Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Goglin

Duke Nukem Forever

Rekomendowane odpowiedzi

Firma 3D Realms - przyznała się że schrzaniłą sprawę co do DN:F, gra rpzerosła ich możliwości... Duke Nukem Forever może ujrzeć świat juz w tym roku ;)

 

Nowe informacje:

Żyje, ale chyba nie w najlepszej formie. Co możemy wnioskować z lektury wywiadu przeprowadzonego przez redaktorów YouGamers ze Scottem Millerem, jednym z programistów 3D Realms, Dlaczego? Sam Miller przyznał że wraz z 3D Realms dali ciała podczas tworzenia Duke Nukem Forever.

 

Cóż takiego się stało? To proste. Plany przerosły ich możliwości, po prostu chcieli zbyt daleko odskoczyć konkurencji co w praktyce okazało się niemożliwe. Dziś programiści z 3D Realms, stawiają sobie inne cele. Co może oznaczać że nie chcą już zrobić rewolucyjnej gry, a bardzo dobrą produkcję, która będzie mogła rywalizować z najlepszymi produkcjami na rynku.

 

Miller powiedział że 18 miesięcy temu firma zatrudniła wielu utalentowanych programistów, dzięki którym Duke nabiera wreszcie konkretnych kształtów. Chodzą oczywiście plotki jakoby 3D Realms miało jeszcze w tym roku zaprezentować nam efekt swoich prac. Oczywiście takie informacje słyszymy co roku.

@by ADI_RaZoR.

Nowy Sccren

141293843iv3.jpg

Nie potwierdzony:

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówia Nadzieja matka głupich , no nic ja mam nadzieje ze wyjdzie wreszcie i bedze to godny nastepca Duke ,a 3D . Oby to była prawda , a l cos czuje ze wielo osób parska siemichem albo nawet nie zwrac na takie info juz uwagi i sie niedziweie . 3D realmes musi odbudowac swoje zaufanie i pozycje oby sie udało .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi Stalker, wielkie plany i zapowiedzi, a na koniec wyjdzie niedopracowana kaszanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może się postarają.

Starają się i wypuszczą to wreszcie, bo po Crisis-ie nikt by na to nawet nie spojrzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Starają się i wypuszczą to wreszcie, bo po Crisis-ie nikt by na to nawet nie spojrzał.

 

czyli sadzisz ,ze po wyjsciu gry crysis nikt ,bądz wiekszosc ludzi nie bedzie grala w gry ktore nie dorownaja mu graficznie ?

Gdyby nawet gameplay w Crysis byl mega potezny a nie wiadomo czy bedzie chociaz dobry to i tak nie zmienia faktu ,ze ludzie beda dalej grac w inne slabsze gry.

 

oczywiscie no offence ale troche na wyrost poleciales :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Starają się i wypuszczą to wreszcie, bo po Crisis-ie nikt by na to nawet nie spojrzał.

No nie wiem, przecież jest tyle ludz którzy czekali na DN:F, nawet całe życie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak :> prędzej mi kaktus na dłoni urośnie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak tak :> prędzej mi kaktus na dłoni urośnie :>

z zrobisz zdjęcie ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje ze uda im sie to wydac , jesli udalo sie ze stalkerem do czemu duke mialby nie wyjsc, ja wierze w 3d realms i na pewno uda im sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drugi Stalker, wielkie plany i zapowiedzi, a na koniec wyjdzie niedopracowana kaszanka.

Dla mnei stalker nie jest kaszanka. Jest troche niedopracowany, ale klimat i grafika nadrabiaja wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Starają się i wypuszczą to wreszcie, bo po Crisis-ie nikt by na to nawet nie spojrzał.

Nie wszystkich graczy komputery udźwigną Crisis :E np. mój :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie zdaje, ze bedziemy mieli klona dooma3 - czyli ladna grafika i przerazliwie nudny gameplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli sadzisz ,ze po wyjsciu gry crysis nikt ,bądz wiekszosc ludzi nie bedzie grala w gry ktore nie dorownaja mu graficznie ?

Gdyby nawet gameplay w Crysis byl mega potezny a nie wiadomo czy bedzie chociaz dobry to i tak nie zmienia faktu ,ze ludzie beda dalej grac w inne slabsze gry.

 

oczywiscie no offence ale troche na wyrost poleciales :P

Nie do końca. Teraz jeszcze mają szanse żeby ktoś to kupił i w jakiś sposób nakłady na produkcje się zwrócą. A po Crisis zostałyby dla nich tylko resztki.

 

Dla mnei stalker nie jest kaszanka. Jest troche niedopracowany, ale klimat i grafika nadrabiaja wszystko :)

Ja nie mówie wcale że jest zły, ot taka gra na tydzień zabawy, ale oczekiwałem że coś więcej wymyślą w 5 lat.

 

Nie wszystkich graczy komputery udźwigną Crisis :E np. mój :E

A skąd masz pewność że Duke będzie super zoptymalizowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie zdaje, ze bedziemy mieli klona dooma3 - czyli ladna grafika i przerazliwie nudny gameplay

:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz jeszcze mają szanse żeby ktoś to kupił i w jakiś sposób nakłady na produkcje się zwrócą. A po Crisis zostałyby dla nich tylko resztki.

 

ale gra to nie jest inwestycja wieloletnia jak np. samochod ,ze kupujesz sobie mercedesa i z oczywistych wzgledow nie kupisz za tydzien czegos innego.

ludzie kupuja czesto po pare gier na raz ,napewno nie bedzie tak ,ze gracze po przejsciu crysisa przestana kupowac gry.Przejda go znudzi im sie to zaczna zaraz rozgladac sie za czyms innym ;).Gry nie sa takie drogie aby sobie odmawiac jakiegos tytulu mozna najwyzej przelozyc jego kupno w czasie :).

W ogole to nie wazne bo offtopuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie zdaje, ze bedziemy mieli klona dooma3 - czyli ladna grafika i przerazliwie nudny gameplay

 

Co jak co ale po "djuku" spodziewam sie przede wszystkim GENIALNEGO GAMEPLAY'U :D Moze byc i slabsza grafa ( w granicach przyzwoitosci..) ale wlasnie frajda z gry, interakcja itd powinny byc na najwyzszym poziomie, zwlaszcza ze to przeciez Duke Nukem :thumbup: Pamietam jak kiedys ogladalem trailer, chyba z 2001 roku i tam bylo to o czym marzylem zeby sie znalazlo w nowym DN. Sporo lat minelo ale ja na Ksiecia dalej czekam i wierze ze w koncu sie pojawi i dostarczy mi nie mniej frajdy niz DN3D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy, teraz to jeszcze niema co się wypowiadać. Nierozumiem jaki ma sens poprawianie grafiki w grach FPP tu nie o to chodzi, grafika ma być dobra ale tak żeby się jeszcze dało wmiarę szybko grać na średnim sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza jest fabuła .

 

Nie wszystkich graczy komputery udźwigną Crisis np. mój

i mój :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, znając 3Drealms, grywalność będzie górnolotna. Obawiałbym się raczej o grafikę i resztę technikalii :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hurra ! Ciekawe czy będzie sterowanie celownikiem za pomocą myszki, jeśli tak to nieźle ulepszyli silnik Wolfensteina 3D. :thumbup:

 

DN:F :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja czekam na pierwsze nowe informacje z niecierpliwością. Przecież Duke Nuken to seria/gra legenda.

!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prey ,STALKER , teraz czas na duka !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Duke Nukem 3D grałem już na Sedze ( Sega Saturn ) tylko nie mogłem przejść pierwszej misji :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...