Forum PCLab.pl: Żulernia z OLX, Allegro oraz forum PC Laba - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (121 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Żulernia z OLX, Allegro oraz forum PC Laba zabawne sytuacje transakcyjne Oceń temat: ****- 9 Głosów

#41 Użytkownik jest niedostępny   WDK 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 19 Maj 2017 - 03:00

Zobacz postWalther, o 19 Maj 2017 - 01:59, napisał(a):

My na północy chyba żyjemy w innym świcie i lubimy rozwijać rozmowę w stylu : no nie za tyle nie sprzedam ale zawsze możemy się dogadać, a ile chciałbyś zejść, dobra daj tyle i jest spoko.....
a tu takie magiczne NIE i nie wiem jak to ogarnąć, po prostu czuje się jak kamień :E
Myślę, że to nie ma związku, czy ktoś jest z północy, czy nie. Sam jestem z pomorskiego, a nie lubię się targować, wolę konkret.

#42 Użytkownik jest niedostępny   JTN5M 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 04:27

Ja natomiast jestem z Krakowa i jakos nie widze nic przeciwko targowaniu sie... Dopoki dopoty sie nie przesadza.

#43 Użytkownik jest niedostępny   duniek 

• Kielce
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 05:11

no wlasnie, dlatego ja zwykle daje sztywne ceny

bo ludzie zamiast napisac propozycje to pytania "ile pan opusci", albo "czy cena jest do negocjacji", na moje tak, kolejne pytanie jaka cena minimalna

albo za towar wystawiony za 1000zł proponuje 500zł, po moim nie, lub odpisaniu ze absolutne minimum to np 950 albo nawet 1000, gosc podnosi cene np na 700 co juz samo w sobie jest dla mnie oznaka ze osoba nie jest powazna

absolutnym hitem byla sytuacja nie tak dawno temu gdzie wystawilem PC na olx z błędną ceną - zamiast 7400 wystawilem za 4700, gosc pisze wiadomosc ze on go wezmie za 4000 i pod warunkiem ze wysylka juz w cenie

Ten post był edytowany przez duniek dnia: 19 Maj 2017 - 05:19

#44 Użytkownik jest niedostępny   DisconnecT 

• Trolling master race :E
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 05:23

Zobacz postduniek, o 19 Maj 2017 - 06:11, napisał(a):

absolutnym hitem byla sytuacja nie tak dawno temu gdzie wystawilem PC na olx z błędną ceną - zamiast 7400 wystawilem za 4700, gosc pisze wiadomosc ze on go wezmie za 4000 i pod warunkiem ze wysylka juz w cenie

:rotfl:

Było się jeszcze spytać czy jaśnie król czerwonego dywanu sobie nie życzy :E

OLX to jednak stan umysłu, przypomniało mi się jak gość wystawił w 2015 roku komputer z Core 2 Duo GF 8600GT tanim monitorem 17 cali, za 15 tysięcy, a jako akt wielkiej łaski dorzucał stary pordzewiały rower który nadawał się do wywalenia przez okno :lol2:

Kolejna sytuacja, wystawiłem kiedyś na OLX stare chłodzenie Artica, warte ok 140 zł nowe, moje natomiast miało oryginalny wentyl zmieniony na inny, i jedynie zapinki pod AMD w komplecie, cenę dałem 40 zł, to napisał do mnie janusz że przez brak oryginalnego wentylatora i zapinki do Intela da mi 10 zł i żebym wysyłał, wyśmiałem go i temat skończyłem, to przez następne 1.5 miesiąca spamował mi na GG czy wysłałem mu to już :E

Swoją drogą tyle się mówi oszustwach na OLX, ale ja jakoś wcale się nie dziwię, tyle razy ile dostałem przedpłatę na konto, a oferta była tylko wystawiona na OLX, wychodzi na to że ludzie aż sami się proszą o wałek :E

Ten post był edytowany przez DisconnecT dnia: 19 Maj 2017 - 05:33

#45 Użytkownik jest niedostępny   duniek 

• Kielce
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 05:37

rekord OLX
4200zł od reki na konto :E :E :E :E :E

mimo ze sam proponowaem pobranie

#46 Użytkownik jest niedostępny   Firekage 

• [*] 16.02.1959-16.05.2016
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 09:47

Zobacz postbielas, o 19 Maj 2017 - 01:29, napisał(a):

I daje Ci to tyle, że w efekcie spotykają się dwa chamy? :brow: Ech, Fire... ambitnyś... ło kurde...

Wskaż mi ustęp, w którym napisałem, że...odpisuję tego typu ludziom w tonie, którego sami używali. Oj Bielas, czytanie ze zrozumieniem...skoro bawimy się w wycieczki osobiste.

Nie ma to jak na chamstwo reagować dziecinadą.

Widocznie mówisz z perspektywy własnych doświadczeń, bo z moich wynika to, że umiejętnie dobrane argumenty i mocno konkretna wypowiedź zamyka krzykaczowi drogę do epitetów, wulgaryzmów, a i jakiejkolwiek dyskusji z powodu braku argumentów i przerabiałem to nie raz. Zresztą, zarówno w życiu osobistym, jak i nawet w formie kontaktów pisemnych, nie pozwolę sobie aby mi ktoś wyskakiwał z epitetami, o których można przeczytać w powyższych komentarzach, zwłaszcza przy sprzedaży czegoś ZNACZNIE taniej, niż w sklepie, dodatkowo mając papiery i gwarancję. Zresztą, gdy wystawiam coś na sprzedaż to oznacza to tylko tyle, że...nie jest mi to potrzebne i zawadza, więc dając cenę znacznie niższą, nie spodziewam się, że napisze do mnie jakiś burak, a następnie będzie jeszcze epitetami mnie częstował - już kilkukrotnie sprzedawałem części, praktycznie 2x taniej, z papierami i gwarancją, więc bez przesady - kto tu komu łaskę robi? Daję dobrego, mocnego, całego "kompa" 2x taniej i mam jeszcze wysłuchiwać? Ok, ale ja sobie nie pozwolę. Tak na marginesie - rozumiem, że gdyby ktoś Ciebie zaczepił na ulicy, poczęstował wiązanką, nie odpowiedziałbyś nic, zwinął głowę i przeszedł na drugą stronę ulicy bo to przecież dziecinada pokazać to i owo, tak? Pytam...

Co do tematu, to jak kiedyś napisałem, że podpuściłem cebulaka co by podjechał 80 km po jakiegoś fanta, bo zgadzam się na jego - totalnie absurdalną - ofertę, to mnie tu zjeść chcieli razem z rzepami przy butach, gdy bardzo grzecznie powiedziałem mu, że chyba pomylił adres, bo ja nic nie sprzedaję.

...

Ten post był edytowany przez Firekage dnia: 19 Maj 2017 - 09:52

#47 Użytkownik jest dostępny   czolgista778 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 09:58

Zobacz postJTN5M, o 19 Maj 2017 - 03:17, napisał(a):

Poprosilem o specyfikacje (ze szczegolnym naciskiem na dokladny model zasilacza), zdjecie wnetrza kompa i film z bootowania... Odpowiedzi do dzis nie dostalem. Nie wiem, czy chcial ode mnie wyludzic pieniadze spowrotem, bo karta mu sie nie spodobala, czy moze tez i uswiadomilem mu, ze popelnil blad podlaczajac co by nie bylo calkiem pradozernego G92 do jakiegos chinczyka, ale co by nie bylo w zyciu sie tak nie zestresowalem z powodu sprzedazy internetowy, jak po otrzymaniu tej wiadomosci.

Dlatego nauczyłem się nigdy nie naklejać już mojego adresu na paczki. Wiem co sprzedaje a wysyłka (przynajmniej tutaj) to ryzyko kupującego w razie zaginięcia.
Z mojej strony paczka wysłana = deal zakończony, do widzenia. Wiadomo, zależy od sprzętu, jeśli są to jakieś droższe rzeczy typu wzmacniacze/kolumny to poradzę itp. ale pierdółki poniżej €50 to"BiS".

Kolejna gwiazda, sytuacja sprzed 15 minut, mam do sprzedania chińskiego laptopa na Atomie 8300, prawie nówka (wiadomo, gadżet który po 2 tygodniach ląduje w pudełku bo Atom okazuje się do niczego niezdatny).
Facet dupe truję kiedy może przyjechać, pyta czy laptop jest w 100% sprawny. Mówi że pracuje niedaleko mnie i pyta kiedy mógłby wpaść go obejrzeć.

Podaje gościowi wszystkie info a ten na koniec wypala że jednak się zastanawia czy nie lepiej mu kupić nowego laptopa w sklepie....
Nie odpisałem, za 10 minut przychodzi mail czy cena jest ostateczna bo za €45 więcej może go kupić w sklepie z darmową wysyłką.

I tak człowiek traci czas na Januszy Dodaj obrazek

Ten post był edytowany przez czolgista778 dnia: 19 Maj 2017 - 09:59

#48 Użytkownik jest niedostępny   Firekage 

• [*] 16.02.1959-16.05.2016
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 10:01

Zobacz postczolgista778, o 19 Maj 2017 - 10:58, napisał(a):

I tak człowiek traci czas na Januszy Dodaj obrazek

Mamy inną definicję "tracenia czasu". Kilka minut spędzonych na odpisaniu komuś, to nie to, co odwalił komuś Bielas...gdzie typ dymał 80 km...a i tak pewnie większość z nas, nawet będąc w pracy, ma dostęp do emaila (inną kwestią jest to, czy można używać komputera do prywaty...).

Ten post był edytowany przez Firekage dnia: 19 Maj 2017 - 10:01

#49 Użytkownik jest dostępny   czolgista778 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 10:04

Problem w tym że Ci ludzie są w gorącej wodzie kąpani, odpowiedź na już bo już pewnie pisze do 10 innych sprzedawców.
Nie mam stałego źródla dochodów także zależy mi na sprzedaży tego sprzętu i człowiek wkłada w to jak najwięcej czasu, gdyby ta kasa szła na kieszonkowe to bym to olewał i inaczej podchodził do sprawy.

Firekage, ja takie cyrki jak Bielas miałem już pierdylion razy tutaj. Jakieś 5 lat temu chciałem kupić sobie rower, jakiś żartowniś z 3 różnych ogłoszeń wysłał mnie 3x pod rząd do innego miasteczka, dzwonię do drzwi a ludzie nic nie wiedzą o żadnym rowerze do sprzedania. W końcu miałem dość i kupiłem rower w sklepie.

Raz też umówiłem się na zamianę kilku grató audio za dopłatą, pojechałem 80km w jedną stronę, dzielnica jak jakiś Bronx, dzwonię do drzwi i cisza.
Dzwonię do faceta a ten wypala że nie ma go w domu i mu się zamiana już odwidziała i się rozłączył.Dodaj obrazek Dodaj obrazek

Ten post był edytowany przez czolgista778 dnia: 19 Maj 2017 - 10:25

#50 Użytkownik jest niedostępny   BlackBishop 

• ostatni sprawiedliwy
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 10:39

sprzedając coś na wiadomym serwisie to chyba trzeba trzymać się następujących reguł:
- kontakt tylko przez maila żeby idioci nie dzwonili non stop w poj....ych godzinach
- mail jednorazowy żeby potem nie spamowali
- od razu zawyżyć cenę o 10% żeby janusz miał radość, że wytargował te 10%

#51 Użytkownik jest niedostępny   Fonzie 

• Be cool like the Fonz...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 10:45

Ludzie chyba mają problemy z czytaniem.
Ogloszenie w dziale IT/Telekomunikacja ,odpowiedź z dzisiaj:

Jeśli masz swój rower, skuter lub samochód to mamy dla Ciebie ofertę pracy stałej lub dodatkowej w postaci dostarczania jedzenia. Ty decydujesz kiedy, ile i jak pracujesz! Czy taka oferta Cie interesuje? Czy możemy omówić się na rozmowę telefoniczna?

Ten post był edytowany przez Fonzie dnia: 19 Maj 2017 - 10:46

#52 Użytkownik jest niedostępny   Ford 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 10:53

Zobacz postFonzie, o 19 Maj 2017 - 11:45, napisał(a):

Ludzie chyba mają problemy z czytaniem.
Ogloszenie w dziale IT/Telekomunikacja ,odpowiedź z dzisiaj:

Jeśli masz swój rower, skuter lub samochód to mamy dla Ciebie ofertę pracy stałej lub dodatkowej w postaci dostarczania jedzenia. Ty decydujesz kiedy, ile i jak pracujesz! Czy taka oferta Cie interesuje? Czy możemy omówić się na rozmowę telefoniczna?

Czyli niedość, że rozwożenie jedzenia pewnie za 1k na rękę to jeszcze trzeba mieć swój samochód :E

#53 Użytkownik jest niedostępny   adashi 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 11:01

W końcu pierwotną formą transmisji informacji na odległość byli umyślni posłańcy. Więc coś w tym jest. Tu wprawdzie nie informacje, a żarcie, ale coś w tym jest.

No i nie trzeba mieć samochodu, a rower - nie wyolbrzymiaj. Kto wie, może nawet wystarczy jakiś oswojony sokół wędrowny albo gołąb?

Dwa świeżutkie (mało spektakularne) przykłady z dziś, potwierdzające, że:

(1) Negocjatorzy Pobraniowcy nie tylko w całej swojej masie są uczciwi, ale także coraz częściej piszą do nas z pieniędzmi w ręku (ogłoszenie dotyczy pamięci RAM):

Żul: okej. Czy przesyłka pobraniowa wchodzi w grę? Jestem w domu 24/7
Sprzedawca: Wchodzi jak najbardziej, przy czym normalna najtańsza wysyłka kosztuje 5 zł, a pobraniowa 20 zł. Przy pobraniowej i jednej sztuce, wpłata z góry to 100,00, reszta czyli 190,00 może stanowić kwotę pobrania.
Żul: nie dałoby rady całej kwoty na miejscu?
Sprzedawca: Nie dałoby.
Żul: nie mam Panu jak tego udowodnić, ale gdybym nie miał czym zapłacić przy odbiorze to bym nie napisał :v piszę z pieniędzmi w ręku.
Sprzedawca: To wspaniale, w razie chęci zakupu zapraszam, warunki znasz. :-)

(2) Kupujący szukają czasem Przyjaciela do Pogadania (ogłoszenie dotyczy opasek Xiaomi), aby sobie pogawędzić:
Kupujący (zagajenie rozmowy): Hej. Czy warto kupować ta opaskę...? Ale tak szczerze ... Ma być używana do biegania. Piszą o niej dobrze ale ...?!
Sprzedawca: Hej, nie wiem, ale mogę zaproponować mini sesję psychologicznego wsparcia przedzakupowego za pośrednictwem Skype - promocyjny koszt to 30 zł za 15-minutową mini-sesję.

Brak odpowiedzi - ilość osób obserwujących ofertę minus jeden. :)

Ten post był edytowany przez adashi dnia: 19 Maj 2017 - 11:36

#54 Użytkownik jest niedostępny   Fonzie 

• Be cool like the Fonz...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 11:05

Zobacz postadashi, o 19 Maj 2017 - 12:01, napisał(a):

W końcu pierwotną formą transmisji informacji na odległość byli umyslni posłańcy. Więc coś w tym jest. Tu wprawdzie nie informacje, a żarcie, ale coś w tym jest.

No i nie trzeba mieć samochodu, a rower - nie wyolbrzymiaj. Kto wie, może nawet wystarczy jakiś oswojony sokół wędrowny albo gołąb?

Gorzałę w rosji dostarczają nawet dronami :-)

#55 Użytkownik jest niedostępny   hazhell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 11:12

Zobacz postBlackBishop, o 19 Maj 2017 - 10:39, napisał(a):

- od razu zawyżyć cenę o 10% żeby janusz miał radość, że wytargował te 10%

Jak podwyższysz cenę o 10%, a ten utarguje 10% zniżki, to możesz jednak stracić.

#56 Użytkownik jest niedostępny   Bulsky 

• stara gwardia
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 12:00

Pierwotnie myślałem, że temat będzie nudnawy, a tu się nawet całkiem pośmiać. Ja jedyny numer jaki miałem to czekałem na gościa pół godziny, ale to pikuś.

#57 Użytkownik jest niedostępny   bielas 

• ...i daj nam siłę, byśmy nie przebaczali naszym winowajcom...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 12:08

Zobacz postFirekage, o 19 Maj 2017 - 10:47, napisał(a):

Wskaż mi ustęp, w którym napisałem, że...odpisuję tego typu ludziom w tonie, którego sami używali. Oj Bielas, czytanie ze zrozumieniem...skoro bawimy się w wycieczki osobiste.

Widocznie mówisz z perspektywy własnych doświadczeń, bo z moich wynika to, że umiejętnie dobrane argumenty i mocno konkretna wypowiedź zamyka krzykaczowi drogę do epitetów, wulgaryzmów, a i jakiejkolwiek dyskusji z powodu braku argumentów i przerabiałem to nie raz. Zresztą, zarówno w życiu osobistym, jak i nawet w formie kontaktów pisemnych, nie pozwolę sobie aby mi ktoś wyskakiwał z epitetami, o których można przeczytać w powyższych komentarzach, zwłaszcza przy sprzedaży czegoś ZNACZNIE taniej, niż w sklepie, dodatkowo mając papiery i gwarancję. Zresztą, gdy wystawiam coś na sprzedaż to oznacza to tylko tyle, że...nie jest mi to potrzebne i zawadza, więc dając cenę znacznie niższą, nie spodziewam się, że napisze do mnie jakiś burak, a następnie będzie jeszcze epitetami mnie częstował - już kilkukrotnie sprzedawałem części, praktycznie 2x taniej, z papierami i gwarancją, więc bez przesady - kto tu komu łaskę robi? Daję dobrego, mocnego, całego "kompa" 2x taniej i mam jeszcze wysłuchiwać? Ok, ale ja sobie nie pozwolę. Tak na marginesie - rozumiem, że gdyby ktoś Ciebie zaczepił na ulicy, poczęstował wiązanką, nie odpowiedziałbyś nic, zwinął głowę i przeszedł na drugą stronę ulicy bo to przecież dziecinada pokazać to i owo, tak? Pytam...

...

Dokładasz do moich wypowiedzi kwestie, których nigdzie nie napisałem. Jesteś manipulantem. Zarzucasz mi ad personam, a sam to robisz.
Gdy ktoś leci w telefonie czy na @ z wulgarami, to do dodaję go spamu. To najprostsza i najskuteczniejsza metoda na "nie pozwalanie", a i mi oszczędza czas, nie muszę tracić go na jakiegoś "żula z OLX czy Allegro". W najmniejszej części nie sprawia mi satysfakcji edukowanie takiej jednostki, tym bardziej, że to i tak zawsze strata czasu. Nie potrzebuję dowartościowywać się jakimiś "...umiejętnie dobranymi (ą i ę, bułkę w bibułkę...) argumenty i mocno konkretna wypowiedź zamyka krzykaczowi drogę do epitetów, wulgaryzmów, a i jakiejkolwiek dyskusji z powodu braku argumentów...".

I ja - odwrotnie, jak to zrozumiał Czołgista - namieszałem w bani naciągaczowi, a nie normalnemu kupcowi. Ileś dni truł mi glacę bodaj o obudowę, nie pamiętam dokładnie, czy cała, czy sprawna, czy działa (sic!), czy ma gwarancję, czy kompletna, i w końcu 80 czy 90 zeta on łaskawie da mi za LL. Mówiłem, że nie sprzedam za tyle. Nie docierało. Sam się prosił.

#58 Użytkownik jest niedostępny   irmo 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 12:29

Ja: moja oferta 30zł
Klient: spuści pan do 20 bo wczoraj na innej aukcji było po tyle.
Ja: trzeba było skorzystać z okazji.
klient: Chciałem dzisiaj ale już nie ma.
Ja: Życie ...

#59 Użytkownik jest niedostępny   munio1000 

• Takumi wannabe
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 12:38

jestem za tym aby podpiąć ten wątek, robi się ciekawy.

Sam wystawiając rzeczy na olx zawsze robię bufor finansowy i psychiczny żeby coś z ceny zejść, bo jak już wystawiam to z zamiarem sprzedaży i spieniężenia a nie kiszenia danej rzeczy. Jak ktoś podejdzie rozsądnie to rozmowy i tematu to nie ma przeciwskazań: ja opuszczę na rzeczy wystawionej za 70zł tą dychę i sprzedam, kupujący się cieszy bo wytargował, ja mam kasę on ma przedmiot wszyscy hepi, ale jak ktoś cebuli to nie wdaję się w dalsze rozmowy.

Przypomniało mi się kolejne: zestaw pc budżetówa za 400zł, jakieś apu amd, 4gb ram ddr3 najtańsze, dyski po dużym przelocie itp, rozsądna oferta za dobry sprzęt, bo wad nie było tylko po prostu sprzęt był eksploatowany. Gość proponował mi na zamianę zegarek i ps2 z grami. Odpisałem że nie zamieniam za to co proponuje, tylko gotówka. Kilka godzin później "to zamienia pan"? Załamka :E "przecież napisałem że nie, proszę przeczytać ostatnią moją wiadomość wysłaną do Pana". Cisza. Chyba liczył że zmięknę pod naporem jego super oferty.

Ten post był edytowany przez munio1000 dnia: 19 Maj 2017 - 12:40

#60 Użytkownik jest niedostępny   Tomcat 

• uzależniony od % maniak wojskowości
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Maj 2017 - 12:39

Olx to dziwne miejsce.

Ostatnio kilka rzeczy wystawiłem, część się sprzedała.

Był koleś z dziewczyną niezłym autem.
Jechał pól miasta po kabelek jack-rca warty 21zł (zapłacił 14zł) Chciał dać 15, ale nie biorę takich napiwków :E Serio dla 6 czy 7 złotych jechać pól miasta. Rozumiem studenciaka czy gimnazjalistę nie śmierdzącego groszem.

Co ciekawe kilka dni wcześniej był chętny na kabelek - 2 telefony, gość musi mieć koniecznie na już, podejdzie albo mam mu do roboty dowieźć. Powiedziałem zę bez obrazu ale dla 12 zeta nei będe jeżdził przez pól miasta do rodziców albo mu do roboty to jakoś dotarło i się więcej nie odezwał :E

Druga transakcja - odbiornik bt. Cena niższa od sklepowej o 20 złotych. Gośc sobie zarzyczył wysyłki do paczkomatu zrobi przelew., Piszę że w sklepie kupi nowy za tyle i tyle.
Nie, bierze - dopłacił 11 zeta na inpost.
Kupił 9 miesięczny towar za 66zł. 76-78 zł w większości sklepów komputerowych i rtv,agd...

Było też kilka normalnych transakcji - towar kupiłem okazyjnie to i nieco taniej puściłem z odbiorem osobistym.
Każdy zadowolony.

Miałem tez jeden zakup gdzie w ostatniej chwili sprzedający się wycofał(sprzęt audio). Kilka ofert a olx nie sprzedał, wystawił od zeta na allegro
Kilka maili, 2-3 telefony. Miał za chwilę wystawić aukcję kup teraz(chciałem się załapać na raty allegro) Nagle telefon że sorry ale nie pasuje mu i rezygnuje.
Zostawił aukcję na allegro i sprzedał drożej niż proponował i drożnej niż wisiało na allegro- jego prawo, szkoda że zmarnowałem czas.

Ten post był edytowany przez Tomcat dnia: 19 Maj 2017 - 12:40

• (121 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »