Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

morfeusz34

sprzedawcy allegro-procesory

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko:

znacie może z allegro firmy SunTrade i Comp-Ager

mają dobre ceny na procesory e8400 -kupował ktoś coś od nich??

można śmiało u nich brac?

jak z gwarancją ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieno ich niebęde się pytał -wiadomo co odpowiedzą jest super :)

coprawda komentarze pozytywne ale może ktoś miał z nimi coś wspulnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nieno ich niebęde się pytał -wiadomo co odpowiedzą jest super :)

coprawda komentarze pozytywne ale może ktoś miał z nimi coś wspulnego?

 

A dlaczego uważasz, że wiesz co odpowiedzą. Ja często stosuję tę metodę. Pytam wcześniejszych kupujących zbierając ich z zakończonych aukcji danego sprzedawcy i wierz mi, jeśli wszyscy powiedzą, że jest super tzn, że musi być wyjątkowo super bo najgorzej (i tak jest najczęściej) jak spotykam się wręcz z zupełnie skrajnymi opiniami. Wtedy nie wiadomo co myśleć o danym produkcie czy sprzedającym.

 

Pozdr.

 

corson77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do "firmy" comp-ager: radze sie od nich trzymac z daleka

zaplacilem im za procesor (poza allegro) i nigdy nie zobaczylem ani procesora ani swoich pieniedzy z powrotem

sprobuj sie dodzwonic na ktorys z 6 roznych numerow telefonów ktróre podaja na różnych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka faktów:

 

Comp-Ager vel miecia_kras vel Sun Trade mają trzy adresy. Jeden dla sklepu internetowego Comp-Ager, drugi dla miecia_kras, a trzeci dla Comp-Ager na Allegro. Numery NIP i Regon podają tylko w porównywarkach. Na Allegro nie.

 

Maja duże obroty, ale dla transakcji z Allegro nie wystawiają faktur.

 

Duży odsetek w komentarzach dotyczących ich działności poza Allegro stanowią opisy sytuacji, gdy klient zapłacił za towar, ale go nie otrzymał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do "firmy" comp-ager: radze sie od nich trzymac z daleka

zaplacilem im za procesor (poza allegro) i nigdy nie zobaczylem ani procesora ani swoich pieniedzy z powrotem

sprobuj sie dodzwonic na ktorys z 6 roznych numerow telefonów ktróre podaja na różnych stronach

 

Gratulacje. Robienie interesow poza allegro.

 

Kilka faktów:

 

Comp-Ager vel miecia_kras vel Sun Trade mają trzy adresy. Jeden dla sklepu internetowego Comp-Ager, drugi dla miecia_kras, a trzeci dla Comp-Ager na Allegro. Numery NIP i Regon podają tylko w porównywarkach. Na Allegro nie.

 

Maja duże obroty, ale dla transakcji z Allegro nie wystawiają faktur.

 

Duży odsetek w komentarzach dotyczących ich działności poza Allegro stanowią opisy sytuacji, gdy klient zapłacił za towar, ale go nie otrzymał.

 

Miecia? Przypomina mi sie aukcja z "boxem aka baxem" X-Fi Music. Nie wiedzialem , ze Mecia to Comp i Sun Trade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje. Robienie interesow poza allegro.

 

Ale ja kupowałem przez ich stronę internetową (via skąpiec lub ceneo), nie żebym jakoś umawiał się przez allegro

 

Z moich obserwacji wynika, że poważne problemy z comp-ager pojawiły się ostatnio. Prawdopodobnie miało to związek z sezonem urlopowym. Do obsługi zamówień z allegro.pl przydzielono pewnie totalną sierotę, która nie sprostała zadaniom jej stawianym.

 

Zdaje się, że masz rację

Procek w końcu (3 tygodnie...) do mnie dotarł

Tak czy owak, kontakt z tą firmą to totalna porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, co szanowni państwo chcieliby jeszcze wiedzieć aby byli panstwo zadowoleni?

piszę z firmy comp-ager. To co tutaj wypisujecie to totalne bzdury. Nigdy nie zdaża się aby zapłacony towar został nie wysłany, Takie bzdury sa wypisywane tylko przez konkurencję. Zapraszam co zakupów aby się przekonać. Co do pozostałych firm o których ktoś tutaj wypisuje to przykro mi ale jakieś inne konta nie maja nic wspólnego z kontem comp-ager. Wystarczy samemu sprawdzić zamiast czytać te kłamstwa z palca wyssane. Poza tym jeszcze nigdy nic nie zostało sprzedane poza allegro. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie sprawdzilbym to o czym tutaj Pan pisze , ale wasza strona internetowa to kpina , brak regonu , NIPu , po prostu nic oprocz telefonu komorkowego. Tak , da sie sprawdzic. Numerow kont tez nie ma , a to jest podstawa w handlu , gdzie kazdy sklep internetowy majacy swoja strone www podaje to w regulaminie , oplatach itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez kupowalem w comp-ager kilka razy w pzeciagu lat i zawsze bylo OK. Kolega zamowil u nich w zeszlym tygodniu 2x samsung 320 F1. Zaplacil chyba w piatek wieczorem, potwierdzenie na maila dostal jakos kolo 23 a towar przyszedl w poniedzialek rano kurierem! Sam bede u nich zamawiac jutro q6600 i 2x 320 F1. Jesli nie wierzysz moge podac nick z allegro swoj oraz kolegi. Szkoda tylko ze ceny poszly w gore (dysk4zl proc nie wiem ile) ale i tak maja tanio.

 

Wiem ze na allegro bywa roznie ale oczernianie sprawdoznego spzredawcy to juz przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisalem sytuacje z mojej strony. Mozna zobaczyc jakis dowody? czy sprawa jest na policji?

 

Faktem jest tez ze nie podanie danych na stronie internetowej jest dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak Suntrade to to samo co i Miecia , eh... a ponoc to osobne konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie chce brac q6600 OEM i 2x samsung F1 320. Czemu nie w ESC? bo proc maja 65zl drozej a dyskow w ogole brak. Mimo tego topicu pewnie sie i tak zdecyduje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście naprawde smieszni. 20 uzytkowników niezadowolonych na kilka tysiecy zadowolonych? dane na stronie internetowej? czy ktos tutaj jest na tyle inteligentny aby wiedziec jak wyglada sprzedaz poprzez internet? ludzie naprawde potrzebna wam pomoc. Niestety ja nie mam kwalifikacji aby wam pomoc. Dla wszystkich zaintresowanych. Firma comp-ager nie istnieje. "comp-ager" to login z allegro. W danych jest nazwa firmy. Sun-Trade to firma która sprzedaż prowadzi poprzez strony internetowe. A co do konta miecia_kras w allegro to tylko konkurencja która ma nazwe firmy SunTrade jesli ktos nie umie czytac lub niedowidzi to nie zauwazy ze sa to rozne firmy, inaczej pisane nazwa pewnie przypadkowa. Wpiszcie sobie w google i szukajcie ile jest takich firm. Co do danych typu nip adres sa podane w odpowiednim miejscu i kazdy uzytkownik na zyczenie otrzymuje FV lub paragon. Tylko nielczni nie potrafia sobie sprawdzic. Jaka wyszukiwarka cen pozwolilaby na wpuszzenie firmy bez danych? Jak wspomniane zostalo wyzej nielicznym potrzeba pomocy. Wszystkich którzy kupili w comp-ager otrzymali towar. Ktos kto zaczyna temat radze sie z nim zapoznac. Tylko i wylacznie firmy konkurencyjne wypisuja takie klamstwa. Komentarze negatywne sa wynikem pracy wlasnie takich nielicznych ktorzy za wszelka cene chca zniszczyc konkurencje w krotkim czasie poniewaz te komentarze otrzymujemy jeden po drugim w ciagu ostatnich dni. Czyli do tej pory wszystko ok i tysiace zadowolonych i nagle jest wszystko zle? zastanowcie sie o co chodzi poniewaz jest to na tyle beznadziejne ze mozna sie tylko z tego posmiac. Co do reszty radze sie zapoznac dokladnie z trescia pisanych wypowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak to sie zakonczy i czy sliponoga wyjasni problem :| Faktycznie firma ma ponad 4000 pozytywow i tylko pare negatywow wiec dziwne to :|

 

Swoja droga , dane sa w odpowiednim miejscu? Ciekawa odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Odpowiedzi

    • Tutaj wszystko zalezy od cpu oraz lokacji bo stojac w jednym miejscu i obracaja kamera fps moze sie znaczaco roznic i dzieje sie to w calej grze. Nie ma znaczenia czy to podstawka czy dodatek, a spadek fps na poziomie 15fps to jest wrecz cos naturalnego w tej grze, calej grze bez wyjatkow. To co sie dzieje wokol w miescie ma za duzy impakt na cpu dlatego miejsca testowe dla gpu nie powinny miec miejsca w centrum.
    • Tyle, że on chciał, żeby ta gra działała na karcie z 8 GB pamięci przy teksturach ultra i włączonym przyspieszonym strumieniowaniu tekstur A tak się nie da nawet w najnowszymi patchami, najlepiej trzeba wyłączyć przyspieszone strumieniowanie. Nie wiem, kiedy ludki w końcu załapią, że więcej VRAM jest po to, żeby można było teksturki maksować, a nie po to, żeby był większy FPS. Ale jak się katują niegrywalnymi ustawieniami tekstur z zapchaną pamięcią, to się dochodzi do takich wniosków
    • No to poproszę o linki do kosztorysów, symulacji itd wskazujących na tę opłacalność (nie - słowa Horały, że "się opłaca" /jemu na pewno się opłacało brać kilkadziesiąt tys za nic co miesiąc/ nie jest tym czego szukam, podobnie stwierdzenia "bo w DE się opłaca"). Bo znając życie to będzie równie "opłacalne" jak Rów Jarosława. Ja niestety chyba nie umiem szukać, bo znajduje mi tylko: "Wyceniany na 100 mld zł układ kolejowy będący komponentem całego ekosystemu wokół CPK stworzyła jedna osoba. Koncepcję poprzedni rząd miał przyjąć bez wykonania jakichkolwiek analiz..."
    • Switch gdyby miał odpalić grę w trybie VR to by się zesrał jednym słowem. Q3 ma 2.4 teraflpos, więc nie jest tak źle. Porównanie do Switcha jest zasadne, bo gry na tej platformie cieszą się większą grywalnością jak samą grafiką. Zabawa na pierwszym miejscu. Tak samo jest z Q3 - imersja na pierwszym miejscu. Oczywiście chciałoby się więcej, ale już teraz można czerpać ogromny fun z gry. Z niecierpliwością czekam na zapowedziane tytuły.
    • Takie moje 3 grosze... I niestety strojone w taki a nie inny sposób. Zwłaszcza Emp 2, które wprost są kierowane do osób z ubytkami słuchu lub w podeszłym wieku. W przypadku anatomii opieranie się na społecznym dowodzie słuszności może być ryzykowne. Stwarza to szansę na wygodne słuchawki, owszem, ale w starciu z indywidualnymi cechami anatomicznymi może powodować np. takie sytuacje, jak w HD800, które dla jednych są najwygodniejszymi słuchawkami na świecie, a dla innych są po prostu za duże i leżą niekomfortowo na policzkach. Jeśli mowa o seriach 6, 7 i 8, to tam jest mechanizm X-axis, potencjalnie eliminujący konieczność stosowania mechanizmów obrotowych. Czyli bardziej kwestia anatomiczna, aniżeli subiektywna. Potwierdzam. Testowałem niedawno całą serię AD, modele 500/700/900X. Bardzo wygodne i lekkie. Ale z kolei innym spadały z głowy, ponieważ system 3D-Wings nie trzymał ich zbyt mocno. Testy na swojej głowie są najlepsze w przypadku dużych problemów z wygodą albo wysokich wymagań co do tego. Alternatywą są niezmiennie głośniki, które problem wygody eliminują za cenę innych uwarunkowań użytkowych.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...