Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siema. Mam problem z Xboxem one. Próbowałem na różnych padach i problem ten sam a mianowicie jak zalaczasz Xboxa i pojawi się menu główne i chcesz na przykład obojętnie czy krzyżem czy analogiem przesunąć na ikonę wyżej lub niżej to po wykonaniu ruchu przeskakuje losowo po ikonach i nie idzie wybrać tego co chcesz włączyć. Ale to jeszcze nic bo jak uda Ci się trafić na np. robloxa i go włączyć to w grze pad działa normalnie zarówno w menu gry jak i w samej grze. Miał ktoś taki przypadek wiecie o co chodzi? Wina softu? Jak wgrać nowy soft jak w menu konsoli nie trafisz na opcję aktualizacji przy takim skakaniu ikon ehh?

Edytowane przez kulczyk83
Brak danych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze Xbox ma jakis tryb serwisowy, gdzie przywraca sie ustawienia fabryczne. Musialbys poszukax Xbox One S factory reset.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wyłączonej (całkowite wyłączenie, nie uśpienie) trzymaj przycisk wysuwania i parowania, naciśnij power (trzymając te dwa pierwsze) aż się się pojawi menu przywracania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset nie pomógł. W menu resetowania działał a gdy przywracanie się zakończyło i wskoczyło normalne menu konsoli problem powrócił 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A aktualizacja offline to co? Przecież tego chciałeś: https://support.xbox.com/pl-PL/help/hardware-network/console/offline-system-update - to jest 6 GB (zapewne spakowane niczym Win 10 czy 11, a nie łatka 500-700 MB) i aktualizuje nawet jeśli masz najnowszą (wiem bo robiłem).

PS. takie problemy są przy uszkodzonym padzie, ale jeśli masz kilka to szansa niemal równa 0. Z pewnością są problemy z softem, mnie wkurza gdy wybiorę u góry ustawienia to nie wybiorę bo samo zeskakuje (mam 4 pady) i trzeba walczyć.

Edytowane przez sino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.02.2024 o 09:03, kulczyk83 napisał:

Siema. Mam problem z Xboxem one. Próbowałem na różnych padach i problem ten sam a mianowicie jak zalaczasz Xboxa i pojawi się menu główne i chcesz na przykład obojętnie czy krzyżem czy analogiem przesunąć na ikonę wyżej lub niżej to po wykonaniu ruchu przeskakuje losowo po ikonach i nie idzie wybrać tego co chcesz włączyć. Ale to jeszcze nic bo jak uda Ci się trafić na np. robloxa i go włączyć to w grze pad działa normalnie zarówno w menu gry jak i w samej grze. Miał ktoś taki przypadek wiecie o co chodzi? Wina softu? Jak wgrać nowy soft jak w menu konsoli nie trafisz na opcję aktualizacji przy takim skakaniu ikon ehh?

Wywal do kosza. Szkoda czasu na taka konsole. Kup PC z 4090 i baw sie zyciem. Pozdrawiam :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...