Skocz do zawartości

blubaju

Forumowicze
  • Liczba zawartości

    1959
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

356 Excellent

2 obserwujących

O blubaju

Ostatnie wizyty

3317 wyświetleń profilu
  1. To jeszcze pora na powrót ATI A serio, taa już widzę ten powrót, przez te 20 lat "trochę" się zmieniło w technologii GPU. Aby ruszyć, musieliby pozbierać byłych inżynierów z nV i AMD i coś zacząć działać. Tylko patrząc ile czasu zajmuje Intelowi wejście na rynek GPU to nie spodziewałbym się powrotu marki wcześniej niż za 10 lat.
  2. Spokojnie, nic się nie pourywa. W zestawie z karta dostaniesz paletę cegieł oraz worek cementu i sobie wybudujesz murowaną podporę
  3. Nikogo nie udaję, ale wydajność nie bierze się z niczego, swoje z gniazdka musi pobrać. A tutaj wszyscy oczekujecie że karta, która prawdopodobnie bez problemu pociągnie 8K pobierze tyle co GT1030. "Takie rzeczy tylko w Erze"
  4. Ja nie wiem o co tutaj takie zdziwienie o wysokie TDP i pobór prądu. Skoro to będzie miało taką wydajność, to trudno, trzeba dołożyć do pieca. I żaden nawet najlepszy proces od TSMC czy jeszcze czyjś inny tego nie zmieni. W motoryzacji to chyba nikt z was nie byłby zdziwiony, że V8 o mocy 500HP nie pali tyle co Fiat 126p.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...