Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Diamond Viper

Zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Muszę przyznać, że sam się ostatnio wkopałem kupując g... a nie zasilacz typu I-Box Solytech 500W, pomimo, że kupujący zażekał się, że mi absolutnie wystarczy. Dzięki mojej niewiedzy okazało się, że to szajs jakich mało niestety i nie warto narażać całego zestawu na tzw. krótkie spięcie :) Z samym zasilaczem nie ma sprawy - albo go oddam bratu, albo sprzedam - o to się nie martwię. Chciałbym tylko abyście przedstawili mi zasilacz do kwoty 209zł, bo tyle bym miał :) który pociągnąłby to, co zaraz przedstawię. A oto co miałby uciągnąć :

 

Płyta główna : DFI Infinity SLI-M2/G

Procesor : AMD 64 X2 5200+ 2,6Ghz - do 3,0 chcę go podkręcić lekko.

Pamięci : A-Data Vitesta Extreme 800Mhz CL4 - tu też zlekka się "pobawię"

Karta graficzna : Palit 8600GT Sonic - tutaj chcę ją wycisnąć do ostatnich soków, stąd całkowita wymiana chłodzenia i radiatory miedziane na pamięci

no i dysk z nagrywarą jeszcze - wiadomo.

 

Czekam na propozycje naprawdę stabilnej zasiłki w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wyświetl to demo BFI na oledzie i wytłumacz czym się różni płynność ufoka@120 fps kontra płynność ufoka@60 fps + BFI. Różne techniki, dla obserwatora efekt jest ten sam: https://www.testufo.com/blackframes#count=2&bonusufo=1&equalizer=1&background=000000&multistrobe=1&pps=960 Co najwyżej przy "kinowym" 24 fps BFI samo w sobie nie da dostatecznie dobrego efektu ze względu na widoczne migotanie przy tak niskiej częstotliwości. Generalnie BFI zaczyna samo z siebie dobrze działać gdzieś od około 40-50 FPS.  W przypadku matryc LCD masz jeszcze fizyczne smużenie matrycy i tam BFI, a właściwie stroboskop synchronizowany z odświeżaniem matrycy dodatkowo eliminuje ten problem. Ale jesteśmy w wątku OLED
    • No właśnie zależy mi na całości. A tuba co to jest dokładniej za wersja?
    • Nie wprowadzam. GS to tegoroczny model z ubiegłoroczną matrycą. Ustawioną jaśniej i tyle.
    • @Send1N Teoretycznie masz rację, jednak problemem jest gdy chłodzenie jest sprzed AM5 i korzysta z customowego "backplate". Producent mógł wtedy nie przewidzieć mocowania ramki trzymającej procesor w backplate i dupa zbita.                     Minęło parę lat od instalacji mojego Fortisa na AM4, muszę sprawdzić co i jak.
    • Porównałem ostatnio ilość czasu jaką Rosjanie potrzebują do zajęcia danego terytorium. Jest masakra. "Ciężkie" walki o Siewierodonieck zajęły półtorej miesiąca, w momencie kiedy Ukraińcom brakowało zachodniej techniki (początek wojny), a Rosjanie byli bardzo silni. Obecnie spod Awdijiwki żeby zająć Oczeretyne (przy błędzie UKR i znowu braku dostaw z zachodu) 3 miesiące, tracąc przy tym 3-4x więcej sprzętu i ludzi. Dla kontrastu, kontra w wykonaniu Ukraińców na Charków przejęła 12 tysięcy km2 w miesiąc. Rosjanie tym "wyłomem" osiągnęli sukces taktyczny, ale daleko do operacyjnego czy wymiernej korzyści w perspektywie następnych miesięcy. Zagrożenie okrążenie całego ugrupowania i zajęcie Chasiv Jaru jest, ale Ukraińcy dosyć ładnie się bronią. Sytuacja jest krytyczna ale stabilna, czyli jak zawsze przy ofensywie Rosjan.   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...