Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

GGuu

rx 580 8gb

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzęt

 

Ryzen 5 2600

Gigabyte b450m ds3h

8Gb ram 2x4 3000 Mhz

Gtx 770

Zasilacz SilentiumPC Vero M2 Bronze 600 W

 

 

i pytanko czy np używki za 700 złotych 2 lata gwarancji warto?

 

a i dodam ze mam monitor FHD 60hz. Gtx 770 niestety dusi się przy ryzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 850 zł masz nówke z fajnym chłodzeniem:

 

https://www.mor ele.net/karta-graficzna-asus-radeon-rx-580-t8g-gaming-8gb-gddr5-256-bit-dvi-d-2xhdmi-2xdp-90yv0ak1-m0na00-1238057/ (usun spacje z linku)

 

Troche taniej za 800 zł masz cieplejszego XFX'a tez 8GB.

 

To 700 zł za używke płacić to głupota, tym bardziej że mogła kopać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto ją kupić do fhd? A powiedz mi jeszcze gtx 770 za ile można pogonic. I czy ten zasilacz wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod Full HD RX 580 to spoko opcja, szczególnie ze za te 850 zł masz model z fajnym chłodzeniem. Do tego 2 gierki dostaniesz - https://www.mor ele.net/wiadomosc/kupujac-karty-graficzne-radeon-otrzymaj-nawet-3-gry-za-darmo/12293/ (usun spacje) - więc też spoko.

 

Zasilacz bez problemu da rade.

 

GTX 770 za 3 stówki pogonisz, może troche wiecej jak to jakiś topowy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX 770 żre więcej prądu niż RX580 , do 1080p jak najbardziej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy RX580 to Sapphire Nitro+, całkiem spoko jest też Red Devil od PowerColor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczytałem ze mój monitor ma technologie freesync. Beda z tego jakieś korzyści ? czy tylko zwykły bajer

 

BladyPl

 

20 złotych różnicy będzie +/- wiesz wole sobie na później nerwów oszczędzić " na morele " kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj różnie z tymi morelkami i "nerwami" bywało. Raz oddawałem sprzęt nowy, który nowym był tylko z definicji a raz użerałem się z serwisem. Co prawda finalnie wszystko załatwione jak trzeba, ale nie powiedziałbym, że bezstresowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha

 

coś w tym jest. Ja kupiłem u nich Mobo + CPu + Ram + psu i na razie wszystko chodzi bezproblemowo.

 

Kod do CPU tez dostałem i będę go sprzedawać :Dtaka mała reklama jak ktoś chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dobre pytanie tu padło : trzeba się upewnić, że do tej karty będą dodane te dwie gry. Żeby się nie okazało, że w przypadku wyprzedaży promocje się nie sumują i gier się nie otrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec tak spytalem sie na morele na czacie i karta idzie z 2 grami + dostałem 18 złotych zniżki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest z grami jak klikniecie na przycisk sprawdź karty objęte promocją to jak najbardziej na liście jest ten STRIX za 850pln. Świetny deal.

 

Tylko nvidia dalej śpi nie dość, że ich 1060 6GB to ceny ~1.1-1.2k pln za wersje z dobrym chłodzeniem to jeszcze bez gier :E. Totalnie nie opłacalne.

 

ikdfm6h.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrócę do domu i kupuje dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nvidia dalej śpi nie dość, że ich 1060 6GB to ceny ~1.1-1.2k pln za wersje z dobrym chłodzeniem to jeszcze bez gier :E. Totalnie nie opłacalne.

 

A może wcale nie śpi... Tylko nie chcą robić niższą ceną GTX 1060 konkurencji dla GTX 1660 Ti. Bo jak masz dać 1100-1200 zł za GTX 1060, to tylko ktoś nietrzeźwo myślący bądź ograniczony budżetowo nie dopłaci tych 150 zł do GTX 1660 Ti. A jakbyś miał GTX 1060 za ~850-900 zł to już dopłata do 1660 Ti stoi pod znakiem zapytania.

 

Ale no co by nie mówić - RX 580 z 2 grami i fajnym chłodzeniem za 850 zł to bardzo fajny deal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1660ti to bardziej wydajność gtx 1070, którego w Niemczech wyprzedają za ~1250pln i to już od 2 miesięcy jest w takiej cenie w wyprzedaży. Więc to nie to.

 

Cena jest mega za tego strixa, odliczając koszt gier w cenie jednego 1060 6GB można sobie kupić 2 x RX 580 8GB strix :E, a wydajność bardzo podobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tego xfx rx 580 8gb, max temperatury 71C

 

Jaką masz obudowę i ile wentylatorów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wodzu_

 

Gladius M40, dwa frontowe, tył i góra po jednym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest z grami jak klikniecie na przycisk sprawdź karty objęte promocją to jak najbardziej na liście jest ten STRIX za 850pln. Świetny deal.

 

Tylko nvidia dalej śpi nie dość, że ich 1060 6GB to ceny ~1.1-1.2k pln za wersje z dobrym chłodzeniem to jeszcze bez gier :E. Totalnie nie opłacalne.

 

ikdfm6h.png

 

Gdzie widzisz na liście tego Strixa za 850zł? Szukam i nie mogę znaleźć poza jakąś wersją nie Strix w podobnych pieniądzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 850 zł masz nówke z fajnym chłodzeniem: https://www.mor ele.net/karta-graficzna-asus-radeon-rx-580-t8g-gaming-8gb-gddr5-256-bit-dvi-d-2xhdmi-2xdp-90yv0ak1-m0na00-1238057/ (usun spacje z linku) Troche taniej za 800 zł masz cieplejszego XFX'a tez 8GB.To 700 zł za używke płacić to głupota, tym bardziej że mogła kopać.

Jak wchodzę w link to widzę tą kartę za 1 562,11zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, tą z krsystem zamówiłem już w niedzielę i myślałem że wtopiłem bo bez gier :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamówiłem w niedzielę :) Ale wczoraj zadzwoniłem do KRS anulowałem zamówienie i wziąłem tę od morelowych. Ta jest z 2 grami w komplecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...