Skocz do zawartości
galakty

Le Mans Ultimate

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś już? Testował?

Ja dopiero zainstalowałem i mam zamiar trochę pojeździć, porównanie mam jedynie do AC i ACC. LMU jest na silniku rFactor2 więc w teorii powinien być kozak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sam potestowałem, na Steam jest najlepsza cena w sumie.

Graficznie jest bieda, ale to było wiadomo od początku i nie o to w tej grze chodzi.

Za to FFB i fizyka jest super... Mimo T300 (jak ktoś zasmakował DD to wie o czym mówię) czuć duuuuużo więcej nawierzchni, przeciążeń i łatwiej mi kontrolować auto niż w ACC. Tam wszystko jest jakby gumowe, a tutaj ostre i precyzyjne. Jak będą to rozwijać, dodawać auta i tory, to będzie super ścigałka. Jednak silnik rFactor2 robi swoje.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten silnik też ma wady np. wyszło przy okazji iwentów timeattack że najlepszy przepis to 0 docisku. Poza tym znając ceny które oni sobie życzą za dodatki to będzie drogo.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety przechwaliłem, dwa wyścigi i wywaliło do pulpitu. Na razie nie ma co cisnąć. 

Jeśli dodatki będą dobre to czemu nie? Brakuje mi porządnego sima który byłby popularny i dostępny (iRacing odpada, a reszta jest "gumowata"). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem był Afterburner, po wyłączeniu gra śmiga jak szalona. Wyszła też nowa aktualizacja i sporo błędów poprawili.

Jeździ się super, najbardziej mi się LMP2 podoba, wymagające i emocjonujące. Audio super, FFB też, ludzie na wyższym poziomie niż w takiej ACC, większy szacunek i nikt się nie wpierdziela w Ciebie na T1. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mineło kilka miesięcy, jest nowa duża aktualizacja wprowadzająca BMW Hypercar oraz nowy model fizyki opon. Jeździ się dużo lepiej, mniej błędów, naprawdę fajnie się ściga i nie wracam do ACC choćby nie wiem co :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spróbuj iracing, cena wydaje się wysoka. 50zl miesięcznie, to cena każdego abonamentu jak Netflix, czy abo do gier np WoWa, ta sama cena co każdego battlepasa do innych gier.

Jeżeli ktoś nie płaci za nic, to wiadomo taka forma gamingu nie jest dla niego, jeżeli ktoś płaci jakieś battlepasy to nie można powiedzieć żeby iracing był nieopłacalny albo drogi.

50zl abonamentu i po kilku miesiącach jak przejdzie się do klasy C 300zl na tory co roku.

Nie płacę za UbiGame, EA Sport games 350zl ani żadne inne gry, gram w simy, iracing jest tani. (Można kupić jeszcze taniej rok abo na Black Friday)

Ps.Le Mans Ultimate olej, to obecnie nie działa.

Edytowane przez Big_Elvis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie chcę iRacing, abonament to nie problem ale kupno aut i torów już tak. Nie chcę wydać kolejnych 400-500 zł żeby się pościgać na kilku torach które lubię, a nie ma ich w podstawce. GT3, GTE, LMP2 i Hypercar i masz już sporą sumkę... Do tego trzeba wbijać klasy, a ja chcę po prostu raz na kilka dni odpalić grę, wbić autem które lubię na tor który lubię i pojechac jeden wyścig, bez statystyk, rankingów, nie mam czasu na to. Le Mans ma silnik z rFactor 2 i jeździ mi się świetnie, lubię tę serię wyścigową. Czy w Iracing w ogóle jest Ferrari 499P? Porsche 911 RSR?

Godzinę temu, Big_Elvis napisał:

Le Mans Ultimate olej, to obecnie nie działa.

Ciekawe spostrzeżenie, mam 60h i zaliczyłem może 4 crashe przez ten czas, jak ktoś ma słabego PC albo odpalone multum apek w tle (pokroju Afterburner) to faktycznie gra potrafi się wywalić. 

Jakbym miał triala i mógł spróbować LMP2 albo hypercars to bym spróbował, płacić nie chcę żeby potem żałować.

Edytowane przez galakty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...