Skocz do zawartości
azgan

Gears of War: E-Day - XSX, PC

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe "stare" Gearsy na Unreal Engine 5

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu! Cieszy mnie powrót do starego (tutaj młodego) Marcusa. Ta babka z 5 nie ma do niego podjazdu.  Gra ma być oparta na UE5, także już nie mogę się doczekać co zrobi z tym silnikiem The Coalition, bo oni potrafią w Unreal. Graficznie nie ma co się martwić.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo tak na to czekałem! W końcu powrót Marcusa 🤩 gra będzie na UE5, przewiduję opad szczęki, w tym roku nie zagramy ale w przyszłym na pewno 👌

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, MrKetiw napisał:

w tym roku nie zagramy ale w przyszłym na pewno 👌

Oby, niektóre gry na pokazach MS wałkowane są od 3-4 lat i nadal nie znamy konkretów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, slafec napisał:

Oby, niektóre gry na pokazach MS wałkowane są od 3-4 lat i nadal nie znamy konkretów.

Jakie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lpclPierwszy z brzegu - Perfect Dark ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie żeby ta gra była od 4 lat wałkowana. Chyba nawet przeciwnie, po pierwszym trailerze słuch o niej zaginął. I potem te o kant dupy potłuc przecieki, że gra w fatalnym stanie a tutaj wyglądała jak jedna z lepszych gierek. Tak samo z sod 3.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam bardzo na nowe gyrosy. Właśnie jestem w trakcie nadrabiania tej serii i mają nowego fana. Do piątki jeszcze nie dotarłem, ale z każdej strony słyszę, że to ten sam przypadek co Halo 5.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten sam. Po prostu słaba jest ta nowa ekipa i pewnie stąd powrót do fenixa. Tylko trochę lipa, że nie potrafią zrobić już wyrazistych postaci ad 2024 tylko chłopaki w rurkach i girl power.

A halo 5 to słaby singiel i jeszcze gorsze mp bez zawartości na premierę, z problemami technicznymi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lpcl napisał:

Nie przypominam sobie żeby ta gra była od 4 lat wałkowana. Chyba nawet przeciwnie, po pierwszym trailerze słuch o niej zaginął. I potem te o kant dupy potłuc przecieki, że gra w fatalnym stanie a tutaj wyglądała jak jedna z lepszych gierek. Tak samo z sod 3.

Wtedy wrzucili trailer CGI, tak samo jak teraz z GoW. Skąd masz pewność, że Gearsy wyjdą w przeciągu roku?

Ja tylko przypominanym, żeby się zbytnio nie napalać, bo MS ma w zwyczaju zapowiadać swoje gry z bardzo dużym wyprzedzeniem (np. Avowed, Hellblade 2, Fable, Indiana Jones itd.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaycob napisał:

W końcu! Cieszy mnie powrót do starego (tutaj młodego) Marcusa. Ta babka z 5 nie ma do niego podjazdu.  Gra ma być oparta na UE5, także już nie mogę się doczekać co zrobi z tym silnikiem The Coalition, bo oni potrafią w Unreal. Graficznie nie ma co się martwić.

Oj tak 😁

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@slafec

Jak wszyscy w tym biznesie. To zależy tj. jeśli jest to ich główna gierka to 5 wyszła w 2019 i było wiadomo, że pracują nad nową częścią więc te 6 lat to chyba dosyć czasu na tego typu gierkę. W każdym razie jak wyjdzie w 2025 to jako cross gen. Xd

@azgan

Już był w reteospekcji misji w 4 w czasie wojen pendulum i ta misja była taka se jak pamiętam.

Edytowane przez lpcl
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
13 minut temu, slafec napisał:

Wtedy wrzucili trailer CGI, tak samo jak teraz z GoW. Skąd masz pewność, że Gearsy wyjdą w przeciągu roku?

Nie wiadomo, można przepuszczać. Gears 5 ogłosili w 2018, a premiera była w 2019.:D Oby tu było podobnie.

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra powstaje prawdopodobnie od 2019r lub wczesniej wiec premiera w ciagu roku jest jak najbardziej mozliwa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, lpcl napisał:

Jak wszyscy w tym biznesie. To zależy tj. jeśli jest to ich główna gierka to 5 wyszła w 2019 i było wiadomo, że pracują nad nową częścią więc te 6 lat to chyba dosyć czasu na tego typu gierkę. W każdym razie jak wyjdzie w 2025 to jako cross gen. Xd

Po drodze zrobili dodatek do Gearsów 5, pracowali nad nowym IP, no i pomagali innym z UE5. Raczej się nie nudzili.

Jak pod koniec roku zapowiedzą nowego Xboxa to faktycznie będzie to tytuł cross genowy :D 

Godzinę temu, Jaycob napisał:

Nie wiadomo, można przepuszczać. Gears 5 ogłosili w 2018, a premiera była w 2019.:D Oby tu było podobnie.

Byłoby dobrze. Imo 2025 już teraz zapowiada się całkiem nieźle, nawet jeśli Gearsy przeskoczą na 2026.

Edytowane przez slafec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.gry-online.pl/newsroom/gears-e-day-pokaze-groze-szaranczy-i-zaoferuje-100-razy-bardziej/zd297ef

100 razy bardziej szczegółowa grafika -jasne.... kto da więcej, po premierze okaze sie ze gra w wersji konsolowej ma grafę obciętą o 2/3 wzlędem tego trailera "na silniku" a w wersji pecetowej "na ultra" obcięte o 1/2 i do grania wymaga 4080 zeby było 30 klatek.
ja już nie łykam tego marketingowego bullshitu i filmików "na silniku" , pamietm jak wyszedł 1 GoW na Xboxa 360 i jak mocno był obcięty wzlędem pokazu technologicznego jaki był wczesniej.

powiem tak wyjdzie gra i grafika bedzie faktycznie ładna to sie uciesze a jak bedzie tak jak zwykle to..

icegif-429.gif

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna wypowiedz brzmi: " 100 razy więcej szczegółów środowiska i postaci niż w Gears 5," a nie 100x lepsza grafika :rotfl: A patrzac,ze to UE5 to jak najbardziej realne, jesli chodzi o geometrie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, Phoenix. napisał:

Oryginalna wypowiedz brzmi: " 100 razy więcej szczegółów środowiska i postaci niż w Gears 5," a nie 100x lepsza grafika :rotfl: A patrzac,ze to UE5 to jak najbardziej realne, jesli chodzi o geometrie.

poczekamy zobaczymy, trzymam kciuki za UE5 ale na razie zadna z tych nowych gier co juz wyszły na UE to mi dupy nie urwały, chociaż nawet po mocnych redukcjach grafiki i tak bedzie wyglądać milion razy lepiej niż np taki ELDEN RING 😂

Edytowane przez Oldman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony ta gra ma wyjść także na Series S, więc niestety cięcia pewnie będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jak graficznie będzie to trzymać poziom Senua's Saga: Hellblade II 😊

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam nadzieję, że będzie to w pełni liniowa gra, a nie jak w Gears 5 półotwarty świat, który był tylko niepotrzebnym zapychaczem.

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być liniowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro  dzieje sie przed jedynka to zapewne bedzie liniowa, OBY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

https://www.gamefile.news/p/new-gears-of-war-game-will-be-somber

Gears of War E-Day game will be more somber, linear and very detailed #Coalition • Heavy themes • Set in city of Kalona • Game will be linear • No open-world • Using UE5 to rip the city apart • Brutality of Gears • Over the top, action spectacle

 

Edytowane przez lpcl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucaj linkow do ktorych trzeba wlaczyc triale lub wykupic abo, zeby cos przeczytac :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...