Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co to mnie w sumie interesuje jak swój sprzęt już mam LUL

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podobno wszyscy kupują tylko PS5 i nikogo nie obchodzi konsola Microsoftu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, azgan napisał:

Złe wieści tym razem z obozu Microsoftu 

Xbox Series X|S z brakami w dostawach na najważniejszych rynkach do kwietnia 2021 roku https://www.ppe.pl/news/151779/xbox-series-xs-z-brakami-w-dostawach-na-najwazniejszych-rynkach-do-kwietnia-2021-roku.html

Problemy z dostępnością Xbox Series X nawet do kwietnia 2021 roku https://www.benchmark.pl/aktualnosci/problemy-z-dostepnoscia-xbox-series-x-s-nawet-do-kwietnia-2021-r.html

Xbox Series X. Nie zdążyłeś kupić? Teraz czekaj do następnego roku https://tech.wp.pl/xbox-series-x-nie-zdazyles-kupic-teraz-czekaj-do-nastepnego-roku-6576546827250272a

Xbox Series X i S – problemy z dostępnością konsol nawet do wiosny https://www.purepc.pl/xbox-series-x-i-s-problemy-z-dostepnoscia-konsol-nawet-do-wiosny

Problemy z dostępnością Xboksa Series X|S potrwają przez kilka miesięcy https://www.gry-online.pl/hardware/problemy-z-dostepnoscia-xboksa-series-xs-potrwaja-przez-kilka-mie/z31ed45

 

Faby zapchane AMD też musi coś natłuc do nowych RXów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Maledict napisał:

To porównanie nie jest do końca fair. PS5 16.11 dostała patch poprawiający sporo rzeczy. XSX w kolejce.

 

NOVEMBER 16, 2020 - Xbox, PlayStation 

(Released and live on PlayStation platforms; rolling out imminently on Xbox platforms)  

 

  • Multiple general performance improvements across the board, reducing instances of crashes, gameplay stuttering and FPS drops, further optimising general gameplay  
  • Xbox: Resolved issue causing some players to lose controller vibration/rumble 
  • PS4: Resolved issues caused by save data created before previous patch, such as progress disappearing upon game restart and crashes when using livery editor 
  • PS5: Further refinements to the use of DualSense adaptive triggers  
  • PS4/PS5: V-Sync added 
  • Fix for crash caused by signing out during a Gymkhana event  
  • Visual improvements to rain effects on windshield when using interior camera views  
  • Display fix for rewards screen in post-race menu 
  • Photo mode: minor fixes and optimisations 
  • Multiplayer: improvements in kicking players in lobby who do not ready up for an event 
  • Multiplayer: general improvements to online matchmaking and lobby searches 
  • The Trophy/Achievement ‘Spare Some Change for Gas?’ will now require players to race for 1,000 miles, instead of 10,000  
7 minut temu, lukadd napisał:

Faby zapchane AMD też musi coś natłuc do nowych RXów.

Raczej w pierwszej kolejności wywiązać się z zamówień dla MS i SONY. Rynek detaliczny krat graficzny raczej nie jest priorytetem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo, czy po instalacji gry można grać na XBOX bez dostępu do internetu ??
w sklepie z grami powiedzieli mi, że nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sdidmkvmfld napisał:

Halo, czy po instalacji gry można grać na XBOX bez dostępu do internetu ??
w sklepie z grami powiedzieli mi, że nie

Tak można ale pierwsza weryfikacja płyty musi być OnLine 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

Tak można ale pierwsza weryfikacja płyty musi być OnLine 

doprecyzujesz proszę co to jest  "pierwsza weryfikacja płyty ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, ODIN85 napisał:

Zarobić możesz.

 

To ile już zamówiłeś XSX na handel z OLX i czemu tak drogo ??

4 minuty temu, sdidmkvmfld napisał:

doprecyzujesz proszę co to jest  "pierwsza weryfikacja płyty ?

 

Pierwsza instalacja gry z płyty musi odbyć się przez Internet, pobiera aktualizacje i jest weryfikacja płyty po instalacji możesz już grać bez neta 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

To ile już zamówiłeś XSX na handel z OLX i czemu tak drogo ??

Pierwsza instalacja gry z płyty musi odbyć się przez Internet, pobiera aktualizacje i jest weryfikacja płyty po instalacji możesz już grać bez neta 

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

Jedni dostają Update FirmWare a inni nie? I to jeszcze takie istotne poprawki pod XSX i VRR ??

 

Tak samo jak z telefonami, rozbijają aktualizacje na kilka rzutów. PS, też nie mam.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Tomek1623 napisał:

Tak samo jak z telefonami, rozbijają aktualizacje na kilka rzutów. PS, też nie mam.

To jeszcze obczaj to od tego samego gościa co filmik z Update FirmWare pod VRR

HDMI Cable Included with Sony PS5 IS NOT HDMI 2.1 Tested!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości to kiedy jakaś aktualizacja Xboxa Series X? Na pewno jest sporo rzeczy do poprawy, a jakoś cisza jeśli chodzi o aktualizacje... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet 120k/s w CoD na XSS

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, eagle napisał:

Raczej w pierwszej kolejności wywiązać się z zamówień dla MS i SONY. Rynek detaliczny krat graficzny raczej nie jest priorytetem

Nie wiemy jakie mieli zamówienia i jak się z nich wywiązali. Rynek PC na pewno jest dla nich też ważny, szczególnie, że w końcu mają możliwości na rozpoczęcie walki z nvidią w tym segmencie. Procki też klepią i nie popuszczają intelowi, więc nie widzę powodu, aby mieli rezygnować z GPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ImageX7 napisał:

LG w modelu CX chyba właśnie rozszerzyło swoje HDMI 2.1 w najnowszej aktualizacji, wcześniej było ograniczone do 40 Gb/s - 30 bitów na piksel (10- bitowy) , a teraz jest już pełne HDMI 2.1 - 48 Gb/s - 36 bitów na piksel (12- bitowy). Nowa aktualizacja to zmieniła, wcześniej nie mogłem ustawić 36 bitów na piksel  (12-bitowy), a teraz po aktualizacji już normalnie mogę. 

20201123_131151.jpg

to LGC9 byłoby "lepsze" ? :) od momentu zakupu konsoli mam opcję wybrania 12-bit.

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Elvis79 napisał:

to LGC9 byłoby "lepsze" ? :) od momentu zakupu konsoli mam opcję wybrania 12-bit.

Moze nie tyle co "lepsze" a aktualny soft tv.

Edytowane przez rambek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, rambek911 napisał:

Moze nie tyle co "lepsze" a aktualny soft tv.

dlatego dałem cudzysłów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Elvis79 napisał:

dlatego dałem cudzysłów ;)

To byłoby dziwne gdyby procek Alpha a9 Gen2 > Alpha a9 Gen3. Widocznie potrzebowali czasu na ogarnięcie softu. Teraz tylko czekać aż więcej osób będzie mogło pobrać nowy Update i przetestować go na XSX. 

2 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Sony tak dobre, ze nie musialo :rotfl:

Podobno Sony ma dodać VRR w aktualizacji pytanie tylko kiedy i jak to będzie działać?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, azgan napisał:

To jeszcze obczaj to od tego samego gościa co filmik z Update FirmWare pod VRR

HDMI Cable Included with Sony PS5 IS NOT HDMI 2.1 Tested!

 

 

No ale nie dziwota, skoro Vincent gadał że ps ma cap na 30gbps, jakiego kabla by nie użył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

Złe wieści tym razem z obozu Microsoftu 

Xbox Series X|S z brakami w dostawach na najważniejszych rynkach do kwietnia 2021 roku https://www.ppe.pl/news/151779/xbox-series-xs-z-brakami-w-dostawach-na-najwazniejszych-rynkach-do-kwietnia-2021-roku.html

Problemy z dostępnością Xbox Series X nawet do kwietnia 2021 roku https://www.benchmark.pl/aktualnosci/problemy-z-dostepnoscia-xbox-series-x-s-nawet-do-kwietnia-2021-r.html

Xbox Series X. Nie zdążyłeś kupić? Teraz czekaj do następnego roku https://tech.wp.pl/xbox-series-x-nie-zdazyles-kupic-teraz-czekaj-do-nastepnego-roku-6576546827250272a

Xbox Series X i S – problemy z dostępnością konsol nawet do wiosny https://www.purepc.pl/xbox-series-x-i-s-problemy-z-dostepnoscia-konsol-nawet-do-wiosny

Problemy z dostępnością Xboksa Series X|S potrwają przez kilka miesięcy https://www.gry-online.pl/hardware/problemy-z-dostepnoscia-xboksa-series-xs-potrwaja-przez-kilka-mie/z31ed45

 

Słodki Jezu. Jedno info, pięć portali. Chyba Ci się musi strasznie nudzić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kszyrztow napisał:

Słodki Jezu. Jedno info, pięć portali. Chyba Ci się musi strasznie nudzić :E

Może nie nudzi się tylko chce być na bieżąco i 100% pewny :)PPE można z automatu odrzucić, ale jak cztery inne to podają chyba pewne info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba wystarczy wrzucić jedno pewne info, a nie wszystko jak leci, do tego jeszcze tego raka PPE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nowy soft w LG CX zrobił dobrą robotę - w AC:V podczas cutscenek pojawiały się gdzieniegdzie drobne kropeczki o wielkości piksela, które opadały z góry ekranu na dół. Powtarzało się to dość często, zmiana kabla nic nie dała. Z uwagi na to, że pojawiało się tylko w tej grze i to podczas przerywników, wyglądało to jak "błąd animusa", chociaż nie miało to żadnego uzasadnienia w historii. Mimo, że nie przeszkadzało, lekko drażniło a dzisiaj, po aktualizacji nie ma po nich żadnego śladu.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z mających X mógłby zmierzyc ile konsola bierze prądu w spoczynku a ile w trakcie gry ? z ciekawosci pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Po raz kolejny sobie wycinasz jedno zdanie z kontekstu i dopowiadasz całą historyjkę - jestem już jednak do tego przyzwyczajony. Akurat zanim odpowiedziałem to sobie spojrzałem na dosłownie te same linki które teraz wysłałeś.   OK - to jeszcze raz. I czytaj powoli tak z 10 razy. Nie ma dokumentów dotyczących szczegółów jakby to miało rzeczywiście wyglądać np. z perspektywy Polski i przyjęcia przez nas milionów ukraińców - mamy tylko przepisy ogólne, które sobie można zinterpretować na różny sposób, a za 4 lata sytuacja w Polsce/Unii będzie inna więc argument ukraińców i tak straci swoje znaczenie - pisałem o tym dokładniej . Po drugie to był lekki sarkazm - bo takie dokumenty nie istnieją na 99% jeśli mamy takie a nie inne wypowiedzi Tuska, że szczegóły trzeba uzgodnić (i to najlepiej na piśmie).
    • No porcja https://www.resetera.com/threads/mobapad-switch-accessory-manufacturer-has-posted-alleged-details-of-switch-2-on-their-bilibili-page-new-buttons-on-joycons-bc-1080p-screen.855369/ 1. The Bluetooth chip of Switch 2 still supports existing Joy-Con and Pro controllers, and still features HD vibration (ALPS dual-axis linear motor). 2. Switch 2 has backwards compatibility with Switch 1 cartridges, but Switch 2 cartridges will be different and won't fit on a Switch 1. 3. The new joycons are larger and are magnetically attached to the console with an electromagnet. The SL and SR buttons are metallic now, and there's a new button behind each joycon (location where the button is) and a new button below the home button on the right joycon (location where the button is) 4. The dock still has an USB-C port and will also support 4K image output. 5. The new kickstand also has a damping bracket on the back for improved angle adjustment. 6. The screen is bigger, up to 8 inches and the resolution is upgraded to 1080p. Ad2 mnie najbardziej cieszy
    • Ta, w jednej ręce 4090 a drugiej 7800X3D
    • Tylko że używek 13400 za wiele nie ma i kosztują tyle co nowy 12600KF.
    • Ja myślę o kupnie Anbernic Rg35xx by ograć Mario i Wario z Gameboya.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...