Skocz do zawartości
Rtx4060tiUser

Zasilacz czy jest bardzo zle?

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Rtx4060tiUser napisał:

Dobra, zamawiam tego seasonica co doradziliscie. Zona jak uslyszala ze podczas detonacji zasilacza jej wspanialy laserowy depilator moze rowniez sie zdetonowac to sie zgodzila :D @Send1N@wrobel_krk Ten proline to legitny sklep?

Zdecydowanie tak. Mieli kiedyś we Wrocławiu w Rynku punkt ale zamknęli po pandemii i brakuje mi stacjonarnego odbioru. Ceny na poziomie Xkom, czasem asortyment znacznie lepszy. W pierwszym rzucie pandemii jako jeden z ostatnich sklepów mieli RTXy 2xxx w normalnej jeszcze kwocie. Dosłownie w ostatniej chwili kupiłem u nich wtedy 2070 super, później dostępność zdechła, ceny poszły 2x do góry :/ 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proline to jeden z lepszych sklepow w pl kupowalem tam 15 lat temu są na rynku od ponad 30 lat ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja bede pierwszy raz u nich zamawiac. Ten zasilacz mam nadzieje ze nie wybuchnie :)

Zamowilem Seasonic GX 750 gold

Edytowane przez Rtx4060tiUser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Send1N@Qrdello Panowie to bedzie moj pierwszy modularny. Czy idzie cos popierdzielic przy podlaczaniu? Widze ze w jednym miejscu jest oznacznie CPU, w kolejnym znowu CPU. Ma to jakies znaczenie gdzie ten CPU podlacze?

Edytowane przez Rtx4060tiUser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, bardzo ciężko cokolwiek zepsuć :D generalnie porządniejsze zasilacze mają kilka zestawów wtyczek 8pin CPU i GPU stąd kilka gniazd w nich do wpinania. Osobno oznaczone są gniazda dla sata/ata. I w większości zasilaczy więcej nic nie ma.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to jeżeli będziesz słyszał podczas grania jakiś dziwny dzwięk "tłuczenie" to nacisnij z tyłu ten przełącznik wtedy wentylator będzie działać cały czas i ten efekt zniknie, to jest znany przypadek w tych seasonicach (sam to miałem) plus jest taki że wtedy pod obciążeniem wentylator osiąga niższe obroty jak "flaki" są chłodzone na bieżąco.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja go wcisne tak czy siak, niech sobie kreci smiglem 🤣 Plus tego modularnego zasilacza jest taki ze pozbede sie spagetti z piwnicy :D

Edytowane przez Rtx4060tiUser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wlasnie odpalilem z nowym zasilaczem :D Skoro dziala to chyba nic nie popierdolilem, zasilacz faktycznie cichy. W zestawiue jest przejsciowka do tych nowych Rtxow.

Edytowane przez Rtx4060tiUser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jaki dokładnie kupiłeś? bo normalne GX'y nie miały takiego kabla, może wziąłeś wersję atx 3.0 na te też jest / była promocja? 🤔

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli nie kupiłeś wersji ATX 3.0 tylko zwykłą a mimo to masz tam jakiś kabelek do 12vhpwr? to jest przejściówką z 3x8pin czy 2x8pin tak?

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda bo to jest zasilacz bez standardu 3.0 i to nie jest natywny przewód tylko przelotka, miło z ich strony w takim razie :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...