Skocz do zawartości

Podkręcanie

Wszystko o podkręcaniu procesorów i kart graficznych - dla laików i dla profesjonalistów

7337 tematów w tym forum

• 1779 odpowiedzi
    • 501312 wyświetleń
    • 2639 odpowiedzi
    • 370650 wyświetleń
  1. Haswell OC - wątek zbiorczy 1 2 3 4 14

• 334 odpowiedzi
    • 148760 wyświetleń
  2. Pomoc w OC

• 5 odpowiedzi
    • 628 wyświetleń
  3. podkręcanie ramu

• 6 odpowiedzi
    • 1213 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 290 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 632 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 460 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 849 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1141 wyświetleń
  4. Podkręcanie Ryzena 5600 non X

• 4 odpowiedzi
    • 1114 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1061 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 649 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 809 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 566 wyświetleń
  5. BIOS smart fan

• 1 odpowiedź
    • 1014 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1406 wyświetleń
  6. Undervolting 1060 6gb

• 2 odpowiedzi
    • 1101 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1284 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1218 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1206 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 782 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1000 wyświetleń
  7. i7 12700k + MSI PRO Z690-A

• 1 odpowiedź
    • 1516 wyświetleń
  8. Temperatury ryzen 5 5600x

• 3 odpowiedzi
    • 1371 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• Dzięki Panowie. Myślałem, żeby pójść właśnie w taki setup: 12400F, Lian O11 mini i tutaj mam do wyboru: RTX 3080 ZOTAC VS GIGABYTE OC10 VS Asus TUF. Co wybrać?
    • Tusk nie rządzi, ale to jego wina, non stop jadą na niego, ale jak widać te zwalanie winy działa, bo ludzie wierzą w takie cuda jakie im opowiadają pisiaki, a jeszcze jak włączają propagandową TV to już całkiem musi to oddziaływać na ich psychikę. Mam w rodzinie takich, jest impreza rodzinna, wystarczy, ze ktoś się wyłamie i zacznie o polityce, oni nie popuszczą, z miejsca impreza jest skończona, nie da się tego słuchać ani tego w jakikolwiek sposób opanować, to tak jak z trollami w internecie, jeden przekaz z nowogrodzkiej i katarynka nadaje. A jak próbujesz coś powiedzieć, to potrafią zakrzyczeć, a czasem być wulgarni itp mimo, że jeszcze kilka minut temu był spokój i można było grzecznie i spokojnie porozmawiać na inne tematy. To jest straszne. Zawsze jak jest jakieś spotkanie, to każdy przypomina by się nie odzywać, bo jak tylko coś nagle padnie, to jest już koniec z miłej atmosfery, i zaczyna się "sejmowa kłótnia" i nawet jak się nie odzywasz to oni nadal próbują wciskać te wszelkie frazesy które usłyszeli z TVPiS.
    • Na reddit.com od stycznia do maja jest sporo tematów na ten temat, głównie na płytach z690 ze zintegrowanym modułem bluetooth/wifi intela i u mnie to się potwierdza więc albo jakaś partia płyt różnych producentów wadliwa, albo faktycznie coś jest na rzeczy. Serwis serwisem, ja naprawiam elektronikę i też trochę mam pojęcia i co z tego jak problem dalej nie rozwiązany, a jedyny sposób to wyłączenie kompa z gniazdka i wydojenie płyty z prądu i znowu na jakiś czas problem się uspokaja. Można się bawić w ERP, ale narazie testuję różne ustawienia, wi fi bluetooth not working z690 site:www.reddit.com
    • Treningi przed wyborami czas zacząć Tylko czekać na wtorek jak zostaną podane wstępne wyniki pisinflacji ~14%, dopiero będzie wina Tuska
  • Dodaj nową pozycję...