Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Te przyrosty w sporym stopniu wynikają z przesiadki z dwóch CCD na jeden. 
    • Dziwisz się? Jeśli zbierze się grupa społeczna, która uzna, że na terenie Twojej prywatnej działki jest działka sąsiada jak zareagujesz? Mało tego na swojej działce masz gorsze prawa niż "niechciany lokator".  ONZ wyznaczyło teren i stworzyło państwo Izrazel - na terenach palestyńczyków. 
    • https://wiadomosci.wp.pl/atak-terrorystyczny-w-tel-awiwie-zginelo-wiele-osob-7077067746917312a
    • @sabaru kolejny artykuł, gdzie uważam osobiście że jest masa nieścisłości To są całkowicie 3 różne sprawy, które kompletnie nie zależą od zmian limitów transakcji gotówkowych w myśl wprowadzanych przepisów... Limity w bankomatach są ustalane przez banki lub przez operatorów bankomatów. Wprowadzenie limitu zaczęło się od tego, że wypłacając większe ilości pieniędzy z bankomatu z sieci niewspółpracującej z bankiem wysokości części prowizji za transakcje jakie trafiały do operatorów bankomatów, nie pokrywały kosztów operacyjnych. Stąd limity. A że zaraz załączyła się chęć wyciągania kasy od klientów, to limity poszły wszędzie. Związek z prawem unijnym zerowy. Ustalanie limitów wypłat przez klientów dalej działa w wielu bankach. Tylko doszły dodatkowe limity w bankomatach, o których wyżej. Jedno nie ma związku z drugim, ani z prawem unijnym. To że kurierzy mają ograniczoną ilość gotówki na wydawanie reszty, to standard od dawna. Ponadto ani kurier ani żaden sprzedawca nie ma prawnego obowiązku wydawania reszty. To klient ma obowiązek posiadania wyliczonej kwoty. To wynika z prawa krajowego, które obowiązuje od lat. Związek z prawem unijnym o którym mowa na początku artykułu zerowy. Zatem straszenie o zakazywaniu gotówki, a potem używanie tego typu argumentów jakie cytowałem, ma się nijak do rzeczywistości. Tym bardziej że sam autor tego artykułu pisze na koniec: No to Unia kazała czy jednak to jakieś zabezpieczanie?   Zacznijcie ludzie sprawdzać informacje, a nie łykacie artykuły jak leci...
    • Wykopek założył małe studio i zrobił gre. Taka ciekawosta, można poczytać popytać. https://wykop.pl/link/7555819/ama-zalozylem-male-studio-gamedev-w-tym-miesiacu-wychodzi-nasza-pierwsza-gra/strona/1 Ale ogólnie nie wróżę sukcesu po ograniu demka. Nie wiem na ile poprawili od demka do finalnej wersji, ale raczej dalej będzie mało. W demku gamma zwalona, oświetlenie zwalone, optymalizacja/wymagania też słabiutko. Pomysł jakiś na grę jest, ale zbyt dużo różnorodności i brakuję dopracowania poszczególnych elementów. W demku strzelanie, jeżdżenie pojazdem, latanie i strzelanie do jakiegoś nie wiadomo czego,  zdalnie sterowany samochodzik i zbieranie jakichś pierdół, zakończyłem na czymś w rodzaju pływania mini łodzią podwodną i nie chciało mi się dalej, nie wiem czy coś jeszcze w demku AI leży i ogólnie poszczególne etapy nie są dopracowane. itd. Możecie sami obadać demko na steam.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...