Skocz do zawartości
FreeXzY

Karta dźwiękowa zewnetrzna/wewnętrzna do 200 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak byłem zmuszony przez pewien czas korzystać z tego Realteka, to o mało co szału nie dostałem. Masakra jakie to jest badziewne. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc chyba kupię SoundBlaster Z a czy warto dopłacać do wersji ZX ?? Jeszcze jedno pytanko czy warto pchać się w Riser PCI-e??

Edytowane przez SuchyX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś przyzwoitą kartę, a głośniki chcesz podpinać paździerzane. Chcesz wykorzystać kartę i mieć dobry dźwięk, do wyciągnij więcej cebulionów np na EDIFIER R1600TIII lub coś tańszego np. microlab b77. Inaczej różnicy nie poczujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze ładne, ale nawet nie wiedział bym jak je podlaczyć bo ma wtyki dziwne z tylu, po za tym szukam czegoś ciut tańszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc chyba kupię SoundBlaster Z a czy warto dopłacać do wersji ZX ?? Jeszcze jedno pytanko czy warto pchać się w Riser PCI-e??

Zx różni się tylko tym, że zamiast samego mikrofonu ma w zestawie takie coś jak na zdjęciu niżej:

 

i-creative-sound-blaster-zx-70sb156000001.jpg

 

Jest to pokrętło do zmiany głośności zintegrowane z mikrofonem i gniazdami jack, które dzięki temu urządzonku możesz sobie wyprowadzić na biurko. Nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie dopłacanie do tego niemal 150 zł mija się z celem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja tą wersję ZX mogę mieć za 410zł więc się chyba opłaca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykłą Z-kę, nówkę w sklepie można kupić za około 305 zł, więc już sam musisz sobie odpowiedzieć, czy ci się opłaca tyle dopłacać za ten dodatkowy ficzer. Jeśli tak koniecznie chcesz go mieć, no to bierz Zx-a. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam laptopa (Dell Inspiron 7577-0041) do którego kupiłem sobie HyperX Cloud Revolver (te bez karty dźwiękowej). Po za tym że ma Realtek Audio HD (sterownik czy karta?) nie wiem co to za integra. Czy warto doinwestować jeszcze w zewnętrzną kartę Asus Xonar U3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...