Skocz do zawartości

Podkręcanie

Wszystko o podkręcaniu procesorów i kart graficznych - dla laików i dla profesjonalistów

7351 tematów w tym forum

• 1779 odpowiedzi
    • 503791 wyświetleń
    • 2639 odpowiedzi
    • 373775 wyświetleń
  1. Haswell OC - wątek zbiorczy 1 2 3 4 14

• 333 odpowiedzi
    • 149913 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 191 wyświetleń
  2. I7-4790k OC I H81M-P33

• 2 odpowiedzi
    • 385 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 450 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 137 wyświetleń
  3. podkręcanie 8700k

• 11 odpowiedzi
    • 664 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 453 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 654 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 984 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 357 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 573 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 370 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 454 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 961 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 707 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 248 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 459 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 417 wyświetleń
  4. Pomoc w OC

• 5 odpowiedzi
    • 927 wyświetleń
  5. podkręcanie ramu

• 6 odpowiedzi
    • 1543 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 570 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 690 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 1151 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• Świetna gierka tylko bardzo krótka na 2 posiedzenia przeszedłem grając spokojnie bez pośpiechu i nawet te 30 fps tak mocno nie przeszkadzało 
    • Jak dla mnie "twój argument jest inwalidą". Rozmawiamy o procesorze (x3d), który: - ma wystarczająca liczbę rdzeni więc nie zestarzeje się szybko,  - jest najszybszym do gier na swoją platformę,  - platforma ta jest BARDZO popularna, ludzi którzy ją mają z bardzo różnej klasy cpu jest bardzo dużo I do każdego z nich ten x3d jest możliwy do obsadzenia,  - jest drogi i mało popularny na chwilę obecną,  - oferuje szybkość właściwą dla nowszych platform, bez konieczności ich kupna, a przy tym wyraźnie wyższą, niż dowolny inny (nie dotyczy graczy CSGO :E) - operuje na tanich i posiadanych przez ludzi składowych platformy - może działać w pełni dobrze na taniej płycie, na pamięci ddr4, zamiast drogiej ddr5 i nowej drogiej płyty głównej.  Jak dla mnie to wszytego są przesłanki by bardzo dobrze on trzymał cenę. I niestety, ale historycznie mam rację - od P4 HT, AXP Bartonów, przez X2 s939, po i7 kolejnych generacji tak było. Nawet w przypadku, kiedy któryś z wyżej wymienionych warunków nie był spełniony. A już procki najszybsze pod dany typ pamięci to historia sama w sobie, potem są astronomicznie drogie.  Z kolei IMO bardzo spadnie cenowo na rynku używanych ryzen 7600x, który jest przeciwieństwem x3d - najwolniejszy cpu na nową drogą platformę, pod nowy drogi RAM. Po premierze 7600x3d/7800x3d wg mnie będzie to wręcz śmieciowy proc. 
    • Ciekawe czym będzie to nowe IP budowane od zera. Na pewno nie Thorgal w takim razie. Mają fantasy z mieczami, ponurą sf przyszłość. Może czas na kosmos? Dawać mi tu zaraz redowego Mass Effecta 🤤🤤
    • Jak masz  PV - nie masz dodatku Jak masz PV + Pompa ciepła = Nie masz dodatku Jak masz pompę ciepła - masz dodatek      czekam tylko jak znajdą ludziska  jak obejść to od tyłu i dostać  kasę . jakieś poranione to wszystko jak ten cały rząd , z założeń rządu ludzie posiadający  PV  są całkowicie samowystarczalni  ,ale nie raz  już te PV ratowało dupska Polsce energetycznie  i rząd w tedy  klaskał uszami jako to PV bije rekordy produkcji "próndu "za  freee 🤦‍♀️
    • Może pomożesz mi co zrobić w takiej sytuacji? Zapytałam bo się na tym nie znam. 
  • Dodaj nową pozycję...