Skocz do zawartości
Carbon2468

Problem z wyrzucaniem gier na puplit bez żadnego komunikatu.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam wszystkich!
Na wstępie przepraszam jeżeli dodałem temat do złego działu. Mam nadzieje że jest wybrany prawidłowo.
Potrzebuje chyba magika.
Piszę w sprawie problemu przez który osobiście wyrywam sobie już przysłowiowo włosy z głowy. Nie mogę osobiście namierzyć konkretnego problemu więc zwracam się z pomocą do was, zapewne bardziej doświadczonych w tych tematach. 

Mianowicie chodzi o problem który jest nieziemsko uporczywy dla mnie: podczas grania w Call Of Duty Warzone 2.0/Modern warfare III lub Hogwart Legacy w losowym momencie wyrzuca mnie z gry na pulpit bez jakiegokolwiek komunikatu zamykając ją. W COD:Warzone pokazuje jeszcze czasem komunikat odnośnie ,,nieodwracalnego błędu DirectX" Lub błąd ,,steam_game_ship". Te błędy są ponoć powszechne więc chodzi mi o sytuacje z wyrzucaniem w losowym momencie na pulpit.
W starszych lub słabszych tytułach, oraz po zmniejszeniu ustawień gier na minimum ten objaw się nie ukazuje.
Oprócz danej sytuacji raz na jakiś czas przy obciążeniu komputera lubi wyskoczyć bluescreen z kodem Invalid.... lub po nagłym/szybkim zrestartowaniu się ekranu, komunikat ,, ...przekroczenie limitu czas przez sterownik..."od AMD (załączam zdjęcie komunikatu), lecz jak już wspominałem, dzieje się to sporadycznie.

Co może powodować tak owe sytuacje? 

Rzeczy które już robiłem:
-Aktualizowanie wszystkich sterowników ( w tym wgrywanie starszych lub najnowszych wersji)
-Przeinstalowywanie dane gry na nowo.
-przeszukanie pół internetu.
-grałem w nie chyba już na każdym możliwym ustawieniu graficznym.
-zrobiłem test stabilności podzespołów w OCCT oraz Memtest86 (1 błąd w pass #1 - Random number sequence załączam pogląd)

Inne fakty: 
-Komputer się nie przegrzewa
 -Karte testowalem w każdym możliwym wariancie jeżeli chodzi o OC , undervolting , obniżenie bazowych taktowań itd.
-Bios jest w najnowszej wersji

Moje aktualne hipotezy/zastanowienia:
-Może to wina zasilacza nie posiadający wersji ATX 3.0? 
-Może to wina Ram-u?

Specyfikacja komputera:
Procesor:         Intel Core I5 12400f 
Cooler:             Endorfy Spartan 5 Max 
Karta graf:      Radeon RX6950 XT Phantom edition
Zasilacz:         Corsair RM1000X 1000W
Płyta główna: GIGABYTE B660 GAMING X DDR4
Ram:                IRDM PRO 32/4000 (2*16GB) 18-22-22
Dysk:               KINGSTON 1TB NV2 M.2 2280 NVMe                 
                        3500/2100 MB/s PCI-e 4.0
Dysk2:            HIKVISION C100 480GB SSD 
Obudowa:      Genesis Irid 505f
System:          Windows 11 Pro 64bit

 

Tu podsyłam zdjecia do wglądu w komunikat i test:

https://drive.google.com/drive/folders/1vcTuhV6PL5Y0XyyrUbijaA6nxsG9a3ea?usp=sharing

 

Więc ewidentnie coś się lubi wywalić przy dłuższym obciążeniu komputera i nie mam już bladego pojęcia jak to ustalić.

Co może być powodem danych anomalii?  Aktualnie testuje jak ustawić pamięci aby z nimi było w porządku i z chęcią pokieruje się waszymi poradami co do tego.
Jeżeli są potrzebne jeszcze jakiegokolwiek testy to piszcie śmiało, podeślę!
Mam nadzieje że mamy tutaj magików którzy pomogą mi w tym problemie 🙂 
Dzięki z góry za pomoc!

Edytowane przez Carbon2468

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek odczyt z GPU-Z z pierwszej zakładki oraz drugiej zakładki. Druga zakładka w dwóch opcjach:

1. w idle

2. pod obciążeniem, np. gdy grasz

Przydałby się też odczyt z np. Hwmonitora z idle i pod obciążeniem.

GPU-Z: https://www.techpowerup.com/download/techpowerup-gpu-z/

Hwmonitor: https://www.cpuid.com/downloads/hwmonitor/hwmonitor_1.54.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, Carbon2468 napisał:

-zrobiłem test stabilności podzespołów w OCCT oraz Memtest86 (1 błąd w pass #1 - Random number sequence załączam pogląd)
Ram:                IRDM PRO 32/4000 (2*16GB) 18-22-22

To o jeden błąd za dużo. RAM (kontroler pamięci w CPU) masz podkręcony. Może na początek wyłącz OC RAM*. Generalnie przy wielu przebiegach pod rząd w MemTest 86 / 86+ nie powinieneś pozwalać na nawet jeden błąd.

Jeśli masz włączone AVX512 na tym CPU, to lepiej to wyłącz (oficjalnie ten model nie wspiera AVX512). To nie powinno być powodem problemów, ale możesz profilaktycznie ustawić limity mocy dla CPU wybierając nastawę "Intel POR".

*- choć przy tak małej ilości błędów, pewnie wystarczyłoby lekkie obniżenie taktowania, np. z podkręconych 4000 MT/s, na nadal podkręcone 3800 MT/s (bez ruszania innych parametrów).

4 godziny temu, Carbon2468 napisał:

Karta graf:      Radeon RX6950 XT Phantom edition

Karta widzę 335W - to nie mało. Czy masz ją dobrze podłączoną wszystkimi 3 kablami? (idealnie by było, gdyby każdy kabel osobno biegł do zasilacza, a nie przez jakieś dwójniki)

22 minuty temu, leven napisał:

Obecnie zalecają ludzie używanie HWinfo zamiast tego HWmonitor (coś z wiarygodnością odczytu)

Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też wolę Hwinfo, ale jak chłop uruchomi Hwinfo, to zemdleje z ilości odczytów i prawdopodobnie nie pokaże wszystkich potrzebnych parametrów :E

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co te gadki, ma error pamięci znaczy pamięć niestabilna i tyle w tym temacie.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie ram wywala błąd, ale człowiek sobie włosy z głowy wyrywa...to tak jak mieć pusty bak i dziwić się czemu auto nie jedzie :E 

Autorze na jednej kości tej bez błędu jak komp się zachowuje? Sprawdzałeś?

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by było za proste, ale nie można tego odrzucić. No i występuje błąd sterownika AMD. Cholera wie o co chodzi. Miałem swego czasu kwiatki z podobnymi crashami i okazało się, że za wysoko podciągnąłem Vram (bodajże +1000mhz) Nie potrafiłem powiązać występujących problemów, ale nie miałem bsodów w memteście. Niech pokaże odczyty i jak będą OK to się "pobawimy"  pamięciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Carbon2468 napisał:

 

Aktualnie testuje jak ustawić pamięci aby z nimi było w porządku i z chęcią pokieruje się waszymi poradami co do tego.
 

@AndrzejTrg

Niby pusty bak ale próbuje zatankować.

 

 

Ram ustawiałem w różnych konfiguracjach. 

od stocka bez XMP po XMP ale z obniżonym taktowaniem jak i normalnym trybem. 

Test w memteście trwa u mnie ponad 2,5h więc troche zajmie mi testowanie ich tymbardziej że w dniu mam przeważnie z 5h wolnego czasu. Są może jakieś szybsze alternatywy dla testów pamięci?

 

Reszte testów, odpowiedzi i wszelakich screenów podeśle wszystkim ok 15:00 zaraz po pracy! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty wsadź jedną kostkę, tą bez błędów i pograj... Tylko jeszcze powiedz jak Ty testowałeś ram? Dwie kości na raz czy pojedyńczo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, caleb59 napisał:

Po co te gadki, ma error pamięci znaczy pamięć niestabilna i tyle w tym temacie.

Dokladnie tak, a ram wywala bez zadnego komunikatu "program" do pulpitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goodramy, Z jakości to one nigdy nie słynęły. Moim zdaniem skoro autor już tańcował i próbował je ręcznie poustawiać to nie ma co się bawić tylko won na śmietnik i kupić inne pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, leven napisał:

Na początek odczyt z GPU-Z z pierwszej zakładki oraz drugiej zakładki. Druga zakładka w dwóch opcjach:

1. w idle

2. pod obciążeniem, np. gdy grasz

Przydałby się też odczyt z np. Hwmonitora z idle i pod obciążeniem.

GPU-Z: https://www.techpowerup.com/download/techpowerup-gpu-z/

Hwmonitor: https://www.cpuid.com/downloads/hwmonitor/hwmonitor_1.54.zip

Wysyłam w linku rezultaty: https://drive.google.com/drive/folders/1YQrYx47z_SJOCev7iPtedF3ZQuqKgjqL?usp=sharing

z hw info i hw monitor.

6 godzin temu, Kyle_PL napisał:

To o jeden błąd za dużo. RAM (kontroler pamięci w CPU) masz podkręcony. Może na początek wyłącz OC RAM*. Generalnie przy wielu przebiegach pod rząd w MemTest 86 / 86+ nie powinieneś pozwalać na nawet jeden błąd.

Jeśli masz włączone AVX512 na tym CPU, to lepiej to wyłącz (oficjalnie ten model nie wspiera AVX512). To nie powinno być powodem problemów, ale możesz profilaktycznie ustawić limity mocy dla CPU wybierając nastawę "Intel POR".

*- choć przy tak małej ilości błędów, pewnie wystarczyłoby lekkie obniżenie taktowania, np. z podkręconych 4000 MT/s, na nadal podkręcone 3800 MT/s (bez ruszania innych parametrów).

Karta widzę 335W - to nie mało. Czy masz ją dobrze podłączoną wszystkimi 3 kablami? (idealnie by było, gdyby każdy kabel osobno biegł do zasilacza, a nie przez jakieś dwójniki)

Obecnie zalecają ludzie używanie HWinfo zamiast tego HWmonitor (coś z wiarygodnością odczytu)

Niestety już próbowałem z i bez XMP. Na obniżonej szybkości lub zupełnie stockowej. Rezultat jest ciągle ten sam. Co do AVX512... Dobrze zrobię to z CPU profilaktycznie :) , jest może jakiś program który może szybciej przetestować dane pamięci w innych konfiguracjach? Ten test trwa u mnie ok 2,5 h, Średni czas wolny w dniu u mnie to 5h i tak dni mogą lecieć a z komputera dosyć często musze korzystać w ramach organizowania niektórych rzeczy.  

Karte mam podłączoną na jednym podwójnym kablu(dwójnik) i pojedyńczym, siedzą dobrze. Za twoim zaleceniem zrobię tak aby każdy kabelek był bez pośrednio do zasilacza podłączony, zobaczymy czy coś pomoże. 

 

4 godziny temu, AndrzejTrg napisał:

Ty wsadź jedną kostkę, tą bez błędów i pograj... Tylko jeszcze powiedz jak Ty testowałeś ram? Dwie kości na raz czy pojedyńczo?

Potestuje w każdej konfiguracji, 1-2 kościach w różnych slotach ale niestety potrzebuje na to troche czasu. Mem test nie nalezy do najszybszych. 

 

3 godziny temu, caleb59 napisał:

Goodramy, Z jakości to one nigdy nie słynęły. Moim zdaniem skoro autor już tańcował i próbował je ręcznie poustawiać to nie ma co się bawić tylko won na śmietnik i kupić inne pamięci.

Właśnie tego się obawiam że może się też gryźć z płytą główną, jest to możliwe, prawda? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

105 stC Hotspot GPU. Potestuj jeszcze RAM, ale jak najszybciej kup Termopad Honeywell PTM7950 i nałóż go na GPU, bo to się tam gotuje pod obciążeniem. Zdaje się, że na naszym forum Sideband sprzedaje oryginalne pady, bo z allegro można badziew kupić.

Napisz do niego na PW i zapytaj, czy ma jeszcze oryginał na sprzedaż. Napisz, że masz na HotSpot GPU 105stC i wymagające gry sie wysypują. Jest też w logach błąd sterownika AMD, czyli może to być zbyt wysoka temperatura rdzenia grafiki.

https://forum.pclab.pl/user/37662-sideband/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, leven napisał:

105 stC Hotspot GPU. Potestuj jeszcze RAM, ale jak najszybciej kup Termopad Honeywell PTM7950 i nałóż go na GPU, bo to się tam gotuje pod obciążeniem. Zdaje się, że na naszym forum Sideband sprzedaje oryginalne pady, bo z allegro można badziew kupić.

Napisz do niego na PW i zapytaj, czy ma jeszcze oryginał na sprzedaż. Napisz, że masz na HotSpot GPU 105stC i wymagające gry sie wysypują. Jest też w logach błąd sterownika AMD, czyli może to być zbyt wysoka temperatura rdzenia grafiki.

https://forum.pclab.pl/user/37662-sideband/

To teraz cię zaskocze. Według AMD, jeżeli nie dochodzi temperatura Hot Spotu do 110* C to jest wszystko w porządku. Wiele osób się z tym boryka i przeraża jeżeli chodzi o tą karte. Co do termopadów to właśnie miałem w planach je niedługo kupić z racji na ich bardzo dobrą opinie.  Dzięki za polecenie użytkownika! Napisze do niego niebawem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Akurat Goodramy nie są konfliktowymi kośćmi, nie napisałem też nic co by sugerowało, że są wadliwe - wiele osób posiada i chwali więc nie zrozum mnie źle. Np. ja miałem dzikie akcje z kośćmi Corsaira, które są o klasę lepszej jakości niż Goodramy i chodziło o kompatybilność - po wymianie na Cruciale problem z głowy.

Do czego zmierzam - po prostu czasami w tego typu przypadkach lepiej pozbyć się niepewnych kości i wymienić je na inne bo jak masz tak siedzieć i katować je po 2.5h w testach mając po 5h wolnego czasu to szkoda życia.

Poza tym mając wynik errora masz pełne prawo zwrócić je na gwarancję.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Carbon2468 napisał:

 

 

Potestuje w każdej konfiguracji, 1-2 kościach w różnych slotach ale niestety potrzebuje na to troche czasu. Mem test nie nalezy do najszybszych. 

 

Właśnie tego się obawiam że może się też gryźć z płytą główną, jest to możliwe, prawda? 

 

Ty przeczytaj ze zrozumieniem. Masz dwie kości, już wiesz że jedna sypie błędami, teraz wsadź tylko jedną kość tą bez błędów i pograj i zobacz czy wywali. Nie musisz całego memtesta przepuszczać jak już to robiłeś. 

 

Nim gpuz dało do podglądu hotspota to nie raz pewnie nie jednemu człowiekowi tą temperatura pewnie ponad 100 stopni wypluwała, ale tego nie było widać. Rdzeń ma ók. 83 stopni to raczej nie powinno wpływać na niestabilność, choć mogę być w błędzie. I jak gdzieś czytałem hotspot do 115 stopni podawali jako OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A pokaż jeszcze podgląd zdarzeń po wystąpieniu błędu w grze. W ogóle pokaż ostatnie zdarzenia, może to nakieruje na problem.

EDIT: napisz też do Senda, On ma wiedzę na temat 69xx. Chodzi mi o zmniejszenie poboru mocy karty.

https://forum.pclab.pl/user/127343-send1n/

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Carbon2468 napisał:

To teraz cię zaskocze. Według AMD, jeżeli nie dochodzi temperatura Hot Spotu do 110* C to jest wszystko w porządku.

Sądzę, że AMD to liczy na zasadzie: "byle okres gwarancyjny wytrzymało". Moim zdaniem temperatury 105stopni na HotSpot nie służą długowieczności rdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Carbon2468 napisał:

jest może jakiś program który może szybciej przetestować dane pamięci w innych konfiguracjach?

Oczywiście, że jest. Memtest64 Ludzie się spierają, czy tak samo dokładny, ale jak coś się ewidentnie sypie, to spokojnie to wyłapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
18 godzin temu, Zas napisał:

Oczywiście, że jest. Memtest64 Ludzie się spierają, czy tak samo dokładny, ale jak coś się ewidentnie sypie, to spokojnie to wyłapie.

Już pobawiłem się w nocy jednak i sobie nastawiałem budziki co jakieś 3h. Jestem niewyspany ale za to testy są zrobione!! :)  Ale zapamiętam tą aplikacje. Dzięki!!

23 godziny temu, AndrzejTrg napisał:

Ty przeczytaj ze zrozumieniem. Masz dwie kości, już wiesz że jedna sypie błędami, teraz wsadź tylko jedną kość tą bez błędów i pograj i zobacz czy wywali. Nie musisz całego memtesta przepuszczać jak już to robiłeś. 

 

Nim gpuz dało do podglądu hotspota to nie raz pewnie nie jednemu człowiekowi tą temperatura pewnie ponad 100 stopni wypluwała, ale tego nie było widać. Rdzeń ma ók. 83 stopni to raczej nie powinno wpływać na niestabilność, choć mogę być w błędzie. I jak gdzieś czytałem hotspot do 115 stopni podawali jako OK.

No... teraz już tymbardziej nie wiem o co chodzi. Zrobiłem teraz 4 pełne testy (1 bez zdjęć).  Wsadziłem 1 kość - PASS , wstadziłem 2 kość - PASS , Wstadziłem ponownie dwie kości na stockowych ustawieniach - PASS , Dałem pełne XMP 4000Mhz - PASS!!  O co w takim wypadku może chodzić? 

Wcześniej były błędy a teraz ich nie ma? Nic nie zdążyłem nawet poprzestawiać aby jakkolwiek na nie wpłynąć. Pewnie to zbyteczne ale tu podsyłam rezultaty mem testa. https://drive.google.com/drive/folders/1NMEy7SOPpXe8YatV7QSDGbp9DEkdk0iu?usp=shar

21 godzin temu, Kyle_PL napisał:

Sądzę, że AMD to liczy na zasadzie: "byle okres gwarancyjny wytrzymało". Moim zdaniem temperatury 105stopni na HotSpot nie służą długowieczności rdzenia.

Może tak być, jeszcze mam gwarancje na niego około roku ale jednak jestem zdania żeby niebawem się pobawić w rozebranie go i zrobienia z nim porządku.

 

22 godziny temu, leven napisał:

A pokaż jeszcze podgląd zdarzeń po wystąpieniu błędu w grze. W ogóle pokaż ostatnie zdarzenia, może to nakieruje na problem.

EDIT: napisz też do Senda, On ma wiedzę na temat 69xx. Chodzi mi o zmniejszenie poboru mocy karty.

https://forum.pclab.pl/user/127343-send1n/

Co konkretnie by cię interesowało stąd? Wywalił mi teraz np błąd game_steam_ship i nie mogę tego szczerze tam się doszukać 😛  Łap tego zdjęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1zrri0NA1-a1Bg2ZfqI0IgurjYTvMh786?usp=sharing

 

23 godziny temu, caleb59 napisał:

Akurat Goodramy nie są konfliktowymi kośćmi, nie napisałem też nic co by sugerowało, że są wadliwe - wiele osób posiada i chwali więc nie zrozum mnie źle. Np. ja miałem dzikie akcje z kośćmi Corsaira, które są o klasę lepszej jakości niż Goodramy i chodziło o kompatybilność - po wymianie na Cruciale problem z głowy.

Do czego zmierzam - po prostu czasami w tego typu przypadkach lepiej pozbyć się niepewnych kości i wymienić je na inne bo jak masz tak siedzieć i katować je po 2.5h w testach mając po 5h wolnego czasu to szkoda życia.

Poza tym mając wynik errora masz pełne prawo zwrócić je na gwarancję.

Zobacz sobie 2 odpowiedź w tym poście... nie wiem już co się zadziewa. O co może chodzić. Nie bez powodu chyba dobrze stwierdziłem że potrzebny tu magik >. < 

W dniu 22.07.2024 o 09:01, Kyle_PL napisał:

Jeśli masz włączone AVX512 na tym CPU, to lepiej to wyłącz (oficjalnie ten model nie wspiera AVX512). To nie powinno być powodem problemów, ale możesz profilaktycznie ustawić limity mocy dla CPU wybierając nastawę "Intel POR".

Chodzi ci dokładnie o wyłaczenie tego? To jedyna opcja u mnie która ma w sobie AVX : https://drive.google.com/drive/folders/1s1sBoOSetynIb9iWB3IANOTtoWVg_xK4?usp=sharing

Edytowane przez Carbon2468

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłupiałem, więc może inni koledzy rozgryzą problema :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tym Kernel-EventTracing to się nie przejmuj, każdy to ma. Poza tym to jest tylko ostrzeżenie, prawdziwe błędy to te z czerwonymi ikonkami.

Co do RAMu w takim przypadku porzuciłbym kompletnie uzywanie memtesta i przeszedł na testowanie za pomocą https://www.overclock.net/threads/memory-testing-with-testmem5-tm5-with-custom-configs.1751608/

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Carbon2468 nie zaszkodzi przeskanować komputera pod kątem wirusów i trojanów dobrym programem antywirusowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, hubio napisał:

@Carbon2468 nie zaszkodzi przeskanować komputera pod kątem wirusów i trojanów dobrym programem antywirusowym.

Robiłem skanowania W malwarebytes, i pełne skanowanie w systemie windows. Nic nie wykazało. CCleanerem też próbowałem ,,naprawić rejestry" dalej bez udanego rezultatu.

 

50 minut temu, caleb59 napisał:

Tym Kernel-EventTracing to się nie przejmuj, każdy to ma. Poza tym to jest tylko ostrzeżenie, prawdziwe błędy to te z czerwonymi ikonkami.

Co do RAMu w takim przypadku porzuciłbym kompletnie uzywanie memtesta i przeszedł na testowanie za pomocą https://www.overclock.net/threads/memory-testing-with-testmem5-tm5-with-custom-configs.1751608/

Ohoo... pierwszy raz widze tą aplikacje, spróbuje się z nią zapoznać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...