Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dominik12171

Plyta pod i5 3570k

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie. Przepraszam za spam w poprzednim temacie.

 

Chciałbym zaznaczyć, że mieszkam w Anglii i dostęp do płyt z allegro odpada.

 

Czy ktoś może podrzucić kilka typów płyt głównych, tylko takich, które w przyszłości będą się nadawać pod OC.

 

Ja z podanych przez Was modeli postaram się znaleźć jeden, który będzie tutaj dostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z77/ Z68/ P67 coś z tych.

Testy płyt są na necie, wybierz coś lepszego w rozsądnej cenie i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem polega na tym, że te starsze płyty używane są droższe od nowych w sklepie. I bardzo ciężko jest tutaj upolować jakąś firmowke typu asrock, czy msi. Zastanawiam się czy nie lepiej dogadać z kimś z allegro i poprosić o wysyłkę za granicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ceny na rynku brytyjskim tych płyt używanych zaczynają się od 500 zł.

 

Można kupić taniej, ale z Chin, co mnie nie zachęca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc wybierz coś u nas, i kombinuj z wysyłką do UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień platformę po prostu - 3570K daje radę, pewnie, ale jeśli masz kupować do niego mobacza za potworną kasę, bez GW, męczyć się z wysyłką itd., to lepiej poszukać czegoś chociażby o generację nowszego, jakiś komplet; pamiątki możesz nawet w sumie zostawić,

 

sorki, 1155 się kończy (tak, też mam, i póki działa jest OK), niedługo podzieli los 775, szczególnie przy ofensywie Ryzena - platformy coraz bardziej dopracowanej, taniejącej itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam 775 z q6600. I5 dopiero co zakupiłem więc zmiana platformy raczej nie wchodzi w grę.

 

Szukam płyty do nowo nabytego procka. Spróbuję załatwić jakoś z przesyłką, może znajdzie się jakiś miły sprzedawca, który pomoże i wyśle ;)

 

Co według Was najlepiej brać w takim razie z allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już koledzy wyżej pisali - tylko Z77 / Z68 / P67

problem taki, że są drogie bo niewiele ich zostało - w odróżnieniu od proców które praktycznie w ogóle nie padają, więc można je za guziki kupić

z tego co jest na żallegro te wydają się rozsądne

Mój link

 

Mój link

 

 

osobiście szedłbym w Z77 bo są po prostu najnowsze co nieco zwiększa szanse dłuższego pożycia - ale to oczywiście loteria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Dranie z Sony naprawdę to zrobili, zmusili devów do ocenzurowania kilku strojów.  Wersje przed patchem odkrywają więcej.  Kompletnie nie kupuję tego oświadczenia CEO, że "to jest nasza ostateczna wersja strojów, które chcieliśmy wam pokazać".     Gruba akcja na razie się szykuje. Na Reddit ktoś nawet stworzył petycję: Chociaż na razie to niecałe 12k podpisów, więc marne szanse na cokolwiek. https://www.change.org/p/free-stellar-blade?recruiter=71323634&recruited_by_id=648fda90-4f3f-11e3-98ec-330954b7bcee&utm_source=share_petition&utm_campaign=psf_combo_share_initial&utm_term=psf&utm_medium=copylink&utm_content=cl_sharecopy_490031288_en-US%3Acv_1085939  Ciekawe co z tego wyniknie. Po co w ogóle to cenzurować to nie mam pojęcia. Gra jest oceniona na M for Mature, dla dorosłego człowieka! Nie dla dzieci. Chyba każdy dorosły sam wie i decyduje co jest dla niego dobre, a co nie. To jakieś Sony chce mnie pouczać czy co?   WTF. Jak się komuś nie podoba ta "golizna" to niech nie kupuje gry wcale. Proste. Poza tym gra ma jakieś 30 strojów, w tym także te "normalniejsze". Dodatkowa cenzura jest kompletnie niepotrzebna. Sony i dev robią sobie niekorzystny PR tym, zwłaszcza dev, którzy jeszcze dzień przed premierą reklamowali, że gra nie będzie miała żadnej cenzury we wszystkich krajach. Co okazało się kłamstwem i też fałszywą reklamą.        
    • Co to znaczy. Zaczyna się pisanie, że bez HDR też już się nie da grac?  To zabawne szczególnie ze nadal 100% ekranów na rynku komercyjnym nie potrafi poprawnie wyświetlić obrazu HDR i jest im do tego bardzo daleko.
    • doplaty do pradu jednak sa dobre ale zeby twitter wyjasnial te nasze "ministry" to wstyd xD  
    • ta żeby więcej ruskich było w EP, żeby więcej zarabiali i w razie czego chronili immunitety pisowców.
    • Nowe NVIDIE najszybciej pod koniec roku, nowe Ryzeny może jesienią? W czerwcu powinni coś w tej kwestii powiedzieć. Nowe Intele raczej też końcowka roku / początek następnego. Moment na zakup jest raczej ok.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...