Skocz do zawartości
Jaycob

Silent Hill 2 Remake od Bloober Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie szukać winy w swoim kompie, pluć na programistyczne ścierwa, czekać na aktualizacje nie grając do tego czasu w ogóle i trwać w pogardzie.

Edytowane przez caleb59
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe od czego te crashe zależą. Serio na 10 godzin nie miałem ani jednego podczas gry.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo grasz na ściętych detalach bez RT. Znając 2024 rok i obecne gry to pewnie znowu okaże się, że po czasie gra wpieprza cały VRAM i dlatego się sypie.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściętą mam tylko jedną opcję, sądzisz że cienie wpływają na to? Ale może RT faktycznie wpływa. RE4 Remake też tylko się na początku mi sypał w RT.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, ditmd napisał:

Płatna subskrypcja do moda, ja p#£&$÷π jakich czasów my dożyliśmy :heu:

Słusznie, mam nadzieję że problemy licencyjne będą znikać i ludzie zawodowo zaczną rozwijać mody, wtedy wejdą na jeszcze wyższy poziom

11 godzin temu, MroczneWidmo napisał:

@sideband A wiesz, że UE można dostosować samemu jak się chce i rozwiązać samemu wiele problemów, bo EPIC udostępnia kod źródłowy?

Gotowiec to jest jak ściągniesz ze strony epica, ale ten silnik można właściwie całkowicie przepisać pod siebie i CDPR pokazało na jakimś Epic Fest swoje rozwiązanie na stutter.

Na ogół zespoły nie po to używają gotowców żeby w nich grzebać ;)

  

1 minutę temu, Necronom napisał:

Ściętą mam tylko jedną opcję

Ty się nie tłumacz tylko gardź niewolnikami ;)

Edytowane przez kubikolos
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Necronom napisał:

 RE4 Remake też tylko się na początku mi sypał w RT.

No widzisz, ja z kolei ograłem całe RE 4 Remake bez ani jednego crasha i właśnie grałem wtedy z wyłączonym RT, reszta opcji na max, tylko cienie na wysokie (cienie na max grubo przekraczały 8GB VRAM) i może to był klucz do sukcesu.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zainstalowanego Afterburnera, to nie sprawdzę jak to wpływa, no i ja mam paździerza 10GB :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AndrzejTrg

PCMR to pasja do PC i grania na nim a nie koniecznie pasja do bankructwa.... PC to nie biemdabelju, że cza się chwalić czego ja to nie mam... :szczerbaty: Za to w co ja już nie grałem 😝

Edytowane przez aureumchaos
  • Like 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, caleb59 napisał:

Bo grasz na ściętych detalach bez RT. Znając 2024 rok i obecne gry to pewnie znowu okaże się, że po czasie gra wpieprza cały VRAM i dlatego się sypie.

Vram się kręci koło 10gb, czesto mam 8 z groszem... RT włączone, reszta epic... Nie widziałem, żeby był koło 15.... Chyba że przegapiłem bo byłem pochłonięty a osd mam na drugim małym monitorze... Zerkam na niego tylko jak mi zetnie fps i to wyczuje... Karta ciśnie 220w i ma 99% bez uv, bez oc... 

Edytowane przez aureumchaos
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, aureumchaos napisał:

@AndrzejTrg

PCMR to pasja do PC i grania na nim a nie koniecznie pasja do bankructwa.... PC to nie biemdabelju, że cza się chwalić czego ja to nie mam... :szczerbaty: Za to w co ja już nie grałem 😝

Ja rozumiem, ale gdyby tam siedział choćby strix lub eSka, no to już bym nie dziubał :D 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, kubikolos napisał:

Słusznie, mam nadzieję że problemy licencyjne będą znikać i ludzie zawodowo zaczną rozwijać mody, wtedy wejdą na jeszcze wyższy poziom

Mam podobne podejście. Te 5€ za ten FG od tego gościa co praktycznie podwaja FPS to jeden browar w pubie. Więc chętnie to piwko mu postawilem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Necronom napisał:

Fajne nawiązanie do Milczenia Owiec.

 

Zastanawiałem się czy ktoś to też wyłapie 👍😁👏

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, userKAMIL napisał:

Mam podobne podejście. Te 5€ za ten FG od tego gościa co praktycznie podwaja FPS to jeden browar w pubie. Więc chętnie to piwko mu postawilem. ;)

A jakieś problemy z tym modem? Artefakty, smuzenia? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie zauważyłem. Wychodzą tam chyba jakieś aktualizacje ale zostawiam jak jest bo lata praktycznie w 100-120FPS na full. 

Edytowane przez userKAMIL
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Necronom napisał:

Fajne nawiązanie do Milczenia Owiec.

Screenshot_2.jpg

Mam nadzieję,  ze są tam żywe szerszenie 🤔🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 2 dni w tym szpitalu spędziłem. Co się nabiegałem za tymi kluczami, kodami, bransoletkami i składaniem tych wszystkich poszlak... Masakra jak to się wszystko na końcu poskładało! Mam dość czacha mi dymi strasznie. XD 

Edytowane przez userKAMIL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dotarłem do "brudnej" części apartamentowca ;)

g7acZdB.png

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsze rozczarowanie. Właśnie szpital. Za jasno, niestrasznie i pielęgniarki ... no sorry do oryginalnych jednak im daleko a te z 3 to dalej poza zasięgiem. Póki co najmniej klimatyczna lokacja. Może wersja Otherworld będzie lepsza. Pojawił się pierwszy moment, gdzie nie chciało mi się grać.

  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda jest spora zmiana (wizualnie) względem apartamentów. Tam właśnie ten bród, czerń, gra świateł i cieni czy genialny HDR! Szpital troszkę to stonował i liczę, że dalej znowu odbije. ;) 

Edytowane przez userKAMIL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@userKAMIL

A mozesz sprawdzic czy jak uzywasz tego moda FG od darkpure to dziala Ci steam overlay? Bo pisza, ze nie dziala i nie ma achivementow a do tego ja uzywam steam overlay zeby w grze uzywac kontroler steam, bez overlaya nie bedzie mi dzialac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie szpital przekombinowali. Apartamenty fajnie rozbudowane, miasto też, ale Brookhaven rozwleczony strasznie. Wymęczył mnie, ale nie w pozytywnym znaczeniu. No i vibe animacji pielęgniarek z Homecoming. No nie mogę się tego wrażenia pozbyć 😅

Edytowane przez Necronom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A działa patent, że jak masz wyłączoną latarkę i chodzisz wolno to Cię nie atakują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Necronom napisał:

Ogólnie szpital przekombinowali. Apartamenty fajnie rozbudowane, miasto też, ale Brookhaven rozwleczony strasznie. Wymęczył mnie, ale nie w pozytywnym znaczeniu. No i vibe animacji pielęgniarek z Homecoming. No nie mogę się tego wrażenia pozbyć 😅

Czyli wcyhdozi że  w dalszym ciągu dla mnie szpital z trójki lepszy niż tutaj, bardziej nienormalny no i wisienka na torcie Leonard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...