Skocz do zawartości
galakty

Le Mans Ultimate

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś już? Testował?

Ja dopiero zainstalowałem i mam zamiar trochę pojeździć, porównanie mam jedynie do AC i ACC. LMU jest na silniku rFactor2 więc w teorii powinien być kozak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra sam potestowałem, na Steam jest najlepsza cena w sumie.

Graficznie jest bieda, ale to było wiadomo od początku i nie o to w tej grze chodzi.

Za to FFB i fizyka jest super... Mimo T300 (jak ktoś zasmakował DD to wie o czym mówię) czuć duuuuużo więcej nawierzchni, przeciążeń i łatwiej mi kontrolować auto niż w ACC. Tam wszystko jest jakby gumowe, a tutaj ostre i precyzyjne. Jak będą to rozwijać, dodawać auta i tory, to będzie super ścigałka. Jednak silnik rFactor2 robi swoje.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten silnik też ma wady np. wyszło przy okazji iwentów timeattack że najlepszy przepis to 0 docisku. Poza tym znając ceny które oni sobie życzą za dodatki to będzie drogo.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety przechwaliłem, dwa wyścigi i wywaliło do pulpitu. Na razie nie ma co cisnąć. 

Jeśli dodatki będą dobre to czemu nie? Brakuje mi porządnego sima który byłby popularny i dostępny (iRacing odpada, a reszta jest "gumowata"). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem był Afterburner, po wyłączeniu gra śmiga jak szalona. Wyszła też nowa aktualizacja i sporo błędów poprawili.

Jeździ się super, najbardziej mi się LMP2 podoba, wymagające i emocjonujące. Audio super, FFB też, ludzie na wyższym poziomie niż w takiej ACC, większy szacunek i nikt się nie wpierdziela w Ciebie na T1. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi