Skocz do zawartości
Sasakii

Wyzszy ping

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wiem ze dla niektórych moze to brzmiec zabawnie bo jest ale jakos w listopadzie jak nie wczesniej kupilem swiatłowód, ping na speedtest wynosil ciagle 8/9ms  jednak ten miesiac jest caly czas 15/16ms wiem to taka roznica co nic jednak jakos osobiscie mnie irytuje hah bo np. w takim valorancie z 9-11ms mam teraz 21ms, kabel mam poprowadzony od mojego pokoju przez okno do salonu bo inaczej musiał bym miec z 30m kabla a tak to wyszlo 15. Sam kabel nie wygląda jakos na uszokodzony ale myslicie ze to przez niego? Czy moze to juz od operatora coś i musze sie z tym pogodzic niby nic ale jak mam mozliwość mieć miejszy to czemu nie? Światłowód od INEA 600/600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Sasakii napisał:

Sam kabel nie wygląda jakos na uszokodzony ale myslicie ze to przez niego? Czy moze to juz od operatora coś i musze sie z tym pogodzic niby nic ale jak mam mozliwość mieć miejszy to czemu nie?

Opcje są dwie, albo kabel, albo operator :)

Jeśli chodzi o kabel, to ja bym przeniósł komputer bliżej routera Inei i wtedy sprawdzał. Ale zanim to zrobisz pingnij po prostu adres routera (zazwyczaj jest to adres bramy). Jak będzie 1ms albo mniej to znaczy że w domu masz OK. Wtedy pozostaje kwestia operatora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to wina kabla, to łatwo sprawdzić. Puść ping na router. Jeżeli będzie w okolicach 1 ms, to raczej nie jest jego wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okey dzieki ping <1ms czyli od operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...