Skocz do zawartości
azgan

Unknown 9: Awakening - PC, XSX, PS5

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem chwilę gameplaya i w moim odczuciu nie wygląda to źle. To przyciąganie i rzucanie przeciwnikami przypomina rękawice z Calisto a to była jedna z fajniejszych opcji do likwidacji przeciwników w tamtej grze. Przejmowanie kontroli nad przeciwnikami i ich wzajemna eliminacja brzmi fajnie. Jak ktoś dostał za darmo do karty a nie chce grać to ja kod przyjmę ze względu na bycie fanem cycków pani Ani 😏 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Keken napisał:

Ta aktorka ma pecha. Najpierw netflixowy wiedzmin a teraz kiepska gra.

Nie jest specjalnie atrakcyjna i warsztatem aktorskim też nie powala. Można uznać, że i tak ma szczęście, że dostała jedną z głównych ról w "dużym" serialu oraz została twarzą bohaterki z gry. Podobne jak Ella Balinska. Zagrała w bardzo słabej wersji Aniołków Charliego, następnie dostałą rolę w serialu Resident Evil, który skasowany i jeszcze nieszczęsny Forspoken.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, ghostdog napisał:

Podobne jak Ella Balinska. Zagrała w bardzo słabej wersji Aniołków Charliego,

Aż musiałem sprawdzić. Akurat mi się te Aniołki podobały, ale ja jestem fanem Kristen. Co do Forspoken to nie wiedziałem, że główna postać jest na bazie prawdziwej osoby. Nawet nie skojarzyłem mimo obejrzenia filmu z nią. Widocznie taka twarz lub taki model w grze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Aktorki, nie mam nic do niej bo nie wyglaszala zadnych zenujacych tekstow krytykujacych fanow. 

 

A nie, jednak cos tam mowila i to o Polakach:

Mimo ze tutaj miala racje troche to WOGOLE nie powinna tego mowic tylko przemilczec.

Tak sie traci poparcie fanow

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic żenującego nie widzę/słyszę, grasz Yennefer, ktoś mówi że nie wyglądasz jak ona:) W tym akurat serialu wygląda w 100% jak ona:) Chyba  że tam coś było więcej niż tu w tym urywku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu Wasza wina! 

"I identify as non-BUYnary - I'm not modern enough for this."

Image

Edytowane przez Element Wojny
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, czemu gra nie jest popularna wśród modern audience. Przecież to dla nich takie gry są robione czyż nie?

:E

@up ale odklejka.  Dlatego na forum Steama nie wchodzę. Ostatnio także niektórzy narzekali tam, dlaczego w Space Marine 2 nie ma różnorodności i LGBT+. :E    

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem ze Steam jest taki, że wiele takich chwytliwych tematów jest tworzonych tylko i wyłącznie dla tych naklejek/emoji. Nie mam pojęcia po co to komu i do czego potrzebne, ale ludzie to zbierają. Ciężko potem określić, który temat idzie tam potem na serio a który tylko dla reakcji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ludzie zbierali znaczki (ja:E), a teraz emoji. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaycob napisał:

Nie rozumiem, czemu gra nie jest popularna wśród modern audience. Przecież to dla nich takie gry są robione czyż nie?

:E

W sumie racja. To gdzie są Ci wszyscy nowocześni, kupujący te gry milionami? Może ich jednak nie ma 🙂 albo ktoś zrobił słaby research jeśli chodzi o profil wspolczesnego gracza

Edytowane przez Pavel87
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście w świecie rządzi kasa i nikt nie chce grać w te dziwy ani oglądać tych filmów i seriali więc niedługo się to skończy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, instalując to dołączyłbym do elitarnego grona, zrzeszającego niecałe 3 setki osób na całym świecie. Tempting. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...