Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

imd

Ocena zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Zasilacz zmień na Mój link

I wtedy możesz zmienić płytę na ATX jeśli chcesz, zawsze to ładniejszy widok przez okno :E

Na tą: Mój link

a co do resty to dobrze jest? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko malina jeśli lubisz asusa

A co myślisz o zasilaczu? Da radę czy niezbyt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem, zasilacz zmień na Tt bo jest modularny no i będziesz miał porządek w obudowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem, zasilacz zmień na Tt bo jest modularny no i będziesz miał porządek w obudowie.

Okej :) Dzięki wielkie! :) Mam jeszcze jedno pytanie, podłącze do tej karty graficznej monitor z wejsciem VGA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Sucho wygląda, nie ma tak jak w Tarkovie sytuacji, że sobie worek fajnego lootu wyniesiesz i zarobisz - tutaj masz jakieś bandaże, batoniki czy puszki z napojami przeważnie i tyle, od święta jakaś skrzynka z bronią się trafi. Lootu nie ma obecnie, boty i ich zachowanie również jest niedopracowane - albo mają cela i przez krzaki zdejmują jedną serią albo stoją w miejscu i czekają na kulkę, ew. T-POSE o czym ludzie też pisali. Strzelanie zrobione poprawnie, jest penetracja różnych powierzchni, lunety w picture in picture dodatkowo ubijają wydajność, mapa jest ogromna i pusta - poza terenami miejskimi nie ma tam co robić - brak ptaszków, zwierzaków itp. by zwiększyć klimat a to przecież dżungla. O efektywnym PvP zapomnij bo to nie ten styl gry i mapa za duża, są miejsca akcji, np. bunkier gdzie masz sporą szansę na spotkanie ludzkich przeciwników. Ogólnie najbliższe miasteczka przy bazach frakcji generują największy ruch, reszta to pełna losowość no i nie zapominajmy, że w menu są dwa tryby gry do wyboru PvP i drugi PvE. Brak oznaczeń i orientacji powoduje częsty friendly fire i trzeba non stop operować mapą bo tylko tam widać ikonki naszej frakcji, brakuje podstawowych mechanik QoL i np. nie zmienisz celowania na kliknięcie - musisz cały czas trzymać klawisz, to samo ze sprintem. Questy to typowe znajdź i zamelduj, przynieś i oddaj i tak 150 razy w różnych odmianach bo tyle ich jest obecnie.
    • To głównie w programach. W grach już tyle prundu nie bierze zazwyczaj. Miałem 11400F i 10400f i ten pierwszy bierze więcej W, ale tego aż tak podczas grania nie widać tylko w benchmarkach. Zamiast zwiększać limity to zrób mu undervolting
    • Tak, to by było najlepsze. Przykładowo 200 PPI i brak jakiegokolwiek AA. Ale na dziś jest to nierealne. Dlatego pisałem o DLAA, które powinno dawać efekt zbliżony do SSAA. DLAA dziś jest możliwe i jest już w niektórych grach. Jednak developerzy z uporem maniaka je pomijają, nawet mając już zaimplementowane DLSS (dodanie DLAA wtedy to tylko formalność). Druga sprawa, że DLAA będzie bezużyteczne jeśli będą pojawiać się takie przypadki jak Alan Wake 2, gdzie nawet topowe karty ledwo dają radę z DLSS.  
    • No oczywiście ze pół środek, bo nie chodzi o to żeby zabić wydajność. Gdyby ta było to by sobie wszyscy próbowali grac skalując do 16k i essa
    • Dokładnie tak - na tym polega głupota jaką Intel robi. (dla części CPU zaleca absurdalnie nieoptymalne limity mocy) Czyli jak rozumiem ostatecznie decydujesz się "podkręcić" limity mocy, poza specyfikację: w takim razie sugeruję najpierw ściągnąć limity mocy (ustawić PL1=4KW i PL2=4KW) i zobaczyć jaki uzyskujesz maksymalny pobór w grach (odpal HWinfo w tle i zobacz po zakończeniu grania na max wyskok poboru). Najlepiej rób to w tak niskiej rozdzielczości, by GPU nie stanowiło wąskiego gardła (np. 1280x720). Po ustaleniu maksymalnego poboru w grach, ustaw po prostu PL1 i PL2 na taką wartość. Efekt będzie taki, że w grach nie będziesz miał spadku wydajności, natomiast w syntetycznych wygrzewarkach (które grzeją bardziej niż gry) ... po prostu nie będziesz miał większego wydzielania ciepła niż w grach. ps. te parametry pozostałe, które wymieniłeś, w takim wypadku pozostaw na AUTO
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...