Skocz do zawartości
yampik

NVIDIA (GTX) rly RTX 30x0

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

On akurat GDZIE SIĘ da to ciśnie po RTXach, pamiętam jak pisał że RTX + CP2077 to ryzykowne połączenie a niedawno jak wyszedł RTX CP edition to go zmuliło :lol2:

Srogi ból też ma dlatego że nowe oledy nie wspierają Gsynca dla dinozaura 1080ti tylko dla RTXów :D

 

Nie mam z tym problemu, bo RTX i tak nie ma HDMI 2.1 i nie wspiera normalnie 4K.

 

Upośledzona i zacofana karta jak Pascal.

 

I nie mam żadnego problemu z 1080ti, bo to jedna z najlepszych i najtańszych kart jakie w życiu miałem. W cenie pudełka zapałek nie mam jej nic do zarzucenia.

Stwierdzam po prostu fakt, że NVIDIA zawsze produkuje popsute karty. To samo będzie z 2xxx. Dla tego jak ktoś teraz chce wymienić 1080ti na 2080ti to uprzedzam kolegę, że to będzie najgłupsza decyzja jaką może podjąć.

 

 

I jeszcze jedno. Szczerze wisi mi i powiewa co zrobią posiadacze kart za 6tys jak za chwilę karta w cenie 2000 będzie klepać jej 4 litery. Im droższa karta tym większe ryzyku utraty sporej wartości.

 

Wtedy w CP2077 i innych nadchodzących tytułach załączą DLSS i bez większej straty pograją w fajnych detalach z RT oraz sporym boostem FPS gdzie dinozaur 1080ti bez technologii będzie generował pokaz slajdów pomimo większej ilości VRam :lol2:

 

Na pewno wspaniałe będzie się grało w CP na Twoim i5. Żebyś się tylko ta płynnością nie zachłysnął :E :E

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jak było z poprzednią generacją kart od NVIDII.

 

Jest szansa ,że zapowiedzą karty serii 3000 na GTC??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zgodnie z planem sprzedałem RTXa. I tak do września nie będę miał za bardzo czasu na grę. Ograłem co miałem ograć.

Teraz w planie rtx3080 za ~3500-3800zł na premierę cyberpunka. :E No chyba że w tej cenie dadzą TI :lol2: :lol2: :rotfl:

 

 

Za ile Twoja karta poszła? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jak było z poprzednią generacją kart od NVIDII.

 

Jest szansa ,że zapowiedzą karty serii 3000 na GTC??

 

Raczej bardzo mała, pewnie zapowiedzą jakoś w czerwcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio polaczki to łykają wszystko jak popadnie, wystarczy puścić fame....

 

A ty to synek niby kim jestes? Mongolskim pasterzem kóz, czy ptakiem, ktory we wlasne gniazdo sra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Minciu, z tobą jest chyba coś nie tak. Kolejny raz piszesz, że wszystkie karty NVidia są popsute. Ja nie mam zamiaru z tobą na ten temat dyskutować, już raz próbowałem i wystarczy, jednak dopóki nie masz argumentów to nie przedstawiaj swojego swojego zdania jako fakt i nie nastawiaj w ten sposób innych. Poza tym w kolejnym zdaniu przeczysz sam sobie pisząc, że GTX 1080 Ti to najlepsza karta jaką miałeś. A nie, czekaj, ty tą kartę kupiłeś za 50 groszy. Równie dobrze mógłbyś napisać, że dostałeś od bezdomnego lub znalazłeś na śmietniku. :E

Edytowane przez SebastianFM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem a wykopałem :D

 

Czekam na serię 3000 i chce zobaczyć co będzie z 2000. Może tym razem NV pozytywnie zaskoczy? Ale wcale mnie nie zdziwi, jak nawet 3060 sklepie 2080ti w niektórych scenariuszach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co terminator ma do opowiadania na tym gtc. Nawet jak nie wystawią kart dopiero po wakacajach to te całe zamieszanie z wirusem może skutkować dostępnością kart w terminie jaki sobie Huang zaplanował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co terminator ma do opowiadania na tym gtc. Nawet jak nie wystawią kart dopiero po wakacajach to te całe zamieszanie z wirusem może skutkować dostępnością kart w terminie jaki sobie Huang zaplanował.

napewno pokaza nowe Quadro czy jak tam zwal a wtedy bedzie mozna juz troszke wywnioskowac jak bardzo rozni sie wydajnosc od obecnych Quadro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"Minciu, z tobą jest chyba coś nie tak. Kolejny raz piszesz, że wszystkie karty NVidia są popsute..."

 

Ja też nie wiem o co kaman,nvidia wypuszcza ciągle popsute karty,ale konkretów z Mincia strony brak,co roku sprzedanych miliony kart,70% rynku nalezy do zielonych ale karty są ciągle popsute i zacofane ?

Przykłady prosze bo inaczej to zwykła demagogia.

Edytowane przez sępik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wcale mnie nie zdziwi, jak nawet 3060 sklepie 2080ti w niektórych scenariuszach.

 

Na to liczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według niektórych scenariuszy jutro jest koniec świata lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej w trakcie GTC pokażą karty superkomputerowe (następcę Volty), a dopiero w czerwcu lub w sierpniu te dla graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

napewno pokaza nowe Quadro czy jak tam zwal a wtedy bedzie mozna juz troszke wywnioskowac jak bardzo rozni sie wydajnosc od obecnych Quadro.

Widzę że karta już zmieniona :):thumbup: a 1-2tyg temu czytałem coś w stylu "nie widzę gry dla której miałbym zmieniać kartę w tym roku" :D:E

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolejny benchmark nowego gpu od nvidii

7936 cuda cores

 

Gniecie RTX 2080Ti jak robaka

 

Edytowane przez Smogsmok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. Szczerze wisi mi i powiewa co zrobią posiadacze kart za 6tys jak za chwilę karta w cenie 2000 będzie klepać jej 4 litery. Im droższa karta tym większe ryzyku utraty sporej wartości.

Dlatego karty za taką kasę należy się pozbyć w odpowiednim czasie, bo jak się długo przytrzyma to ich cena leci na pysk. Jak się okaże że taka RTX 3070 sklepie cztery litery 2080Ti to już w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że karta już zmieniona :):thumbup: a 1-2tyg temu czytałem coś w stylu "nie widzę gry dla której miałbym zmieniać kartę w tym roku" :D:E

Od zawsze pisalem ze jedyna gra dla ktorej zmienie karte to Cyberpunk, mialo to nastapic pozniej ale nastapilo wczesniej :E Jak ta nie uciagnie tej gry to bedzie trzeba w 3070 zainwestowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przydałoby się więcej gier na pecety dla których warto zainwestować w 3070 lub lepsze. Do większości gier wystarczy 1070.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie przydałoby się więcej gier na pecety dla których warto zainwestować w 3070 lub lepsze. Do większości gier wystarczy 1070.

Do 1440p to chyba LOW a gdzie do 144Hz :E No ale fakt, kazdy ma rozne wymagania ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem w koncu wolfa z DLSS 2.0 i powiem tak, nie jestem w stanie odroznic tego golym okiem tak na szybko. Przelaczylem po 10x :lol2: Musialbym miec chyba dwa monitory obok siebie i sie wpatrywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać kartę w odpowiednim czasie, a później jak idiota czekać pół roku do roku na nowe GPU. Niezłe porady :E A tak psioczycie jak ktoś radzi posiedzieć na starym GPU i czekać za nową generacją, ale jeśli wy radzicie sprzedać jedyne GPU i czekać na nową gen na integrze to jest dobrze :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać kartę w odpowiednim czasie, a później jak idiota czekać pół roku do roku na nowe GPU. Niezłe porady :E

 

Ważne, że 100zł zaoszczędził na stracie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak,dla mnie takie czekanie ma mały sens,ale to rzecz gustu,jeśli ktoś woli sprzedac teraz kartę,chomikowac pieniądze,wiedząc że bedzie musiał dołożyć,bo nowe będzie droższe +polaczkowaty podatek od nowości u sprzedawców,tak naprawde nie wiadomo ile bedzie trzeba czekać,choc kiedys karty będą musiały wyjść.W pierwszej kolejności wyjdą topowe modele,potem jeszcze miesiąc lub dwa czekać będzie trzeba na modele autorskie ,uff ,to troche czekania.Kto chce zacisnąć zęby i grać na integrze czy innej jakiejś słabszej karcie na poczekaniu ,to jego sprawa,nie powiem że to głupie,bo też nie lubie gdy ktoś pisze tak o mnie, gdy dowie się że ja nie patrzę na opłacalność gdy kupuję np.kartę graficzną,a jak to mówią,o gustach sie nie dyskutuje :)

Edytowane przez sępik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 1440p to chyba LOW a gdzie do 144Hz :E No ale fakt, kazdy ma rozne wymagania ;)

Valorant od Riot Games będzie wymagać 1050 Ti do 144 fps. Większość gra właśnie w takie gry. LoL, DOTA2, CS GO, Fortnite. Tu nie chodzi o moje wymagania, tylko jak większość rynku się przedstawia. Ja chcę Half-Life: Alyx w 4K na oko 144 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Valorant od Riot Games będzie wymagać 1050 Ti do 144 fps. Większość gra właśnie w takie gry. LoL, DOTA2, CS GO, Fortnite. Tu nie chodzi o moje wymagania, tylko jak większość rynku się przedstawia. Ja chcę Half-Life: Alyx w 4K na oko 144 fps.

Sorry ale wiekszosc rynku nie ogranicza sie do 5 gier z malymi wymaganiami. Jakim prawem wypowiadasz sie za kogos?? W dziale konsol juz pokazales swoje plytkie madrosci i tu probujesz zrobic to samo wmawiajac na sile co komu jest potrzebne do grania :lol2: Sorry ale twoje wymagania i poziom tego co piszesz jest tak niskich lotow ze trudno nawiazac jakakolwiek sensowna rozmowe z toba. Tylko pamietaj rynek idzie do przodu i nikogo nie interesuje twoj placz i bunt bo ty masz focha i zostaniesz na gtx 1060 :lol2:

 

Szkoda ze niestety nie gram w zadna z wymienionych gier wiec nie moj target :D

 

Wiec daruj sobie jakies statystyki wyjete z rekawa oraz nie wypowiadaj sie za kogos co komu wystarczy do grania bo swiat nie kreci sie wokol ciebie oraz w Fortnite ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...