Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Eltik napisał:

6700 xt jest miedzy 3060 ti a 3070

 

4 godziny temu, Janusz_75 napisał:

o tyle chyba bedzie szybsza od 3060 TI, ale testow w grach jeszcze nie widzialem.

właśnie sam nie wiem:

https://browser.geekbench.com/v5/compute/2526451

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-kom dzwonił dzisiaj do mnie w sprawie zamówienia TUFa 3080 bez OC z 17 września. Niestety nie mogłem rozmawiać, więc pracownik powiedział, że napisze maila. Pomyślałem - super, nareszcie sobie o mnie przypomnieli i może wreszcie mają dla mnie jakieś konkretne informacje. Po chwili przyszedł mail, a tam:

Cytat

uprzejmię informuję, iż promocja na vouchery na gry Watch Dogs Legion oraz roczne członkostwo w usłudze GeForce NOW dołączone do zamówień z kartami graficznymi RTX 3080 została zakończona.

Vouchery zostały usunięte z Pańskiego zamówienia, ze względu na zakończenie promocji.

xD

Edytowane przez Desolator
  • Haha 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było coś jakieś 2740, nie pamiętam dokładnie

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W naszych rodzimych sklepach cos dropi ostatnio???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Meteor07 napisał:

Sprzedawał Amazon ?

tak

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Desolator napisał:

X-kom dzwonił dzisiaj do mnie w sprawie zamówienia TUFa 3080 bez OC z 17 września. Niestety nie mogłem rozmawiać, więc pracownik powiedział, że napisze maila. Pomyślałem - super, nareszcie sobie o mnie przypomnieli i może wreszcie mają dla mnie jakieś konkretne informacje. Po chwili przyszedł mail, a tam:

xD

Dobrze że Rtxa nie usunęli z zamowienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Desolator napisał:

X-kom dzwonił dzisiaj do mnie w sprawie zamówienia TUFa 3080 bez OC z 17 września. Niestety nie mogłem rozmawiać, więc pracownik powiedział, że napisze maila. Pomyślałem - super, nareszcie sobie o mnie przypomnieli i może wreszcie mają dla mnie jakieś konkretne informacje. Po chwili przyszedł mail, a tam:

xD

Czyli x-cum w formie :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Griszah napisał:

Dobrze że Rtxa nie usunęli z zamowienia :)

Tak poza tym to teraz mi wiszą grosik ;) Wpłaciłem 3279 zł, po usunięcie kodów cena w zamówieniu to 3278,99 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Po ostatniej awarii forum posty wysyłają się na pocztę e-mail.

Jak to wyłączyć, żadnych usług nie włączałem.

A tak żeby nie było że post nie na temat, to francuski amazon zrobili mi numer z 3070 pny. W nocy chcieli pociągnąć kasę, ale maiłem limit wyczerpany. Zrobiłem wszystko jak trzeba, ale teraz mam cały czas komunikat o zmianę opcji płatności bo z tą jest cos nie tak. I najlepsze teraz, że nie mogę zmienić bo wyskakuje błąd "coś poszło nie tak"  a z podczepionej nie chce kasy ściągnąć Support nie wie o co chodzi, twierdzi że trzeba  podpiąć inną kartę i nie rozumieją że się nie da.  Ponoć nic nie jest poblokowane, zrobiłem przed chwilą tą kartą zakupy na niemieckim amazonie i poszło bez problemu. Tak sobie patrzę na tą kartę kiedy mi zamówienie anulują bo nie mogę jej opłacić. Trzeba cos łyknąć na pocieszenie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Desolator napisał:

Tak poza tym to teraz mi wiszą grosik ;) Wpłaciłem 3279 zł, po usunięcie kodów cena w zamówieniu to 3278,99 zł.

Trzymają Ci kasę od września? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Griszah napisał:

Trzymają Ci kasę od września? 

Przelałem dopiero w listopadzie, gdy ogłosili że zamówienia z odbiorem osobistym będą wysyłane kurierem. Mogą sobie trzymać, mi to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak,przelałeś im kasę w międzyczasie,tylko że oni obracają się twoją kasą.

Nie mówię,że to co zrobiłeś jest złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie muszę dodawać ilu byłoby dzisiaj z tych 3k przy założeniu że wrzuciłabyś to na giełdę krypto i kupił, którąkolwiek monetę z czuba Marketcap ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Griszah napisał:

Chyba nie muszę dodawać ilu byłoby dzisiaj z tych 3k przy założeniu że wrzuciłabyś to na giełdę krypto i kupił, którąkolwiek monetę z czuba Marketcap ?

o panie a ile by było jakbym akcje Amazon kupił w 2009 zamiast pralkosuszarki. Wniosek - podróżnicy w czasie są obrzydliwie bogaci

Edytowane przez najman23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, najman23 napisał:

o panie a ile by było jakbym akcje Amazon kupił w 2009 zamiast pralkosuszarki. Wniosek - podróżnicy w czasie są obrzydliwie bogaci

Do dzisiaj czekasz w kolejce na tą pralkosuszarkę ?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy Amazon DHL dostarcza w sobote paczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na amazonie w okolicy zbliżającej się do msrp rtxa 3060 handlują już nawet nowymi 650 ti :) a ta karta ma już niemal 9 lat...

jak ktoś reflektuje to mam gdzieś w kartonie chyba ze dwa voodoo 2 i chyba s3 virge jakieś :D:D:D

Edytowane przez m4rkiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dwa voodoo chętnie przygarnę żeby Voodoo 1 i rush się nie nudziły same, a tak poważnie to Voodoo też już ma swoją cenę jak szukałem do retro kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...