Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • dzisiaj to trzeba doktorat zrobic z TDP żeby zrozumieć co autorzy mieli na myśli XD 
    • Ile to można się nagimnastykować ze sterownikami... Batman Arkham Knight - Physx.... Wywalało grę przez włączenie tych opcji, więc zgodnie z internetem zainstalowało się starszą wersję physx i wersję legacy i jest dobrze.... Ale po pewnym czasie zaważyłem że przecież nie ma dymu  Reinstalację physx, raz z tylko jednym lub drugim i nic.... Postanowiłem zaktualizować do najnowszych i rusza bez problemu. Od kiedy nividia pamięta o tych funkcjach? Ciekawe czy nie wywali za parę dni 
    • Od razu nadmienię, że już się pozbyłem procesora o którym tutaj piszę (i9 11900K) bo miałem serdecznie dość ciągłego przekładania części, testowania i kombinowania po kilka godzin dziennie.  Ale do meritum - Mieliście kiedyś tak, że wymieniacie procesor z teoretycznie słabszego na mocniejszy, a w zamian dostajecie ścinki i stuttering w wielu grach? Zmieniłem i5 10600K na i9 11900K. Płyta główna to MSI MPG Z590 Gaming Plus. W Battlefieldzie 5 multi, Rage 2, albo Dying Light 1 i 2 pojawiły się ściny występujące mniej więcej co 1-2 minuty. Schemat jest zawsze ten sam: - Chwilowy spadek klatek, który trwa 0,5-1 sekundy - Ścinka - Klatki wracają i znowu jest płynnie - Po 1-2 minutach znowu to samo Włączenie opcji vsync i ograniczeniu fps do 60fps nic nie daje. Wtedy po prostu klatki spadają nagle z 60 do 59, występuje ta ścinka i znowu wracają do 60.  Wyjmuję i9 11900K, wkładam z powrotem i5 10600K, resetuję bios, włączam XMP - ścinek nie ma. Znowu wsadzam i9 11900K, resetuję bios, włączam XMP na pamięciach - ścinki znowu są. Robię całkowity reinstal systemu mając już zamontowany 11900K - ściny są. Robię całkowity reinstal systemu mając zamontowany 10600K - ścin nie ma.  Specjalnie pożyczałem części od kolegi i całość testowałem na 3 różnych zestawach pamięci ram (nawet na najbardziej polecanych Crucialach Ballistix 3600MHz CL16). Dwóch różnych zasilaczach (Vero M3 700W i Thermaltake Smart 730W), dwóch różnych płytach głównych - MSI B560M Bazooka i MSI MPG Z590 Gaming Plus i na dwóch kartach graficznych - RTX 3060Ti i GTX 1660Ti. Jakby nie sprawdzać na i5 10600K zawsze jest super płynnie, a na i9 11900K zawsze są te cholerne ściny przez które rozgrywka nie jest płynna. Od razu nadmienię, że testowałem zarówno Windowsa 10, jak i 11. Co najdziwniejsze już raz taką sytuację miałem. Ponad 10 lat temu zmieniając i5 4590 na i7 4790K  Wymiana procka na i7 skutkowała dokładnie tym samym co teraz. I dokładnie tam samo jak teraz - nie szło tego ogarnąć mimo testowania na innych podzespołach. Macie jakieś pomysły z czym to mogło być związane i o co tutaj chodziło? Ewentualnie co jeszcze w takiej sytuacji należałoby zrobić? Walnięty procesor, albo jakiś dziwaczny zbieg okoliczności przez który dane komponenty się nie "dogadywały"?   
    • No to w końcu dobra robota i wszystko ulepszone czy nie killer Tarkova ?  Opinie są bardzo dobre. Coś mi się wydaje że dlatego Gray Zone się spieszyło z premierą i Tarkov chciał wyciągnąć te ostatnie hajsy na mecie, bo wiedzą że jest game over?
    • masz na myśli na ekranie wiekszym niż Pro Max, zakładam bo iphony od jakiegoś czasu świeciły już mocno, a miały oledy
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...