wysokie i już nie ma spadków, a różnicy wizualnej na oko, między Ultra a Wysokie nie mogę zauważyć, więc dałem na Wysokie i jest porządku.
    • posiadam laptopa Asus Rog Strix Scar III G531gv i chciałem go delikatnie podkręcić, szukałem na internecie, lecz totalnie nie wiem czy jakkolwiek da się to zrobić i czy da się to zrobić, stąd moja prośba o pomoc tutaj na forum. Mianowicie chodzi mi tylko i wyłącznie (choć jeśli są osoby, które znają dobrze temat i mogą pomóc mi zwiększyć osiągi mojego laptopa również w inny sposób, to z chęcią skorzystam) o zwiększenie taktowania ramu, standardowe kości ram zamontowane w laptopie są to micron 2x 8 gb 3200 mhz, lecz w menadżerze zadań pokazuje, że pracują one tylko na 2667 MHz. Chcąc lekko podnieść wydajność laptopa kupiłem kości Crucial 2x16gb 3200 MHz, lecz też menadżer zadań wskazuję, że pracują one na 3200 MHz - czytałem, że można z takich wycisnąć by pracowały w okolicach 3600 MHz? I chciałbym coś takiego zrobić, bądź żeby chociaż pracowały na tym 3200 MHz. Oglądałem filmiki na internecie, to niektórzy użytkownicy laptopów ASUS posiadają w biosie funkcję AI Tweaker, ja niestety takiej nie posiadam, sprawdziłem wszystkie zaawansowane ustawienia biosu i z poziomu biosu nie da się podkręcić laptopa. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...