Skocz do zawartości
haiye

File Explorer zawiesza się przy próbie otwierania plików

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni File Explorer zawiesza się, kiedy próbuję otworzyć coś przez Quick Access lub poprzez wejście na dysk (C/D) w This PC. Próbowałem sobie pomóc googlując problem i używałem różnych komend w cmd i jedyne co wyszło, to kilka uszkodzonych plików, ale zostały naprawione, a problem nie zniknął.
Znalazłem też informację, że może nowo zainstalowany software może robić problemy. Jedyny program, jaki instalowałem niedawno to software od AMD, ale był zainstalowany dużo wcześniej i nie było takich problemów. Odinstalowałem go kilka razy dlatego, że szukałem przyczyny, dla której losowo otwierają mi się okna plików, minimalizuje gra, otwiera pasek Wyszukiwarki podczas gry. Przez jakiś czas było ok, a niedawno problem wrócił, no ale jest mniej ważny niż ten z zawieszającym się FE (chociaż może jest tutaj związek).

Nie wiem, czy może mieć też jakieś powiązanie fakt, że niedawno miałem większy update Windowsa (screen poniżej), przez który musiałem na nowo rejestrować mój klucz produktu, bo z automatu nie działał. 

image.thumb.png.df8ba96668d66fd67cae9499436d4b4b.png

Komputer kupiłem na początku tego roku i był składany przez lokalną firmę.

Resetowanie procesu FE nie działa. Jedyne rozwiązanie, które działa na ten moment, to restart komputera -- wtedy mogę normalnie otwierać różne pliki. Jednakże po restarcie zauważyłem, że pliki na pulpicie monitora 2 częściowo wracają na pulpit monitora 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...