Skocz do zawartości
Kubuch

Windows 11 i problem z dyskami USB

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Po aktualizacji Windows 10 do Windows 11 komputer nie widzi dysków i pendrive na USB. Tzn po podłączeniu do portu system robi to swoje plum, plum i mam ikonę odłączania napędu ale nie wyświetla się dysk w moim komputerze. Dysk jest widoczny w zarządzaniu dyskami, drukarki podpięte do portu działają, dyski na kompie z Windows 10 działają a na tym zaktualizowanym do 11 nie... Robiłem różne sztuczki znalezione na google ale nic nie dały. Ktoś potrafi mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie dysk nie ma litery, dodaj - prawy klik w zarządzaniu na nim lub partycji, zmień literę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da się, wyskakuje jakiś błąd. Nie pamiętam teraz jaki a nie mam kompa pod ręką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może? kliknij na nim prawym - właściwości - narzędzia - sprawdź

może coś ze sterownikami usb - ewentualnie odinstaluj w menedżerze urządzeń, po restarcie zostaną reinstalowane; ale uwaga - jeśli nie masz specjalnych sterowników usb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam pytanie odnośnie aktualizacji z Windows 10 do 11. Czy komputery teraz zakupione z systemem Windows 10 niezaktualizowane do 11, można dalej bezproblemowo aktualizować do 11?

Edytowane przez Barn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zmieniaj sprzętu bo ponowna aktywacja może nie zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeżyłem załamanie nerwowe... Wydawało mi się, że pisałem w tym temacie, że żadna z porad jakie znalazłem w sieci nie pomogła, dopiero format i czysty system przywrócił działanie USB... na 2 tygodnie 😭 Wczoraj wjebało porty USB permanentnie. Nie działają myszki, drukarki, pendrive, dyski zewnętrzne. Nic. Różnica jest taka, że manager urządzeń wyświetla wykrzyknik przy kontrolerze USB. Nie pomaga aktualizacja sterownika ani usunięcie urządzenia i ponowna instalacja. Dramat. Czy ktoś zna rozwiązanie problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...