Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

† EnDrYu(R) †

[ASUS S96Jm] Niedziałająca blokada touchpada?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie... w owym kadłubku ASUS'a obok diod (HDD, i wszystkie XXX Locki) sa cztery przyciski... Jeden z ludzikiem od ustawien zasilania, drugi od przegladarki, trzeci od poczty i czwarty wyglada jak przekreslony touchpad, czyli rozumiem ze to blokowanie działania touchpada przed nieumyslnym przyciskaniem jak sie dajmy na to cos w notepadzie pisze :PP kazdy wie OCB... jednakze ta blokada u mnie nie dziala... naciskam a touchpad dalej działa... Przobowalem tego zarowno na czystej windzie (bez sterow od touchpada danych od producenta) jak i z zainstalowanymi sterami Synapticsa... Blokada nie dziala:/ Co jest?? Walniety przycisk czy co?? :) Interesowaly by mnie głównie opinie posiadaczy laptopa na tym kadlubku:) (S96Jm/Z96Jm)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbujkombinacji Fn + F7, jeśli masz :). A przycisk może być od czegoś innego :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustqw w stewrach od touchpada ze jak maswz podlaczona myszke zeby touchpad byl ywlaczony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Fn+F7 to Volume Down:P Nie w każdym lapku jest tak samo... A przycisk na bank jest od tego bo tam jest narysowany przekreslony touchpad. Ktos ma lapka na kadlubku ASUS'a S96Jm to niech sprawdzi!:) I powie co i jak u niego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • 5700X3D i RTX 4060 i jesteś ustawiony pod CS'a. 5800X3D bym nie brał, drozszy, niewiele wydajniejszy za to mocno się grzeje. 
    • Piękne wspomnienia to my już mamy gracze 30 i 40+, ja np z końca lat 80 i 90 jak się grało w tamte gry, z nowszych to może tylko z Wieśka 3 i CP 2077 mam jakieś wspomnienia bohaterów itd.
    • Cześć wszystkim, Czy wiecie może, czy znajdę gdzieś na necie raz, dobrze / prawidłowo ustawione UV dla 11700K pod mobo MSI? Bios znów odwalił mi psikusa i znów będę się z tym pałował pół weekendu.  Może jest gdzieś już czytelny zestaw grab screen UV z sekcji CPU biosu MSI? A może jakaś bratnia dusza forumowa 11700K + MSI mogłaby zrzucić swoje nastawy na screenie lub foto? Zapisałbym to sobie gdzieś w chmurze albo dysku i miał już na zawdy.   Pomożeta?   
    • Cześć, od jakiegoś czasu kompletuje komputer, pokupione już praktycznie wszystko poza prockiem, płytą i ramem. W planach miałem wyposażyć się w Asusa ROG Strix B650E-E, ale naczytałem się teraz tyle o tych chipsetach karty sieciowej intela, że zaczynam powoli odpuszczać. Stąd przychodzę z dwoma pytaniami. 1. Czy faktycznie problem jest aż tak spory jak się wydaje?  2. Jeśli tak, to jakie są możliwe alternatywy? Wymogiem, który odfiltrowuje mi dość sporo płyt jest antena wifi puszczana po kablu, którą można gdzieś postawić żeby złapać lepszy zasięg (no chyba, że się mylę i nie ma to aż tak dużego znaczenia). Generalnie jeśli tylko mogę to korzystam z kabla, ale dość często się przeprowadzam i nie mam pojęcia czy będę miał taką możliwość za np. 6 miesięcy. Z wszystkiego co przejrzałem jawi mi się kilka możliwych opcji, mianowicie: ASRock X670E Steel Legend ASRock B650E Taichi Lite (choć z tego co rozumiem to jej karta Killer E3100 to w zasadzie "gamingowa" wersja intela i225-v) ASRock B650E Steel Legend (na minus niby ALC897, ale czy faktycznie ta różnica będzie słyszalna?) Gigabyte B650E Aorus Elite X AX ICE (to samo co wyżej) MSI X670E GAMING PLUS WIFI (również to samo) Generalnie patrząc czysto po specyfikacji to X670E Steel Legend wydaje się być zdecydowanie najlepszym wyborem, szczególnie pod kątem możliwego montażu karty na PCIE 5.0 za powiedzmy 3-4 lata, aczkolwiek nigdy nie miałem osobiście do czynienia z płytami ASRocka ani nie znam nikogo kto z pierwszej ręki mógłby coś o nich opowiedzieć. W zasadzie cały post można podsumować chyba tak: Czy problemy z intelem i225-v są na tyle częste, że lepiej wybrać płytę z inną kartą, a jeśli tak to czy warta dopłacać do ASRocka X670E Steel Legend lub brać coś tańszego od niego?
    • Nie chcę czekać roku na nową kartę. Chcę zmienić podzespoły teraz, by mieć lepsze wrażenia z grania w CS2. Na obecnych mam w niektórych momentach spadki do 190fpsów, a monitor 240hz. Sam już nie wiem co brać. Znajomi polecają mi 5800x3d (najmocniejszy procek na AM4), dlatego, że nie mam w planach zmieniać wszystkiego, a tylko CPU i GPU. Tylko najgorsze jest teraz z tą kartą graficzną, mam mętlik w głowie. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...