Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro coś razem pograć w sezony albo polatac na pewno gdzieś tak o 20??.

 

A wyścigi sezonowe weźcie merca amg i tune od Songa a hummer macie w kieszeni.

Ja bardzo chętnie dzisiaj polatam w konwoju bądź rankingówkę, przeważnie jak siadam do Forzy to tak gram 2-3h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma jakiś single czy tylko rankingi i multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma normalnie eventy w singlu ale focus jest w 100% na multi ale nie tyle multiplayer ale sezonowe eventy.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro coś razem pograć w sezony albo polatac na pewno gdzieś tak o 20??.

 

A wyścigi sezonowe weźcie merca amg i tune od Songa a hummer macie w kieszeni.

polecam tego gracza :E może sam się załapię, nie obiecuję.

 

Ja zrobiłem raptorem z jakimś lekkim tunem, easy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze online zdarzają się mi lagi. Jest to wina marnej jakości połączenia sieciowego (gra daje czasem o tym komunikat) czy może coś z kompem?

W grze solo nic się nie dzieje.

Myślałem o zwiększeniu ramu albo dysk na ssd zmienić bo jakby nie było to słabe ogniwo zestawu. W grach ciągle pracuje i to dość głośno bo to stary WD.

 

i54670

Gigabyte H81

Gigabyte 1050ti

8gd ram

Fortron 350W

Edytowane przez krzyss_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz randomowe spadki FPSów w czasie gry, to bardzo często jest to wina HDD i wolnego doczytywania. Przejście na nVME uratowało mnie od tony frustracji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze online zdarzają się mi lagi. Jest to wina marnej jakości połączenia sieciowego (gra daje czasem o tym komunikat) czy może coś z kompem?

W grze solo nic się nie dzieje.

Myślałem o zwiększeniu ramu albo dysk na ssd zmienić bo jakby nie było to słabe ogniwo zestawu. W grach ciągle pracuje i to dość głośno bo to stary WD.

 

i54670

Gigabyte H81

Gigabyte 1050ti

8gd ram

Fortron 350W

jakie masz ustawienia w grze ? może za wysokie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam niskie i jest tak samo. To nie są spadki fps podkreślam, to są lagi. Gram na wysokich i fps ustawione na 75. Rozdzielczość 1440x900.

Od dysku chyba zacznę po weekendzie bo to mi jest zrobić najłatwiej. Neta nie jestem w stanie przyspieszyć.

 

Dodam jeszcze że wygląda to tak jakby obraz przez chwilę działał w zwolnionym tempie a za chwilę przyspieszał tak jakby to zwolnienie musiał narobić.

 

Będę musiał na nowo ściągać całą grę w przypadku reinstalacji systemy, czy da się skopiować tak jak w steamie, originie itp?

Edytowane przez krzyss_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez dodaj usuń programy możesz przenieść, ale pamiętaj, że z parę h na to zejdzie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli, że z HDD na HDD jest taka tragedia?

 

Z SSD na SSD to kilka minut u mnie trwa. Z HDD na SSD też powinno jakoś w miarę polecieć bo tylko odczytuję wtedy dane z HDD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli, że z HDD na HDD jest taka tragedia?

 

Z SSD na SSD to kilka minut u mnie trwa. Z HDD na SSD też powinno jakoś w miarę polecieć bo tylko odczytuję wtedy dane z HDD.

z SSHD 500Gb 2,5" na nVMe 500Gb kopiowało się z 2,5h z tego co kojarzę. Raz, że to jest przeszło 80Gb, a dwa - że Windows to Windows :E

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś mieć jakiegoś mega buga, wiele razy przenosiłem gry od MS w ten sposób, FH3 i 4 i inne jak Gearsi na zwykłych SSD sata, kilka minut to trwa, max ~10minut.

 

Teraz też z ciekawości sprawdziłem Fh4. Nie mierzyłem dokładnie, ale w kilka minut poleciało z dysku na dysk.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od zawsze mam z Forzą problemy :E wczoraj mi wyskoczył błąd, że nie da się uruchomić bo gra jest uszkodzona. Restart lapka i działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio po aktualizacji też miałem problemy, ale teraz ok wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś podobny problem?

Po aktualizacji po napisach

startowych FH4 wyłacza się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po napisach też się wyłączyła.

Później niby się włączyła ale miałem ustawienia domyślne. Gra zaczęła robić optymalizację i znów się wyłączyła. Teraz działa. Dysk cały czas chrobocze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie żadnych problemów i ktoś gra o 20???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku jak gra wyszła nie mam najmniejszych problemów, ostatnio mi wychodziło do pulpitu ale to przez sterowniki, zmieniłem i nic. A dodam że gram dziennie po kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to są te sezonowe evnety?

Przygody to jazda i jakieś zadania w drużynach tak?

A jakieś ogólne pojedyncze wyścigi multi gdzie znajdę?

 

I co w tym singlu dzieje się dalej? Póki co dotarłem do jesieni, mam dotrzeć do lata i wtedy nastąpi koniec "fabuły", zostanie powtarzanie singlowych wyścigów plus multi, żeby zdobywać fejm i kasę na fury i domy?

 

Nie ogarniam tych gier-usług MMO z pierdylionem aktywności o nic niesugerujących nazwach :(

 

Natomiast jest ot najlepszy NFS z otwartym światem, w jaki grałem :E Fajny arcade'owy, ale poważny model jazdy, śliczna grafika i masa aut do wyboru. Ma to jakiś urok, tylko patrz wyżej - o co w tym chodzi.

 

Edit: Ogarnąłem jakiś poradnik i trochę m isięrozjaśniło.

 

Dobrze rzoumiem, że w multi są te same wyścigi, tylko w formie PvE albo PvP, a dodatkowo tylko te zadania forza dzienne i tygodniowe? A nie, jeszcze te eventy, ale nie znalazłem odpowiedzi co to :D

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to są te sezonowe evnety?

Przygody to jazda i jakieś zadania w drużynach tak?

A jakieś ogólne pojedyncze wyścigi multi gdzie znajdę?

 

I co w tym singlu dzieje się dalej? Póki co dotarłem do jesieni, mam dotrzeć do lata i wtedy nastąpi koniec "fabuły", zostanie powtarzanie singlowych wyścigów plus multi, żeby zdobywać fejm i kasę na fury i domy?

 

Nie ogarniam tych gier-usług MMO z pierdylionem aktywności o nic niesugerujących nazwach :(

 

Natomiast jest ot najlepszy NFS z otwartym światem, w jaki grałem :E Fajny arcade'owy, ale poważny model jazdy, śliczna grafika i masa aut do wyboru. Ma to jakiś urok, tylko patrz wyżej - o co w tym chodzi.

Sezonowe eventy są to wyścigi oznaczone na czerwono można wygrywać unikalne samochody które nie da normalnie kupić na autoshow jedynie tylko aukcje albo zdobywasz podczas aktywności w playliście ale tez są samochody które są w autoshow które są zbyt drogie.

 

Tutaj masz samochody ekskluzywne do zdobycia + jeszcze masz z dodatkach lego i Fortune island froza all cars.

Jak dojdziesz do lata to będziesz miał sporo wyścigów do zrobienia, historie,barn czyli samochody w garażach zabytkowych i wiele wiele rzeczy wiec jeżeli chcesz pozdobywać wszystko to musisz wejdź na discord i wtedy ci wszystko powiem bo tego nie da wyjaśnić pisać tu.

 

 

 

Ogólnie o co tu chodzi to powiem tak co miesiąc dodają nowe samochody do zdobycia raz 4 raz 8 + multi w znajomymi można fajnie bawić wykonując też sezonówki w coop dla mnie ta gra najlepsze co spotkało po test drive unlimited bo teraz nfs jest jak crap.

 

 

Więc dawaj na discorda podaj nick na steam to zgadamy.

 

 

Tak playlista zmienia co tydzień nawet te nowe samochody nie zdobędziesz to zdobędziesz w następnych miesiącach a to już zależy od twórców wiec nowi mają przekichane muszą czekać na samochody zaległe ja o tyle c cieszę ze ma mam od premiery a wydanie 300zł za ultimata to juz zwróciło 500h+ robi swoje ;).

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyyyyyyyyy AE86 jest w Forze?? Przykleilem sie do konwoju, jechalo kilkanascie osob i nagle ociewuj ktos mial AE86...rank 460 8 gwiazdek :E Jakiś dobry hax albo ktoś z PG10.

 

ln2BbIk.jpg

 

yeqA13p.jpg

 

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyyyyyyyyy AE86 jest w Forze?? Przykleilem sie do konwoju, jechalo kilkanascie osob i nagle ociewuj:

 

Ale to na xboxie ustawiają datę żeby zdobyć wcześniej ja tam zawsze na spokojnie zdobędę.

 

A jest bardzo duża szansa że będzie tyota Supra MK5 w next miesiącu było na twiterze zdjęcie supry od gościa PG profilowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Performante? Jak to działa, zmieniasz date na Xpudle w systemie i dostajesz auta czy otwiera ci inne mistrzostwa? Ciekawe jaki mial setup, w grze widnieje jako "Lambo Huracan P":

 

1KtsV03.jpg

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie weszło już z ostatnim patchem 3-4 dni temu? Ostatnio mało gram więc nie kojarzę dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...