Skocz do zawartości
Lypton

Tanie granie

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku. Samolot można zdobyć w przeciągu godziny. Podobnie heli. Desant z powietrza można równie szybko odblokować. No i masz od cholery punktów szybkiej podróży, gra nie zmusza do kilkukrotnego jeżdżenia z punktu A do B. Przebyłeś drogę raz? Spoko, teraz możesz się teleportować. W FC2 do końca gry jesteś ograniczony do poruszania się po ziemi i rzadko rozstawionych przystanków autobusowych.

Są w FC2 misje z lotnią, tylko trzeba wiedzieć gdzie ona jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis miał świetny feeling strzealnia, bardzo dobry gameplay no i w swoim okresie kapitalną grafikę.

Crysis 2 postawił za bardzo na kosmitów i otwarty swait, ale nadal wygląda świetnie i nadal strzela się przez sporą część przyjemnie.

Najgorsza jest trójka, najkrótsza i z pseudo-otwartym światem, w którym każda mapka to tak naprawdę jeden pokój z przeciwnikami do wykoszenia. Trochę skromnie...

 

A FC2 to bya gra po prostu koszmarna i smaczki niczego nie zmienią ani nie uratują. Respawny, backtracking, zieeew...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis miał świetny feeling strzealnia, bardzo dobry gameplay no i w swoim okresie kapitalną grafikę.

Crysis 2 postawił za bardzo na kosmitów i otwarty swait, ale nadal wygląda świetnie i nadal strzela się przez sporą część przyjemnie.

Najgorsza jest trójka, najkrótsza i z pseudo-otwartym światem, w którym każda mapka to tak naprawdę jeden pokój z przeciwnikami do wykoszenia. Trochę skromnie...

 

A FC2 to bya gra po prostu koszmarna i smaczki niczego nie zmienią ani nie uratują. Respawny, backtracking, zieeew...

 

Mogę się pod tym podpisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Juarez: Więzy krwi za 5 zł w sklepie ubi. Skuszę się, nigdy nie grałem w żadną część, a noty ma całkiem nieźle.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Pobrałem, bo trochę brakuje mi wyścigówek, a FH4 wciąż za wysoka cena. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też dzięki, właśnie miałem kupować klucz na allegro do "dwójeczki" grida, a tu taka okazja sie trafiła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że dwójeczka do jedynki nie ma startu... (brak widoku z wnętrza)

Niby to durne arcade, a jednak w jedynce spokojnie całą karierę przeszedłem z kamerą z kokpitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jest to zbyt zręcznościowa ścigałka, żeby martwić sie o jakis widok z wnętrza - i tak grałbym zza samochodu, nie wyobrażam sobie robienia driftów z kamerą z środka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo GRID 2 to w pełni zręcznościowa odsłona. Już dawno temu jak zobaczyłem, jak poślizgami i ile czasu z gazem w podłodze jedzie się np. autem w specyfikacji GT3 np. na SPA, to powiedziałem, że kijem tego nie dotknę. Pierwszy GRID i Autosport jakoś są bardziej zbalansowane, a dwójka to taki NFS w wydaniu Codemasters.

 

Po prostu taki styl gryzie się w mojej głowie z ich grami, które są zazwyczaj takie po środku. NFS to NFS, a tytuły Codemasters zawsze wpisywały się pomiędzy symulacyjne, a zręcznościowe.

 

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dwójka jest też bardziej arcade'owa niż jedynka.

A szkoda, bo było tam kilka fajnych tras.

Co prawda dwójkę kupiłem i zmęczyłem, ale jakoś specjalnie nie wspominam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze by jakos wyrozniac posty z ofertami? Wchodze i czytam dyskusje o farcry i czyms tam jeszcze chociaz w ogole mnie to nie interesuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie xbox nie interesuje, praktycznie wszystkie gry mam pod win10 z tej platformy, ale jakiegoś ps4 pro w takiej super promce z 2-3 exami to bym łyknął ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie xbox nie interesuje, praktycznie wszystkie gry mam pod win10 z tej platformy, ale jakiegoś ps4 pro w takiej super promce z 2-3 exami to bym łyknął ;)

Takie dobre promki na PSa to pewnie dopiero na święta :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze być 1, aby odblokować kolejne mapy w Gird 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Pobrałem, bo trochę brakuje mi wyścigówek, a FH4 wciąż za wysoka cena. :)

Bierz xbox game pass, trial za free na 14 dni. Później miesiąc za 4 zł... Ja mam już 3 miesiąc, za te 4zł, czyli gram już ponad 3 miesiące za całe 12 zł

 

Dzięki. Pobrałem, bo trochę brakuje mi wyścigówek, a FH4 wciąż za wysoka cena. :)

Bierz xbox game pass, trial za free na 14 dni. Później miesiąc za 4 zł... Ja mam już 3 miesiąc, za te 4zł, czyli gram już ponad miesiące za całe 12 zł ?

Edytowane przez kafaros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xbox game pass działa również na PC więc za grosze można pograć np. w FH4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie! Działa, dzięki! Tytuły ciekawsze niż w takim Acess Origin. I Shadow of the Tomb Raider w XGP? :o Za 4 zł? Serio? Nice! :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że na pc działa znacznie mniej gier niż na xboxie w tym passie. Na pewno na pc działa np. forza4, GoW4, sea of thieves etc. Ale warto wziąć i obadać, chociażby dla forzy i gearsów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem, ze exy nie działają, ale reszta już tak? Gdzieś słyszałem, że nowy Xbox już nie będzie miał tych ograniczeń.

 

Mimo wszystko, jak tylko kilka tytułów działa to i tak warto - co to jest 4 zł. :lol2:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez 14 dni masz za free, 4 zł dopiero po tym terminie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem od razu na miesiąc za 4 zł. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to przedłużyć na kilka miesięcy ta promocje za 4zl :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...