Skocz do zawartości
Jaycob

Rise of the Ronin PS5 Exclusive

Rekomendowane odpowiedzi

rise-of-the-ronin-button-0-1663107837783

5884602b32fb914a7172be69abf251fd695c96c1

Cytat

 

Rise of the Ronin is a combat focused open-world action RPG that takes place in Japan at a time of great change. It is the very end of a 300-year long Edo Period, commonly known as “Bakumatsu”. Set in the late 19th century, Japan is facing the darkest of times as it struggles with its oppressive rulers and deadly diseases while western influence permeates as civil war continues to rage between the Tokugawa Shogunate and the Anti-Shogunate factions.

Here in this time of mayhem, you embody a Ronin character, a warrior bound to no master and free to make choices of its own. Rise of the Ronin is a new Team Ninja experience that will immerse you in an historically inspired world while bringing together its renowned combat action with Katanas and the likes, with new firearm weaponry that depicts the unique personality of its time period.

 

52356214599_4852f8241f_h.jpg

52356214589_c107d37dfa_h.jpg

52356321090_d4ba37a327_h.jpg%20jpg

źródło: https://blog.playstation.com/2022/09/13/revealing-rise-of-the-ronin-a-new-action-rpg-from-team-ninja/

 

 

Zapowiada się obiecująco, mój ulubiony setting i developer.  Wygląda trochę na mix AC (ten orzełek z trailera) i GoT.  Premiera dopiero w 2024. 

 

 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie zabawne. Ludzie latami chcieli AC w Japonii, a teraz nasrają tymi klimatami do porzygania. :E

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej będzie w czym wybierać.;) Jak mam wybór miedzy grą od Ubi, a Team Ninja to na ten moment wolę te drugie studio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Jaycob napisał:

Przynajmniej będzie w czym wybierać.;) Jak mam wybór miedzy grą od Ubi, a Team Ninja to na ten moment wolę te drugie studio.

To jest to nowe IP od Słony które zapowiadali? Przez chwilę myślałem że to Ghost of Tsushima 2 :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem na początku. :E  Tak to nowe IP.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma być Soulslike czy coś w stylu Ghost of Tshusima? Graficznie po trailerze wygląda moim zdaniem średnio, ale to tylko trailer ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo trzeba czekać na jakiś pokaz z rozgrywki.  Można tylko przepuszczać, że to będzie jak Nioh skoro gra od tych samych twórców. 

Tak graficznie jest ostro i studio też za grafiką nigdy wysoko nie stało, ale za to nadrabia świetną walką, o wiele bardziej rozbudowaną niż w GoT. 

Cytat

 

From the studio that developed Nioh and Nioh 2, it looks like we’ll be getting something that brings all the studio’s combat knowledge and combines it with a brand new, open-world with plenty to to explore.

At least, that’s what it feels like with the gorgeous landscape shown, and what looks like a bad-ass wingsuit.

Alongside the trailer, Fumihiko Yasuda director and president of Team Ninja wrote a post about the game on the PlayStation Blog.

According to Yasuda, this project has been in development for seven years now, which means that if it does launch in 2024 it’ll have been in development for nine years total.

With that kind of development time, it’s going to be an agonizing wait being this excited for so long.

 

https://www.psu.com/news/rise-of-the-ronin-a-new-action-rpg-from-nioh-developer-team-ninja-revealed/

7 lat już w developerce? :o

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.09.2022 o 00:59, Jaycob napisał:

rise-of-the-ronin-button-0-1663107837783

5884602b32fb914a7172be69abf251fd695c96c1

52356214599_4852f8241f_h.jpg

52356214589_c107d37dfa_h.jpg

52356321090_d4ba37a327_h.jpg%20jpg

źródło: https://blog.playstation.com/2022/09/13/revealing-rise-of-the-ronin-a-new-action-rpg-from-team-ninja/

 

 

Zapowiada się obiecująco, mój ulubiony setting i developer.  Wygląda trochę na mix AC (ten orzełek z trailera) i GoT.  Premiera dopiero w 2024. 

 

 

Wygląda fajnie ale no preorders xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I musiałeś cytować całego pierwszego posta, aby to napisać? :E

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.09.2022 o 11:34, Pavel87 napisał:

To ma być Soulslike czy coś w stylu Ghost of Tshusima? Graficznie po trailerze wygląda moim zdaniem średnio, ale to tylko trailer ;)

Obstawiam że raczej na pewno soulslike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś przecieki:
 

Cytat

 

-Game is a mix of Assassin’s Creed, Ghost of Tsushima, and Dark Souls

-Many item descriptions are used to make the lore bigger and better (E.G: "(...)It was produced in the craftsmanship style associated with a renowned blacksmith named Okisato Nagasone, who lived in Musashi during the 17th century and was also known as Kotetsu.(...)")

-Numerous side-quests that are more like Ubisoft side-quest designs

-Difficulty options

-Skill and technique trees

-Performance and quality modes (trying to improve fidelity before launch)

-Planned romance options

-Planned Q1 2024

 

To mnie najbardziej martwi,a le reszta brzmi świetnie.

 

aX1wPsx.png

Faktycznie aktywności narąbane jak w AC. :E Ale z drugiej strony ciekawe jak będą się pojawiały, w GoT także było dużo, ale jakoś nie przeszkadzało mi to.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.09.2022 o 11:34, Pavel87 napisał:

To ma być Soulslike czy coś w stylu Ghost of Tshusima? Graficznie po trailerze wygląda moim zdaniem średnio, ale to tylko trailer ;)

Też jest tego ciekaw czy to bardziej tytuł Soulslike czy bardziej Ghost of Tshusima 🤔?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście obstawiam soulslike, czyli kolejna gra nie dla mnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.11.2023 o 10:45, azgan napisał:

Też jest tego ciekaw czy to bardziej tytuł Soulslike czy bardziej Ghost of Tshusima 🤔?

Na  filmach wygląda to to jak Ghost of Tsushima + AC .... ,ale  obawiam się ze geamplay będzie w stylu masochistycznym ala NioH ,Souls ,Ninja Gaiden ...czyli nie dla mnie ,nie na mój wiek i moje nerwy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że jednak gameplay'owi będzie bliżej do GoT niż do souls like'ów itp, po filmikach widać, że będzie raczej "dynamicznie", ale zobaczymy. Jeżeli to będzie kolejny souls like, to ja też odpadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubicie soulsów? Dlaczego? Przecież to najlepszy gatunek. :D Lepsze to niż kolejny buttom smasher. 

 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam obecnie DEAD SPACE remake naps5  tam jest taki fajny tryb BEZ SZANS .... i powiem ze fajnie się gra i fajnie idzie ... do czasu jak się noga nie powinie np w rozdziale 9 i cała gra w piz..... :E   ,zaczynamy od zera :o:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to jest gra dla masochistów, :E  a nie soulsy, w których ma się punkty kontrolne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Będzie grane, dla mnie świetnie się prezentuje. Taki mix GoT z system walki z Nioha/Wo-long.  Graficznie było do przewidzenia, więc nie jestem rozczarowany. :P 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie spoko, ale wydaje mi się, że z każdym kolejnym filmikiem widać co raz większy downgrade graficzny, widać po szczegółowości otoczenia i jakości tekstur. Oczywiście dochodzi kompresja YouTube, ale graficznie jest moim zdaniem średnio. Co nie oznacza, że gra będzie słaba, bo zapowiada się całkiem fajnie, gdyż grafika to nie wszystko oczywiście 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyglada biednie graficznie, jak na poziom ps4, do tego ten popup i migaczace textury jakby wygladzania nie bylo. Wyglada to ochydnie.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy ghost of tsushima wyglada to biednie, mam nadzieję że nadrobi gameplayem

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale bieda. Wygląda jak jakiś assassin na telefony.

 

Edytowane przez Keken
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...