Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Znów bug w zawodach...drużyna przegrywa ale jednak wygrywa :lol2:

To od dawna jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale polecieli na latwizne, model tego nowego Clio jest PASKUDNY. Niedokonczone wnetrze, zle odblaski itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk Audi R8 to najlepszy dźwięk auta w grze aż mi ciarki przechodzą.

 

To jeden z niewielu samochodów w grze który jest dobry, fajnie mruczy na jałowym :heartpump:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Śledzę ten temat od dawna, jednak nie znalazłem odpowiedzi, dlatego:

Czy ktoś byłby tak miły i podpowiedział gdzie mogę znaleźć jakiś poradnik dotyczący tuningu? Najlepiej w naszym języku ;) Ewentualnie może ktoś się na tym zna i opiszę co i jak. Wiem, są gotowe konfiguracje, jednak co z tego że auto fajnie się prowadzi jak Nie przyspiesza. Na Multi każdy mi odchodzi... dodatkowo w tej opcji nie można zmienić felg, zderzaków itp...

Kombinowalem na wszystkie sposoby z ustawieniami ale to na nic...

Edytowane przez Mati200191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Śledzę ten temat od dawna, jednak nie znalazłem odpowiedzi, dlatego:

Czy ktoś byłby tak miły i podpowiedział gdzie mogę znaleźć jakiś poradnik dotyczący tuningu? Najlepiej w naszym języku ;) Ewentualnie może ktoś się na tym zna i opiszę co i jak. Wiem, są gotowe konfiguracje, jednak co z tego że auto fajnie się prowadzi jak Nie przyspiesza. Na Multi każdy mi odchodzi... dodatkowo w tej opcji nie można zmienić felg, zderzaków itp...

Kombinowalem na wszystkie sposoby z ustawieniami ale to na nic...

 

No ale przecież wyświetlają ci się zmiany parametrów gdy przeglądasz części więc chyba wiesz co możesz uzyskać. Wrzucasz wszystko pod przyspieszenie+top speed, patrząc przy okazji na wagę auta i musi wyjść. Co innego jak cię objeżdżają bo mają inne lepsze auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież wyświetlają ci się zmiany parametrów gdy przeglądasz części więc chyba wiesz co możesz uzyskać. Wrzucasz wszystko pod przyspieszenie+top speed, patrząc przy okazji na wagę auta i musi wyjść. Co innego jak cię objeżdżają bo mają inne lepsze auta.

Nie chodzi mi o same części tylko o tuning. Geometria, stabilizatory itp...

Inni tymi samymi autami lepiej skracają przyspieszają itp. Myślę że to kwestia właśnie tych ustawień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o same części tylko o tuning. Geometria, stabilizatory itp...

Inni tymi samymi autami lepiej skracają przyspieszają itp. Myślę że to kwestia właśnie tych ustawień.

 

Generalnie im nizej i sztywniej tym lepiej jezeli chodzi o wyscigi drogowe. Problem zaczyna sie w drifcie poniewaz kazde auto zachowuje sie inaczej. Co do tego ze niektorzy jezdza lepiej tym samym autem to mam wrazenie ze czesc graczy gra na padzie a czesc na kierownicy.

 

Jeszcze co do drift adventure. Tylko mi sie wydaje ,ze auto w tym trybie prowadzi sie zupelnie inaczej niz we free roam?Prowadzi sie inaczej,czulej i bardzo latwo popelnic blad. Pozatym...co to za pomysl zeby driftowac autami z napedem na cztery kola...Nic mnie bardziej nie irytuje w tej grze niz ta opcja.Gra proponuje mi golfa 3 vr6 albo touarega r50 do zawodow :E . Free roam i wyscigi drogowe super,drift jest slaby jak cholera. Jako osoba,ktora nie ma problemow z driftem w assetto bardzo mocnymi autami tutaj powinienem to robic z zamknietymi oczami.Brak jakiegokolwiek czucia auta,do tego zawody driftingowe na drodze z trzema zakretami to nie jest to czego szukalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście np nie grzebie nigdy w ustawieniach zawieszenia i udaje mi się wygrywać nie jeden wyścig albo być jakoś w czołówce. Najważniejszy jest wybór auta tutaj później dobór części i lekki tuning przełożeń i aerodynamiki. Mi to osobiście wystarcza. Obserwuj czym ludzie jeżdżą najczęściej i też weź taki samochód i postaraj sie go tak tuningować aby wygrać. Wszelakie "wspomagacze" jazdy też częściej przeszkadzają niż pomagają (oprócz ABSu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: czy dlc dokupione do gry, mając podstawkę w Gamepassie bedą działać bez problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście np nie grzebie nigdy w ustawieniach zawieszenia i udaje mi się wygrywać nie jeden wyścig albo być jakoś w czołówce. Najważniejszy jest wybór auta tutaj później dobór części i lekki tuning przełożeń i aerodynamiki. Mi to osobiście wystarcza. Obserwuj czym ludzie jeżdżą najczęściej i też weź taki samochód i postaraj sie go tak tuningować aby wygrać. Wszelakie "wspomagacze" jazdy też częściej przeszkadzają niż pomagają (oprócz ABSu)

Właśnie brałem dokładnie takie same auta jak inni jednak różnice w przyspieszeniu były ogromne... wspomagaczh nie mam żadnych oprócz linii hamowania. W normalnych zawodach soli nie mam zadnego problemu z wygraniem na pro, w Multi zazwyczaj 6-7 miejsce. Luźno odchodzą mi jak chcą na prostych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz kurrrrr znowu dali mistrzostwa buggies :E :E :E one są tak cholernie zepsute. Jeden wyścig 5 okrążenień, na 4 wbiłem się na pierwsze miejsce, potem wchodzę w zakręt i auto wywala się na dach....

Przejechalem juz 40 okrazen, nie da sie tego wygrac, zawsze auto magicznie w zakrecie <100km/h nagle wywala sie na bok kiedy jedziemy pierwsi. 3 raz pod rzad mi sie to zdarzylo.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz kurrrrr znowu dali mistrzostwa buggies :E :E :E one są tak cholernie zepsute. Jeden wyścig 5 okrążenień, na 4 wbiłem się na pierwsze miejsce, potem wchodzę w zakręt i auto wywala się na dach....

Przejechalem juz 40 okrazen, nie da sie tego wygrac, zawsze auto magicznie w zakrecie <100km/h nagle wywala sie na bok kiedy jedziemy pierwsi. 3 raz pod rzad mi sie to zdarzylo.

a co wybrałeś ??? ja mini buggy wziąłem i było easy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholla B700 RWD z popularnym speciem. Wywala sie randomowo, 4x przejade ten sam zakręt OK, a tu nagle dup i lezy na dachu.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholla B700 RWD z popularnym speciem. Wywala sie randomowo, 4x przejade ten sam zakręt OK, a tu nagle dup i lezy na dachu.

to weź inne auto, a nie marudzisz. I przede wszystkim AWD, bo z RWD to Ty masz małe szanse. Ja zrobilem Mini i tym małym krótkim pierdzikiem - Polaris?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te karty gwiazd są zbugowane?

Nie mogę ukończyć zadania showman, cały czas pokazuje mi 4/5 mimo że wszystko ukończyłem już 3x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te karty gwiazd są zbugowane?

Nie mogę ukończyć zadania showman, cały czas pokazuje mi 4/5 mimo że wszystko ukończyłem już 3x.

 

mi się wydaje że zadania showamana wbijają się jak jest playlista festiwalowa, teraz jest starcie gigantów i mi się wbiło z 3/5 na 4/5 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj, że tam są dwa rodzaje wyzwań: Trial Remix oraz zwykłe Triale. Remixy są maksymalnie 2x w sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to weź inne auto, a nie marudzisz. I przede wszystkim AWD, bo z RWD to Ty masz małe szanse. Ja zrobilem Mini i tym małym krótkim pierdzikiem - Polaris?

RWD to nie problem, mini nie ma szans a Chochla wywala sie na boki, Alumi Craft tez. Nie wiem czy to dlatego ze jestem w klanie i daje mi jakies OP boty?

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez pojechałem ten wyścig mini i bez żadnego problemu wygrałem wszystko za pierwszym razem. Po za tym ja zawsze biore AWD bo na klawce czasami cięzko opanować RWD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RWD to nie problem, mini nie ma szans a Chochla wywala sie na boki, Alumi Craft tez. Nie wiem czy to dlatego ze jestem w klanie i daje mi jakies OP boty?

pro tip -> zmień auto na Mini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh będzie można teraz niezły handel przeprowadzić i sprzedać auta, które mamy szanse znowu otrzymać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...