Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musisz grać sezonowo. Możesz mieć nonseason postać cały czas i jej "nie tracić". 

W d3 po zakończeniu sezonu postać wracała do puli nonseason i też nie przepadała w niebyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kabor napisał:

Nie mam gry więc podpowiedź tylko intuicyjna.

Jak masz włączony pełen ekran bez ramki to w grach opcja zmiany rozdzielczości jest nieaktywna. Przestaw na pełen ekran (jeżeli gra to obsługuje) to powinna być możliwość zmiany rozdziałki.

Nie działa ,próbowałem i kicha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Isharoth napisał:

A też macie tak jak ja po ograniu bety, że nie spodobała wam się żadna z klas? Pomijając już resztę gry, bardzo mnie to zdziwiło, bo nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem w żadnym H&S, żeby nie znaleźć czegoś dla siebie. Może to kwestia tego że to był początek gry.

Ja na premierę na pewno nie kupię, poczekam aż będzie wiadomo co i jak. A już na pewno nie kupię wczesnego dostępu. Niech się Blizz wypcha, ta firma nie zasługuje już na żadne zaufanie. :E

To nie jest problem konkretnych gier, a zjawisko występujące od upowszechnienia się dostępu do Internetu i ogólnego rozwoju komunikacji. Kiedyś ludzie próbowali różnych rzeczy na własną rękę, ewentualnie dopytywali się znajomych, lub napotkanych w grze osób. Teraz ludzie tryhardują, wklepują sobie w Google "gra + klasa + build" i mają mnóstwo gotowych buildów, lepszych lub gorszych. Osobiście mnie to nie jara, równie dobrze ktoś może przechodzić całą grę za mnie. Bo po co te drzewka, różne inne mechanizmy rozwoju postaci, skoro wg. graczy i tak jest tylko jeden słuszny wybór? :E

Mam dokładnie to samo , nie pograłem długo w tych betach i postaci nie rozwinałęm za bardzo to może przez to.

Barbarian jakis taki ciezki , druid bez szału, tak jak zawsze lubiałem czardziejka grać to tutaj jakaś taka wolna , animacje niektóre słabe. NIe czułem w ogóle tej klasy.

W resurected czy Lost Arku dużo lepiej już od początku to wyglądało.  Spróbuje łotrzycy , wyglada na dosyć szybką postać

Sama gra za to jak najbardziej na plus , grafika i klimat naprawdę robi wrażenie, Fabuła naprawdę zapowiada się świetnie.

Cieszy fakt ze zaczerpneli troche z lost arka  i sama walka zwlaszcza  z bossami wymaga troche zręcznosci i skilla.

Może dzieki temu sama gra nie znudzi sie tak szybko jak kazdy hack'n'slash 

Wieczorem  zobaczymy jak się gra tą łotrzycą.

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Sheenek napisał:

Co? Nie mozna tej samej postaci i trzeba na nowo zaczynac co sezon? Troche to bez sensu

Jak bez sensu, tak jest od zawsze. Na tym polega sezonowość w takich grach. Jak chcesz jedną postać to grasz sobie na standardzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko, tylko to ze jest tak od zawsze to dla mnie nie argument :D 

Dalej uwazam ze slaba opcja, ja akurat nie mam tyle czasu na granie zeby co sezon leciec od nowa, myslalem ze bede mogl swoja postacia sobie powolutku dalej ciupac i odkrywac dodatkowa zawartosc z sezonu. Nie bardzo rozumiem jaki jest powod zeby na to nie pozwolic, jest jakis konkretny?

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.9%szansy na szczęśliwy traf co on daje ten bonus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sheenek napisał:

No spoko, tylko to ze jest tak od zawsze to dla mnie nie argument :D 

Dalej uwazam ze slaba opcja, ja akurat nie mam tyle czasu na granie zeby co sezon leciec od nowa, myslalem ze bede mogl swoja postacia sobie powolutku dalej ciupac i odkrywac dodatkowa zawartosc z sezonu. Nie bardzo rozumiem jaki jest powod zeby na to nie pozwolic, jest jakis konkretny?

Różnice między zawartości sezonów no i regrywalność gry. Ludzie by poquitowali jakby grali cały czas jedną postacią i takie Diablo 3 by nie wytrzymało dekady tylko rok, dwa. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sheenek napisał:

No spoko, tylko to ze jest tak od zawsze to dla mnie nie argument :D 

Dalej uwazam ze slaba opcja, ja akurat nie mam tyle czasu na granie zeby co sezon leciec od nowa, myslalem ze bede mogl swoja postacia sobie powolutku dalej ciupac i odkrywac dodatkowa zawartosc z sezonu. Nie bardzo rozumiem jaki jest powod zeby na to nie pozwolic, jest jakis konkretny?

będziesz mógł ale na standardzie/nonladder

wydłużenie życia gierki, sezon się gra 1tydzien-1miesiąc maksuje postać i później gra się nudzi. wraca się na kolejny sezon gdzie dodawane są nowe mechaniki, przedmioty, skille

Edytowane przez gret
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci ze wtedy kiedy po sezonie ta zawartosc trafi do standardu? Czy tez w trakcie?

W D3 nie gralem w sezony takze nie mam pojecia jak ten system dziala za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez macie takie dropy FPS? gram na 4080, stale 250+ i nagle bez przyczyny scina i 20-30fps, ktos wie ocb? nic sie nie grzeje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sheenek napisał:

Chodzi ci ze wtedy kiedy po sezonie ta zawartosc trafi do standardu? Czy tez w trakcie?

W D3 nie gralem w sezony takze nie mam pojecia jak ten system dziala za bardzo.

Dokładnie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 lvl zrobiony, chyba można zrobić małą przerwę :P

Na razie jest przyjemnie. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SoN!C^ napisał:

tez macie takie dropy FPS? gram na 4080, stale 250+ i nagle bez przyczyny scina i 20-30fps, ktos wie ocb? nic sie nie grzeje...

Pewnie doczytuje. Niby brak loadingów ale w biegu doczytuje i jest ścina 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tomkill napisał:

Jak zmienić w grze " ranga świata"?

Nie zmieniać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TheMr. napisał:

40 lvl zrobiony, chyba można zrobić małą przerwę :P

Na razie jest przyjemnie. 

Ile godzin grales? 

Idziecie ta sama sciezka co w becie czy w calkiem innym kierunku jak juz te 3 glowne questy sie otworza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TheMr. napisał:

Nie zmieniać. 

A czemu? Ponoc po ktoryms tam levelu jak juz podkoksimy to nie ma problemu i tak isc jak przez maslo. Ja w sumie tak w bety gralem i nie bylo ciezko, jedynie Ashawy nie ubilem, wlasnie dlatego :E 

Edytowane przez Sheenek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sheenek napisał:

A czemu? Ponoc po ktoryms tam levelu jak juz podkoksimy to nie ma problemu i tak isc jak przez maslo.

Po skończeniu kampanii dopiero można zmienić na T2 żeby zrobić T3 quest. Jest zdecydowanie szybciej.

 

2 minuty temu, Sheenek napisał:

Ile godzin grales? 

Idziecie ta sama sciezka co w becie czy w calkiem innym kierunku jak juz te 3 glowne questy sie otworza?

Od 1 w nocy. 

Edytowane przez TheMr.
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12h ciaglego grania, niezle. Chcial bym tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sheenek napisał:

12h ciaglego grania, niezle. Chcial bym tak

No niestety więcej niż 16h nie zrobię :D Kiedyś w WoWa grało się po 20-24h :P

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, SoN!C^ napisał:

tez macie takie dropy FPS? gram na 4080, stale 250+ i nagle bez przyczyny scina i 20-30fps, ktos wie ocb? nic sie nie grzeje...

Też gram na 4080 i są przycinki i zwiechy, głównie w tych podziemiach, gdzie jest ten boss-matka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizujcie sterowniki bo AMD wydało ostatnio łatkę po D4, nvidia może też jakieś mikroupdate zrobiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdza ktoś ołtarze Lilith z mapą z netu ? Bo nie mam ołtarzy w miejscach w których powinny być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dan254 napisał:

Sprawdza ktoś ołtarze Lilith z mapą z netu ? Bo nie mam ołtarzy w miejscach w których powinny być

https://d4builds.gg/map/ - Mi się wszystko zgadza. 

Edytowane przez TheMr.
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...