Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Incore00

Wyprzedaz z mojego magazynu

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że trzeba iść. Już nie raz takim się upiekło. Sam raz czy dwa razy dałem się zrobić i machnąłem ręką (nie, że mnie oszukali i brak przedmiotu - tylko typu - miał być nowy, a były ślady użytkowania itp.).

Ale teraz już bym nie popuścił. Trzeba gonić, bo zaczyna, to chamstwo wkurzać - nie można normalnie handlować, bo ludzie się boją kupować i nawet sprzedawać (bo ktoś wytknie taki błąd jak tu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście sprawa nie dotyczy, ale zostałem już raz oszukany więc dorzucę dwa grosze. Z mojego punktu widzenia sprawa powinna wisieć na forum dla potomnych. Poszkodowany, który sprawę opisał na wykopie powinien sprawę zgłosić na policję. Skoro nasz bohater to taki chojrak to ciekawe co powie dzielnicowemu jak ten zadzwoni mu do drzwi. Zacznie się strzelać, że to jego posesja i na forum przeczytał, że nie ma prawa wejść? :lol2:

Przez 95% zgrywał buca, który próbował wyłudzić pieniądze. Ostatecznie zasłaniał się głupotą i uszkodzonym samochodem :E :E :E Wniosek? Policja. Jeden mu pójdzie na rękę i przemilczy, drugi odpuści i się chłopaczek przekonuje w fakcie, że jest nietykalny jak walnie kilkoma cytatami z forum prawnego. Czyste chamstwo i ku[censored]two, które należy tępić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra.. :thumbdown:

 

lagodnie napisane.

 

Sam sprzedalem chlopakowi plyte-wysylka byla z uk.nie bylo najmniejszych problemow...ale takim naciagactwem i zerowaniem na ludzkich pomylkach po prostu gardze. :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie śmieszy jak tacy ludzie jak nasz naciagacz próbują się bawić w prawników :E pierwszy lepszy sąd by go wyśmiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam od niego coś kupiłem i nie dość, że w niezłej cenie to jeszcze sprzęt czysty i zadbany. Nawet jeśli handlował sporo to i tak to był plus, bo już nieraz dostawałem zabrudzone sprzęty i niby to drobiazg ale też świadczy o sprzedającym.

Co do całej tej sytuacji to ewidentna próba wyłudzenia jak dla mnie.

Kiedyś raz sam wystawiłem aukcję z błędem gdzie kupujący zwrócił mi uwagę na to! Oczywiście nie robił z tego faktu problemów, bo dogadani byliśmy na forum a chciał po prostu zyskać komentarz na allegro. Sam również raz kupiłem coś z błędnym opisem i gdy sprzedawca się odezwał i wyjaśnił, że przedmiot był źle oznaczony to po ludzku zapytał czy jestem dalej zainteresowany a cenę najwyżej obniży i też nie robiłem z tego jakiejś afery. Ludzki błąd.

 

Osobną sprawą jest zachowanie Incore00 po fakcie nagłośnienia całej sprawy. Pierwsze co mi przyszło na myśl, że nauczka dobrze mu zrobi. Co to za tłumaczenia? Matkę by pewnie sprzedał byle by tylko nie było z tego konsekwencji. Może to fakt, że jestem już "trochę" leciwy ale nie można przygrywać w "luja" i potem nie brać konsekwencji na klatę za takie czyny. Zapewne wiedział czym taka sprawa może się skończyć ale podjął taką a nie inną decyzję. Normalny, uczciwy człowiek nawet by o tym nie pomyślał a w tym wypadku reakcja była natychmiastowa więc wnioskuję, że takie rzeczy mogły dziać się i wcześniej.

Nie dość, że kupił fajny sprzęt w dobrej cenie to jeszcze próbował uczciwego sprzedawcę naciągnąć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Autora tematu Sednum.

 

Dajmy mu szansę na odkupienie.

Mogę zaproponaować wyjście pośrednie na które my wszyscy musieli byśmy się zgodzić.

Jeśli facet w meilach do wszystkich z którymi tak pogrywał wyśle solidne przeprosiny za swoje

kurewskie zachowanie i próbę wyłudzenia to mu odpuścimy.

 

Jeśli nie to do piachu z nim i sprawę mu wytoczyć.

 

 

 

0_0_0_1336291643_middle.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony szkoda, żeby gówniarz już na starcie miał jakiś konflikt z prawem

 

Nie gówniarz, nie gówniarz... Takiego jeszcze można by było tłumaczyć.

 

Koleś sprzedaje sprzęt za ponad 10 tys. zł na forum.

Nawet na wykopie miał info, że jest elektrykiem i pracuje w serwisie komputerowym.

Jeździ BMW E39 (wiem, żadne to BMW F10, ale za darmo też nie rozdają).

 

Także mam nadzieję, że autor tematu z wykopu zgłosi wszystko pięknie na policję....

 

 

... a ja osobiscie w gratisie podesłałem mu webcache z wystawionych przedmiotów tego bezczelnego typa

i naprawdę mam nadzieję, że mu się Urząd Skarbowy dopier*oli do tyłka,

a wtedy dopiero będzie płacz...

 

 

A wystarczy poczytać komentarze - koleś ma zryty łeb - tak jak ProFusion napisał parę postów wcześniej - potrafił po allegro wyciągnąć telefon do jego mamy (sic! :mad2: )

i dzwonić po rodzinie !!! :hmm:

 

 

NA POCHYBEL SKU.... [reszta na google]

 

 

Dajmy mu szansę na odkupienie.

Mogę zaproponaować wyjście pośrefdnie na które my wszyscy musieli byśmy się zgodzić.

Jeśli facet w meilach do wszystkich z którymia tak pogrywał wyśle solidne przeprosiny za swoje

kurewskie zachowanie i próbę wyłudzenia to mu odpuścimy.

 

Miał szansę!

Wyobraź sobie, że gość z wykopu chciał mu 500 zł wysłać (!)

Jako "zadośćuczynienie" a ten kawał [cenzura] powiedział, że nie, ma być 890 zł (!) :E

 

 

Wiadomość od sprzedajacego z wykopu:

Ja konta nie będe na pclabie zakładał :) Ale podziękuj w moim imieniu wspierającym, napisz, że bardzo cieszę się z ich reakcji. Ludzkich reakcji, które sprawiają, że nie tracę wiary w ludzi! Życz im powodzenia i najmniejszej ilosci takich ludzi jak incore na ich drodze :)

Z góry dziękuję! To dla mnie wiele znaczy! Tu nie chodzi o kasę. Bo widziałeś, były momenty gdzie chciałem się poddać i zapłacić dla świętego spokoju ;)

 

 

Także wspieramy swoich - takich, którzy potrafią uczciwie handlować przez neta (ja raz wysłałem słuchawki gościowi, który wpłacił połowę kwoty jako zaliczkę),

a dla takich jak Incore00 - zero litości !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeździ typową karkową 5-tką :D.

Jak byłby jeszcze takim "nabuzowanym" to by szedł w zaparte i strzelił argument typu "bo ci wy***".

A tutaj widzimy klasyczny przykład małego człowieka.

 

Najlepsza była cena średnia GTX 670 - wziął najtańsze licytację, a 970 wziął najdroższe licytację :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niezbyt miło wspominam zakup u incore00 .. Sprzedał mi płytę i memki , z czego jedna padła po godzinie od uruchomienia kompa .. I się dowiedziałem że żadnej gwarancji czy rękojmi nie ma .. pierwszy i ostatni raz tu na forum .. Także po tej akcji zakupy u niegp odpuściłem bez względu na zajebistość oferty ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps:

Jak ktoś chce to mam fajny monitor na sprzedaż a że potrzebuję kaski na szybko bo miesiąc ciężki to i cena dobra.

Info w dziale Sprzedam Dell 2714H Pełen Box GW

Ze mną się przyjemnie robi interesy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do takich Januszow biznesu przemawiaja tylko argumenty manualne. Wielu takich widzialem, honoru i godnosci osobistej nie maja, wiec pisanie tutaj smutkow i zali nic nie komu nie pomoze. Kariery takich biznesmenow koncza sie, gdy ktos zlozy im przyjacielska wizyte. W tym przypadku moze nie udalo muy sie naciagnac usera, ale pewnie ma grono wierzycieli po poprzednich transakcjach. Moze akurat ktos sie juz szykuje na wycieczke :D Po jakims czasie to juz nie sprawa pieniedzy, a zasad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schapał się na kartę. Na błąd w aukcji. Już słyszał szelest pieniędzy...

Teraz niech za to zapłaci.

 

Sam kupilem i7 2600k który miał robić 5GHz. Za 675 gdy normą było 900. Robił 4,8. Cieszyłem się ceną a 200MHz... Nawet zapomniałem o nich! Trochę wyrozumiałości i imersji...

 

Wyrazy szczerego współczucia dla poszkodowanego za kłopoty jakich mu narobił ten oszust i krętacz. Podziwiam chęć porozumienia i podejście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równo rok temu wziąłem od niego zasiłke z przedpłatą na konto, poza allegro i wszystko było ok. Działa do dzisiaj:)

Ogólnie czytam ten temat na wykopie, ale chyba jestem niedorozwinięty, bo nie mogę doszukać się co jest grane... Może ktoś tą rozmowe przełożyć na polski?

 

Spotkało się dwóch stałych użytkowników wykopu, jeden oferował kompa, drugi chciał kupić. Sprzedający napisał że jest procek, płyta, karta graficzna gtx670, tamten się zgodził poprzez allegro.

Sprzedający wystawił ale walnął się w opisie i napisał gtx970. Chętny na kupno to kupił, odebrał i napisał że karta się nie zgadza bo miała być gtx970 a przyszła gtx670.

Sprzedający napisał że przecież tak uZgadniali na wykopie na PW. Kupujący stwierdził że albo dostanie 900zł dopłaty albo idzie do prawnika.

Sprzedający się wystarszył i zaproponował 500zł. Kupujący odrzucił ofertę no i cała rozmowa została wklejona na wykop, gdzie ludzie zaczęli szukać jego innych kont.

Według mnie w takiej syyuacji można tylko odesłać towar i prosić o zwrot kasy bo towar niezgodny z umową(opisem na allegro).

Jednak kupujący chciał zarobić 900zł i się przejechał. Oby sprzedający nie darował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...