Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jarowskis

czy kurier DPD pracuje w sobote

Rekomendowane odpowiedzi

I się nie doczekasz.

Dostaniesz w poniedziałek.

 

Chyba, że dodatkowo sobie opłaciłeś doręczenie w soboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde szkoda no trudno wytrzymam do poniedzialku a mam jeszcze pytanie a jest jakas mozliwosc ze doreczy w sobote bo mial po drodze czy cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest jakas opcja chociaz 1% ze przywiezie?

Może jak z jego winy czy coś ze w piątek nie przywiózł, a tak to taka usługa kosztuje bodajże 100% kosztów wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde szkoda no trudno wytrzymam do poniedzialku a mam jeszcze pytanie a jest jakas mozliwosc ze doreczy w sobote bo mial po drodze czy cos?

Tak wszystkim doręczy jak będzie wracał "po drodze". :D

 

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ci pozwolił?

Mam cię pytać o pozwolenie?

 

chcemy prawdy o przeniesieniu do smietnika bo dla nas to wcale nie jest takie oczywiste

Winne są chemtrails, oraz tajne akta NKWD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA zapytam do której godziny pracują kurierzy w DPD? Czy w godzinach wieczornych dostawaliście paczki od nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem

 

Kurde, jak dziwnie jak pasek ostrzeżeń taki bialutki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz będziesz miał czerwony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cię pytać o pozwolenie?

No :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • cpu niżej 5600 bym nie szedł + b450 mobo + ram szybsze 32gb 2x16gb. Do cod warzone może i 16 gb 2x8gb wystarcza ale dzisiaj nie kupuje się raczej mniej niż 32 gb twoja decyzja. Budżet to 16 ale później można ostro żałować jak zabraknie. Porównaj ceny nowych z używanymi bo nie zawsze opłaca się kupować używki albo jest niewielka różnica.
    • Mój ojciec miał dobrą pracę ale wcześniej jak zaczynał pracował kilka lat w trudnych warunkach. Dzięki temu mógł przejść na emeryturę w wieku 60 lat i nie wahał się ani sekundy. Mimo ciepłej posadki w biurze i ponadprzeciętnej pensji. Pieniądze to nie wszystko czasami fajnie jest po prostu móc odpuścić. Więc bez przymusu czyli zwiększenia wieku emerytalnego się nie obejdzie. Ponieważ przypadków o, których wspominasz jest zbyt mało w skali kraju i są to raczej osoby mało zamożne więc i tak nie odłożą zbyt dużo.
    • Zależy po jakim czasie ta przycinka u niego jest bo jak na początku to dla mnie to już nie jest dziwne bo się przyzwyczaiłem  ba ja nawet zmieniam stery co drugą wersję więc zaczynam co 2 miechy ściny od nowa przez pierwsze 15-25min gry i jakoś żyję 🤣 chociaż na początku po 7 latach na nv też nie wiedziałem co się dzieje ale nie pakowałem od razu karty do zwrotu tylko dałem szansę, posiedziałem, poczytałem zrobiłem kilka własnych obserwacji i karta została w budzie  
    • A co mu da zapięcie takich limitów skoro w grach ten procek się nawet do takich nie zbliża 🤔🤔 To jest normalne, tak działa automatyczne zarządzanie boostem jak cpu nie potrzebuje to sobie zrzuca zegar u mnie ten cpu czasem siedzi w grach na 3.0 / 3.2ghz z lockiem fps jak dany tytuł słabo go obciąża, żeby cały czas mieć sztywny zegar musiałbyś mieć odblokowany procesor i ręcznie go ustawić na jakieś sztywne taktowanie wtedy niezależnie od obcążenia trzymałby full zegar na osd  
    • Im to pewne elementy tej restrukturyzacji pewnie pomogą i dla graczy też może nie będzie źle The plan says Square Enix will “aggressively pursue a multiplatform strategy that includes Nintendo platforms, PlayStation, Xbox and PCs”. By doing this, it will be able to “build an environment where more customers can enjoy our titles in regards to major franchises and AAA titles, including catalogue titles”.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...