Skocz do zawartości
bioly87

Adapter WiFi->Ethernet istnieje coś takiego?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam urządzenie bez wifi, tylko z portem ethernet, a router DGN2200v4 jest na piętrze.

Jest jakaś inna opcja niż przeciąganie kabla między piętrami?

Może dało by się w tym celu użyć starego tp linka W8901G?

Edytowane przez bioly87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie routery mają tryb client wifi, nie wszystkie, nie wiem czy twój to ma, ale tanio kupisz. Tanio i słabo, no ale sam tego chcesz. Dużo lepsze i szybsze jest PLC, ale szkoda kasy. Najpierw warto zrobić testy po WiFi czy tam jest dobry zasięg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasięg Wifi jest na moim smartfonie w tym miejscu

Myślę że Asus RP-N12 i ustawienie go na Media Bridge Mode załatwi sprawę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @bergercs Dobra oferta. Gdybym miał wydać więcej niż 4k, to brałbym tego OnePlus'a. Jak w przyszłości na 12-tkę wyjdzie Lineage to chętnie przytulę nówkę za połowę tej ceny.
    • Nie jestem serwisantem, ale myślę że mógłbyś mieć inną opinię gdybyś przyjechał do niego w np.  grudniu Każdy biznes z zewnątrz wygląda atrakcyjnie, ale myślę że jak się zacznie liczyć: czynsz warsztatu, koszta narzędzi, koszta popularnych, podstawowych części i innych zasobów, koszta treningów i szkoleń, jakieś  branżowe ubezpieczenie (wyobraź sobie że zmęczony uszkadzasz komuś np. jakiegoś S-Worksa), do tego koszta utrzymania biznesu (podatki, rachunki, zusy), do tego dołożyć wysoką nieregularność przychodu w skali roku, do tego użeranie się z czasami mega skiksowanymi, brudnymi, zaniedbanymi sprzętami na które czasami ktoś się odlał (rowery do triatlonu), do tego użeranie się z roszczeniowymi, chamskimi klientami (samo to może odrzucić od usług), to z tego żyła złota się nie robi...
    • Żartujecie. Czyli nie ma sensu kupować płyty pod 12/13/14 gen z DDR4 ?  Kurde, a autor tematu ma mobo na b760 tylko ddr4 Przydała by się przesiadka na ddr5 W końcu jest tam RTX 4080     
    • U mnie w DE gdzie mieszkam brakuję ludzi do pracy i w serwisach rowerowych i też w sklepach mają za małe obsady. W jakichś godzinach popołudniowych/wieczornych czy soboty gdzie jest spore obłożenie sklepu klientami to nieraz trzeba się umawiać na termin, aby sprzedawcy mieli dla ciebie więcej czasu niż kilkanaście - kilkadziesiąt sekund i mogli ci zaprezentować interesujące ciebie produkty, odpowiedzieć na pytania itd. Jakość serwisów też spadła, bo mało doświadczonych ludzi do tego typu pracy jest na rynku. Szwagier ostatnio miał obowiązkowy pierwszy przegląd gwarancyjny, powiedział im, aby mu skalibrowali przerzutki bo nie działają idealnie. Po odebraniu roweru było jeszcze gorzej niż wcześniej Więc siadł sam, poczytał i youtuby pooglądał i sam zrobił  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...