Skocz do zawartości
raul_ole

EA Rally WRC 23

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera prawdopodobnie 28 lipiec. Grafika ma być na nie spotykanym dotąd poziomie. Gra ma być realistyczna, wymagająca i iść w stronę symulacji. Nie wychodzi na stare konsole 

246b6661c5efe86fmed.jpg

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa i będzie wyglądać tak samo sterylnie/plastikowo jak F1 2023 i kilka poprzednich. 

Edytowane przez Morv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale f1 jest dalej na old gen wiec dlatego za duzo sie nie zmienilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo sobie mówiłem jeszcze przy F1 2020, a w grach od Codies cały czas czuję jakby to była era X360/PS3 tylko rozdzielczość wyższa. 

Edytowane przez Morv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie w najbliższych dniach, pominięcie past genów to dobry sygnał. Obsuniecie przerzucenia się na inny silnik w serii F1, którym rzekomo miał by być Frostbite, może sugerować że na nim będzie działać WRC. Zobaczymy, zapowiada się ciekawie. Premiera pasuje do plotek sprzed kilku tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niekoniecznie dobry sygnał. Możliwe, że wydajność tak mocno leżała, że sobie nie poradzili i dlatego skasowali, choć jest 2.5r. po premierze currentgenów, więc mam nadzieję, że po prostu w końcu olali balast.

Dla mnie info o Frostbite to zła wiadomość. Pierwszy NFS na Frostbite to był też pierwszy NFS, który mnie kompletnie odrzucił. Kupiłem za 9,99 czy 19,99zł na promocji i potem żałowałem nawet tych 19zł, bo gra wyglądała tak dennie, że zmusilem się do pogrania 20 minut i się poddałem. To był chyba Rivals. 
Mi tam realistycznego światła nie brakowało już w WRC na PS2 czy V-rally 3 (też PS2) Ba, całościowo to WRC na kineskopowym TV wyglądało lepiej w 2002. niż pierwsze części WRC po tym, jak seria trafiła w ręce amatorów i zaczęła się pojawiać na x360/ps3.
Ogólnie z Codemasters to mało co tam zostało pracowników z grupy "masters". 
Za to Frostbite = wymuszone TAA :decu:
Spodziewam się crapa, szczerze mówiąc, bo to EA. 
Ale bardzo chcę się mylić, bo WRC na PS2 to była naprawdę wspaniała gierka pod każdym względem. I grało się świetnie i na padzie i na kierze. Model jazdy był jakiś taki normalniejszy, bardziej dopracowany niż ta amatorka jaką miało te nowe WRC, nie pamiętam części, 2010 chyba czy jakoś.
WRC zasługuje na grę na 9/10.
I na dubbing Wisławskiego, który pamiętają dziadki, co grały w Rally Championship ;)

Edytowane przez Ronson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 CM ogarnia dobre scigałki, nie spodziewam się gniota w postaci WRC biorac pod uwage gameplay i grafike, ładnych parę lat rozwoju, doświadczenie w postaci Dirt Rally 1,2. A z tym co już tam EA wsadzi ze swojego badziewia, to różnie może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chryste panie, że na co oni przechodzą? Na Frostbite? 🤣🤣🤪🤪🤣🤣

Pierwszy kwietnia był dwa miesiące temu! Jezu, nie znam wystarczająco ekspresyjnego skrótowca by wyrazić, jaka to będzie beka, jeśli Codies porzucą Ego i zamiast na kolanach błagać ludzi z EA o możliwość użycia Madness Engine (chyba jest ich własnością razem z SMS?) lub choćby UE4 (jak się chce i potrafi, to można go ogarnąć - patrz gry od Milestone czy ACC) zaczną używać tego truchła. LOL ROTFL LMAO...  🤣

Ciekawe, czy jakimś cudem ogarną na tym normalną fizykę. Co prawda skoro na UE się dało (choć Kunos rzuca go na rzecz własnego silnika), to może da się wszędzie, ale NFS-y, z najnowszym, już z pomocą Codies stworzonym, jakoś temu przeczą.

Coś czuję, że wyjdzie z tego nieziemska 💩😆

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żadna oficjalna informacja. W zeszłym poszła gadka ze F1 23 ma stać na Frostbite, ale ostatecznie się rok obsunęło. Znając CM F1 I WRC będą na tym samym silniku, także może to być frostbite, ale równie dobrze mogli coś innego wymyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję, że wymyślili. Chociaż znając EA... ROTFL, ale to będzie piękna katastrofa. :E Dobrze tak frajerom z Codemasters, tylko graczy trochę szkoda, sam kocham samochodówki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakością niżej niż Dirt 2.0 nie zejdą, a ta jest i tak świetna moim zdaniem.

Nie ma się o co martwić, tak długo dostawaliśmy kasztany WRC z Generations na czele, może być tylko lepiej.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zas napisał:

 Dobrze tak frajerom z Codemasters, tylko graczy trochę szkoda, sam kocham samochodówki...

Codemasters kiedyś to był wspaniały team, dający bardzo, bardzo przyjemne gierki. Nigdy nie najlepsze z najlepszych. Miały swoje uproszczenia, ograniczenia. Ale przez wiele lat byli na szczycie.

Jeśli zabraknie im najlepszych, a decyzje będzie podejmował ktoś nienadający się na tą funkcję, to wyjdzie to co zawsze w takich przypadkach. 

Ja się już sam pogubiłem i nie wiem kto wylądował gdzie.
Chodzi mi o starą gwardię twórców  z Evolution Studios, Codemasters, Criterion czy Bizarre Creations.
Już było raz, że sporo osób z Evolutions wylądowało w ekipie mającej zrobić coś fajnego i... wszystko popsuł pomysł zrobienia gry tylko online. Cała reszta była OK, ale no niestety. 
https://en.wikipedia.org/wiki/Codemasters

Teraz to nie wiem czego się spodziewać, ale naprawdę 100x bardziej bym wolał ich własny engine. Nie interesuje mnie nowoczesność silnika Frostbite, która i tak jest przez zwolenników owej nowoczesności krytykowana, bo "stary i do Dudy". Za to interesuje mnie czy developer ma narzędzie, w którym się dobrze odnajduje, dobrze zna i może skupić się na pracy, zamiast na walce z silnikiem. I interesuje mnie np. tryb VR 2x 240Hz w 2x4K, jeśli taki sprzęt się pojawi, a stary silnik zazwyczaj jest "lżejszy" i lepiej sobie radzący powyżej 100fps. 
 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że nikt nigdzie na żadnym pokazie nie wspomniał o grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie zanosi się, żeby za miesiąc miała być premiera. Nie ma absolutnie żadnych trailerów, żadnych materiałów z gry, oficjalnych informacji, no nie ma nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może EA anulowało :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć co boisko piłkarskie ma wspólnego z wrc🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To siedziba EA sports na zdjęciu oni robią WRC 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez czekam mam nadzieje ze robią ci ludzie od dr1 i 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że auta będą się prowadziły lepiej niż DR 2.0 bo to symulator wanny jest.

I bawiłem się przy tej grze przez 2 lata wyśmienicie....dopóki nie zainstalowałem ponownie ryśka.

Edytowane przez m@rcinpl
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli przesiadłeś się z symulatora wanny do symulatora wanny na lodzie ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem teaser i widzę, że będzie dobrze, bo wzorują się na tych najlepszych częściach WRC:

e5d89565d053747b1950ad73dc05346e.png

Tych z PS2. :cool3:

Oby poza poziomem oprawy też.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...