Skocz do zawartości
Tombycz

NVIDIA RTX 50x0

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Lameismyname napisał:

Ludzie narzekają na 8GB w RTX 4060 to się kurteczka szarpnie żeby nie było :D

Przynajmniej zawsze jest alternatywa w postaci rtx3060, wydajność podobna :E

Chyba serio kupię kiedyś rtx 3xxx z 8gb i przesiedzę do czasu wymagań HL3 lub stwierdzę, że DLSS też mnie ciul obchodzi i kupię AMD.
Kuszą mnie te rtx3060ti-70-70ti, ponieważ potem mogę je wsadzić do "retro" komputera od dobrych gier, sprzed ery 12GB i optymalizacji na kolanie + ryzen 5500. Gdyby nie 12pin oraz koparki to kupiłbym FE edition rtx3070ti, aby mieć najmocniejsze 8GB dla potomnych.

AMD nie ma dobry kart <250mm, a najlepiej <240mm.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jaka pokrętna logika stoi u kurteczki za tą zmianą kierunku po ampere i siłowego robienia z topu najatrakcyjniejszej karty i obrzydzania wszystkiego poniżej. Może pewien titanowiec od porad damsko-męskich (niektórzy jeszcze pamiętają:cool:) mu doradzał na czacie, że tylko top szefie pompuj, a resztę j***ć maczetami:szczerbaty:?

Edytowane przez Kelam
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdą radki z średniego segmentu z poprawioną efektywnością energetyczną, poprawionym RT, z przyzwoitą ilością Vram i zieloni straca średni segment kart. Zrobiliby 5060 12GB, 5070 16GB i karty schodziłyby jak świeże bułeczki. 5060ti 16GB i rozkładam namiot pod sklepem :]

Edytowane przez leven
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

Na tym forum jestem pierwszy raz przed premierą kart graficznych :)

Kiedyś jak siedziałem na PC to byłem na forum tweak.pl. Wiele wiele lat temu. Nie pamiętam aby tam tak było 😛

Ale może pamięć nie ta.

Tweak to inne czasy to raz, a dwa tam był porządek. Tweak to później Pure i też był porządek, a tutaj od zawsze burdello bum bum taki klimat. Co do kart to ludki mogą mieć karty długo przed premierą( tak kiedyś wyciekały wyniki np 3dmarka) tylko bez sterów ich nie sprawdzisz. Także najwcześniej będzie coś wiadomo na prezentacji od NV.

4 minuty temu, leven napisał:

Wyjdą radki z średniego segmentu z poprawioną efektywnością energetyczną, poprawionym RT, z przyzwoitą ilością Vram i zieloni straca średni segment kart. Zrobiliby 5060 12GB, 5070 16GB i karty schodziłyby jak świeże bułeczki. 5060ti 16GB i rozkładam namiot pod sklepem :]

Pomarzyć dobra rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, leven napisał:

Wyjdą radki z średniego segmentu z poprawioną efektywnością energetyczną, poprawionym RT, z przyzwoitą ilością Vram i zieloni straca średni segment kart.

:serduszka:

Nareszcie:banan:

Zastanawiałem się kto jako pierwszy podejmie się pompowania balonika AMD. 

To jest prawdziwie magiczny okres, który zdarza się raz na dwa lata. 

A końcowy efekt jest wszystkim dobrze znany

 

comment_16690771430Hrsb7udiUgoUB6MxFaOs0

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...