Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, buzk4 napisał:

Fakt, niedopowiedziałem. Mam ma myśli konsolę. Nie gram na pc. 

a wiec masz jakąś konsole, wiec pewnie ich supportu sie spytac, albo blizza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, buzk4 napisał:

Hej. Powie mi ktoś tutaj jednoznacznie czy mogę grać w d4 bez abonamentu? Chcę po kampanii farmić dalej, dungeony, jakieś eventy na mapie ( klan i wszystko co związane z multiplayer nie wchodzi w grę ). 

Kilka osób mi powiedziało, że nie. Natomiast widzę filmiki na yt pokazujące że się da. 

Grałem bez plusa bez problemów.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70 Paragon juz jest, jedna cytadela zrobiona, calkiem spoko, dlugo ale jest co bic, na koniec jak na T1 nagrody byly ok, juz 3 itemki na 800ilev wpadly uzyteczne :D

Jest duzo do roboty teraz, ND, Pity, Sezonowe, Cytadela, Hordy, drzewo, bossy, oj bedzie to dlugi sezon :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, buzk4 napisał:

Hej. Powie mi ktoś tutaj jednoznacznie czy mogę grać w d4 bez abonamentu? Chcę po kampanii farmić dalej, dungeony, jakieś eventy na mapie ( klan i wszystko co związane z multiplayer nie wchodzi w grę ). 

Kilka osób mi powiedziało, że nie. Natomiast widzę filmiki na yt pokazujące że się da. 

Da radę, nie możesz tylko pisać na czacie, zapraszać innych do drużyny i nie ma opcji wymiany przedmiotów pomiędzy graczami a tak całość działa normalnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymm, akurat nie prawda?:hmm: Mogłem to wszystko robić bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i o to mi chodzi. Zdania podzielone. Akurat czat mi nie potrzebny. Giereczka 50€ więc chciałem wiedzieć czy w ogóle pogram :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudny ten spirytysta

 

Nie pytajcie ile poziomów tak nabilem :E

BTW co tak unikaty lecą tylko z GA.. 4 unikat pod rząd i każdy z GA a teraz shako 

20241010-144744.jpg

Edytowane przez dawidoxx
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.10.2024 o 12:01, dawidoxx napisał:

Nudny ten spirytysta

 

Nie pytajcie ile poziomów tak nabilem :E

BTW co tak unikaty lecą tylko z GA.. 4 unikat pod rząd i każdy z GA a teraz shako 

20241010-144744.jpg

mi sie poboda

 

teraz sobie mozna pykac ;)

wczoraj sobie zmienilem build na to, dzisiaj troche poprawilem i jakos daje rade na t3.

a ancestral zawsze maja GA, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barb ponoć jeszcze bardziej zniszczony niż w poprzednim sezonie. Rozpaczają barby mocno z tego co widzę. Ponoć nawet leveling to udręka. Dobrze czułem, żeby spasować na dłuższy czas:kwasny: Natomiast nowa klasa najbardziej op, co mnie nie dziwi.

Edytowane przez Kelam
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby nie była OP to i tak chyba najlepsza klasa w grze jak dla mnie. Dużo buildów i przy każdym czuć że grasz zupełnie czymś innym. Mi się podoba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie spirytus dostanie nerfa aka balans w następnym sezonie.

Oby barb dostał w końcu miłości

Ja czekam na kolejny dodatek i paladyna/krzyżowca oraz zachodnią marchie/tristram :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu poszedłem w touch of death i tego buildu nawet nie próbowałem  :E

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie spasowałem w tym sezonie za dużo grałem w S5. I jakieś bugi z misjami, zacięcia itp. Dla mnie znów trochę za dużo tych różnych aktywności mi się podobało robisz hordy trochę nmd i tyle. Ale raczej potrzebuje z miesiąca czy dwa przerwy. Kampanie zrobiłem i dalej mi się nie chce na razie

Edytowane przez wrobel_krk
literówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh, nie dogodzisz.

Dla jednego za dużo aktywności, a społeczeństwo się domagało większej ilości zajęć.

Mnie się na razie dobrze pyka na build z piórkami, ale chętnie spróbuję czegoś w międzyczasie. 

Podoba mi się motyw jak ledwo biłem na torment 2 i wpadł jeden upgrade + małe machlojki w skille i nie wiem czy od razu z t1 na T3 nie iść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przesyt grą, no i progress wolniejszy I widzę w każdym patchu zwiększają loot. Więc jednak grind za duży. Pewnie za miesiąc czy dwa będzie szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam dodatek lepszy od podstawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, voltq napisał:

jak tam dodatek lepszy od podstawki?

Kiedy grałeś bo jak komuś było mało różnych aktywności to teraz jest ich wg mnie już nawet trochę za dużo. Jest w końcu party Finder, wiele jest takich rzeczy co powinny być od 1 sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, voltq napisał:

jak tam dodatek lepszy od podstawki?

Jest o wiele lepiej. Duzo usprawnien, dzisiaj kolejne, duzo do roboty, jest LFG wiec latwiej cos pofarmic w grupie. w podstawce 5 sezon juz byl dobry, dodatek z nowym sezonem to jeszcze usprawnil. 

Balans jest slaby, bo nowa klasa jest op, ale nie ma ladderow wiec jak sie na to nie patrzy, na kazdej mozna sobie pograc komfortowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz battle pass możesz pograć i sam sprawdzić, nie będziesz mieć nowej postaci i lokacji i najemników, ale ogólnie jak się zmieniła zobaczysz. Chyba ze masz kupioną to też warto sprawdzić bo np itemizacja jest w zmieniona w 100% prawie

Edytowane przez wrobel_krk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch juz wyszedl, ten evade build, jest dalej grywalny, nie jest tak szybki jak wczesniej, ale daje rade. Pit 60 jak robilem wczesniej w chyba 2-3min teraz tak w 4-5 wiec moze byc :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...