Skocz do zawartości
steven69

Lexmark e120 blade wydruki na nowych sterownikach w Win10

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

z powodu zaschnięcia tuszy w drukarce Epson XP-442, jestem zmuszony odkurzyć starą e120.

Po zainstalowaniu sterowników w Win10 wydruki są jakieś blade, nie wiem jak to zmienić. Zainstalowałem stare sterowniki z płyty na Win7 i wydruk jest ostry i czarny jak dupa szatana ale próbując je zainstalować Na Win10 wyskakują błędy kompatybilności.

Obecne sterowniki dla Win10 to uniwersalne Lexmark_Travel_Print_09202019. Może dałoby się zainstalować jakieś starsze ale skąd je wziąć.

Czy ktoś ma pomysł o co może chodzić?

Obecnie drukuję sporadycznie i nie potrzebuje lepszej drukarki więc chciałbym rozwiązać ten problem. 😉

Edytowane przez steven69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, udało mi się zainstalować ręcznie w Win10 sterowniki "Lexmark_Universal_UD0_Win_64_PCL_Emul" i hula wszystko.

Można zamykać. 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • omg ale dziadostwo -helldivers mruga , moze zaznajomienie z pilotem i menu naprawi -jakaś wypalona kropa na jednolitym ciemnym tle , może jak rozkminie czyszczenia to zniknie Pierwsze wrazenia - mozna sie popłakac ^^  
    • @leven Gigabyte napisał, że nie musi działać, kto ma płytę główną gigabyte, żeby to sprawdzić? Because most of the 3rd party software does not know our hardware design and somehow it is impossible to optimize all with our products; therefore, we are sorry to say that we cannot guarantee whether the 3rd party software can report information correctly. Sometimes it may display miscalculated/unsupported readings. By using GIGABYTE motherboards, if you need a tool for hardware monitor, we recommend you to use APP Center / System Information Viewer utility which you can download from our web site. To download the latest GIGABYTE utility, please click HERE. Regards, GIGABYTE  
    • Zapewne w Cinebench R23 multicore stracisz - ale kto w to gra?   Natomiast w >grach< zanotowałeś maksymalny pobór nie całe 116W - także w przypadku tej gry (gier?) którą testowałeś, nie powinno być jakiegokolwiek wpływu na wydajność.
    • To, że jakiś polityk był kiedyś tam czy tam absolutnie go nie dyskredytuje w mojej ocenie. Przelećmy kilka nazwisk: - Stefan Niesiołowski - totalny katoland, Zchn - potem największy krytyk PiS - Roman Giertych - jeszcze gorzej - Narodowcy - potem największt krytyk PiS + największy zwolennik UE - Antoni Macierewicz - razem z Kuroniem, Mazowieckiem bronili ludzi w KOR, spali na jednym łóżku - stanowił umiarkowane skrzydło w Solidarności, a obecnie talib PiS - Jarosław Kaczyński - bliski doradca Lecha Wałęsy - od wielu lat nie podają sobie ręki - Jarosław Gowin - wicepremier w rządzie PiS - uratował Polskę przed utratą demokracji i podważaniem legalności wyboru Prezydenta, odszedł z rządu, a obecnie zeznaje przeciw PiS (zresztą wcześniej był ministrem w rządzie PO/PSL) - Mateusz Morawiecki - doradca przy Radzie Ministrów w rządzie Donalda Tuska, a potem przez wiele lat premier w rządzie PiS i największy krytyk Tuska - Michał Kamiński (misiek) - dawniej spin doktor PiS i przyjaciel Kurskiego, mocno zaangażowany po stronie PiS, obecnie od wielu lat największy krytyk PiS - Banaś - Prezes NIK - człowiek PiS, który po kłótni z Kaczyńskim stał się największym kontrolerem rządu PiS Wymieniać można bez końca... Sam w prehistorii miałem poglądy UPR i byłem nawet członkiem UPR, potem po rządach SLD wierząc w sojusz PO-PiS (tak była taka idea i rozmowy!) głosowałem na PiS żeby już od wielu lat wspierać opozycję demokratyczną... Ważne - nie gdzie się było, tylko czy się przeszło na dobrą stronę mocy...
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...