Skocz do zawartości
smOK__

Problem z hasłem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pracuje w sklepie rtv agd i mamy laptopa, na którym jakiś śmieszek ustawił hasło. Czy mógłby mi ktoś pomóc i powiedzieć w jaki sposób mogę je usunąć? https://www.x-kom.pl/p/508828-notebook-laptop-141-asus-vivobook-e406ma-n4000-4gb-64-win10office-szary.html to ten laptop, próbowałem w biosie znaleźć jakieś recovery ale niestety go nie widzę, nie mam w ogóle pojęcia czy ten laptop posiada taką funkcje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ściągnąć obraz ISO - Hiren's Boot CD. Tam jest sporo narzędzi m.in do odzyskiwania haseł. Ściągasz, montujesz ISO np. na pendrive (za pomocą programu Rufus lub Etcher lub wg poradnika ze strony projektu - https://www.hirensbootcd.org/) i uruchamiasz lapka z włączonym bootwaniem z USB. I reszta powinna być już prosta. W razie potrzeby pisz PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc :) postanowilismy postawic po prostu system na nowo i śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc :) postanowilismy postawic po prostu system na nowo i śmiga.

Żaden problem :) Zawsze to jakiś sposób :)

 

IMHO można zamknąć :)

Edytowane przez SomeOne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To mieliśmy stopy procentowe 30%? Coś mnie chyba ominęło.... Z resztą WIBOR nie jest bezpośrednio powiązany ze stopami procentowymi. To banki pożyczały sobie (lub oferowały między sobą) pieniądze na wysoki procent i stąd wysoki WIBOR.
    • Tyle że do simracingu kompletnie nie potrzebuje wyższego a do pracy 2x27" to chyba top setup. Takie 42" chyba będzie lepsze do "zwykłych" gierek. Spokojnie, będzie lepiej niż w Q3 bo tam jest display port a w Q3 lecisz z kompresją i dekompresją  3840x3840 będzie bardzo drogi ale model z 2880x2880 to już bardzo solidny upgrade i jedyne 699$. Nie wiem czy ten pimax 2880x2880 nie będzie najlepszy do simów zamiast tego monitora 
    • Dlatego potestuję jeszcze G9 i pogrzebię z C2 - zobaczę ile z niego wycisnę pod simracing. Pionu brakuje, jest to odczuwalne, im  bardziej się przybliże tym bardziej trzeba ruszyć głową na boki.  
    • Nie miałem Asusa (choć kojarzę jakieś tematy z problemami, za słaby zasilacz?), mam Netgeara i zasadniczo nie mam z nim problemów, tyle że jest mocno na wyrost względem mojej "sieci", więc ciężko mi w pełni ocenić stabilność. W pracy mam switcha Netgeara - służy mi już około 10 lat. W większości przypadków poza biurem, gdzieś po przyczepach, kontenerach, czy po prostu na siedzeniu samochodu. Jedynie jeden port siadł i słychać że jakiś element w środku lata - cóż pewnie o jeden raz za dużo dostał strzała w bagażniku Właśnie o taki sprzęt mi chodzi, bez wodotrysków ale w pełni spełniający swoją rolę i nie psujący się od byle czego. Tego typu za 2 stówy z wyższymi prędkościami byłby ok. Switch na papierze aspirujący do możliwości klasy serwerowej, w cenie poniżej rozwiązań konsumenckich, no nie zachwyca. Myślę, że takie problemy nadają się na oddzielny temat, skoro ten zszedł na archiwum rozwoju rynku sieci szybszych niż 1Gb. Moja jedyna wątpliwość przy dodaniu switcha, to czy to faktycznie rozwiążę problem. Jeżeli router się wiesza, to przestaje przydzielać adresy, wtedy lan też może zgłupieć (kwestia na ile czasu jest dzierżawa adresów). Na pewno jakimś rozwiązaniem byłoby przydzielanie stałych adresów i wbicie tego w konfigurację systemów, ale to trochę więcej roboty. Wydaje mi się, że ten MikroTik to tylko most i nie ma opcji routera. Ale lepiej, żeby ktoś inny jeszcze potwierdził.
    • Marny z Ciebie troll. Wrzucił screena z analizy Digital Foundry, gdzie w jednym momencie spadło do 26 fps i ma chłopak radochę. Ciekawy jestem jak ten twój cudowny rtx 3060 ti sobie radzi w tej grze. I gdybyś był rzetelną osobą a nie trollem, to wrzuciłbyś cały materiał z DF,  bo w 99% czasu gry, Xbox trzyma stabilne 60 fps. I nie wiem o jakim 900p mówisz. Gra działa w trybie 60 fps w 4k z fsr 2.0 w trybie performance, czyli wejściowa rozdzielczość to 1080p a nie 900p. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...