Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się teraz podniecę :D Zagrałem wczoraj chwilę w Tesco czy innym Carrefour na Pleju 3 i muszę przyznać ,że grafa powala :P Można było zagrać w którąś z 2 gier:

-Jakaś corssówka

-i coś a'la streetball :P

 

Extra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zobacz date tego newsa ;) zadna gra z x-pudla 1 nie dziala w 1080p .... trust me a nie kuzimasi od Microsoftu ;)

 

A co ma data do tego? I dlaczego ograniczasz teraz upscale do gier z x1?

Sory, ale co do Twojej wiarygodności to mam pewne zastrzeżenia ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co ma data do tego? I dlaczego ograniczasz teraz upscale do gier z x1?

Sory, ale co do Twojej wiarygodności to mam pewne zastrzeżenia ;-)

Bo rozmawialismy o grach z pudla x1 i o filmach dvd. To sa dwa zrodla ktore potrzebuja upscalingu ;) .... mow jak chcesz ale jezeli wierzysz ze doom3 bedzie ci dzialal w 1080p to zycze powodzenia ;)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo rozmawialismy o grach z pudla x1 i o filmach dvd. To sa dwa zrodla ktore potrzebuja upscalingu ;) .... mow jak chcesz ale jezeli wierzysz ze doom3 bedzie ci dzialal w 1080p to zycze powodzenia ;)

 

Mam zacytować Twoją wypowiedź odnoście skalowania czy sam ją znajdziesz?

Gry z 720p według Ciebie nie potrzebują skalowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam zacytować Twoją wypowiedź odnoście skalowania czy sam ją znajdziesz?

Gry z 720p według Ciebie nie potrzebują skalowania?

no to wiadomo ze 360 upscaluje normalne gry, tak jak i PS3 (no moze nie wszystkie ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
się może niektórym przydać:

http://www.hdfury.com/ - "przelotka" HDMI->DVI z konwerterem umożliwiającym podłączenie monitorów bez HDCP.

piękna sprawa, wielu chętnym na ps3 , odtwarzacze br , hddvd czy nawet nboxy zdecydowanie ułatwi życie, ciekawe tylko kiedy pojawi się w sklepach i na allegro oraz w jakiej cenie ? (edit :znalazłem , że cena wahać się będzie w okolicach 120$)

Edytowane przez Cassius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piękna sprawa, wielu chętnym na ps3 , odtwarzacze br , hddvd czy nawet nboxy zdecydowanie ułatwi życie, ciekawe tylko kiedy pojawi się w sklepach i na allegro oraz w jakiej cenie ? (edit :znalazłem , że cena wahać się będzie w okolicach 120$)

ouch. Wcześniej tego nie widziałem. Ale z drugiej strony jak ktoś wtopił to i tak jest to znacznie taniej niż zakup całkowicie nowego odbiornika.

 

PS: jak to się mówi... oszczędny płaci dwa razy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
się może niektórym przydać:

http://www.hdfury.com/ - "przelotka" HDMI->DVI z konwerterem umożliwiającym podłączenie monitorów bez HDCP.

 

To mi bardziej wygląda na przelotkę hdmi->vga (które HDCP nie wymaga).

 

ouch. Wcześniej tego nie widziałem. Ale z drugiej strony jak ktoś wtopił to i tak jest to znacznie taniej niż zakup całkowicie nowego odbiornika.

 

PS: jak to się mówi... oszczędny płaci dwa razy :D

 

Ja wiedziałem i olałem, zanim ICT wejdzie to monitor mi ze starości zdechnie a ja na analogowym sygnale mogę pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie kupilem Obliviona dla PS3. Rany co za roznica pomiedzy wersja 360 .... prawie zupelnie inna gra .... dla tak pieknie wygladajacego i plynnego Obliviona warto kupic PS.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie kupilem Obliviona dla PS3. Rany co za roznica pomiedzy wersja 360 .... prawie zupelnie inna gra .... dla tak pieknie wygladajacego i plynnego Obliviona warto kupic PS.

Pozdr.

 

oblivion, oblivion... cos kiedys slyszalem, ahhh to ta gra rpg nudna jak flaki z olejem :E

 

naprawde uwazasz, ze dla obliviona warto kupic KONSOLE? czy tylko sobie z nas zartujesz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oblivion, oblivion... cos kiedys slyszalem, ahhh to ta gra rpg nudna jak flaki z olejem :E

 

naprawde uwazasz, ze dla obliviona warto kupic KONSOLE? czy tylko sobie z nas zartujesz? :)

Kocham obliviona i napewno jest w moim top10 gier of all time a wersja na ps3 jest najlepsza do tej pory wydana wiec dla mnie nie moglo byc lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kocham obliviona i napewno jest w moim top10 gier of all time a wersja na ps3 jest najlepsza do tej pory wydana wiec dla mnie nie moglo byc lepiej

to może zrób małe porównanie wersji PS3 i wersji na xbox360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skoro na ps3 to jak twierdzisz prawie inna gra to może coś porównasz?

 

No i kupa nic, żadnego odzewu, to przynajmniej powiedz, dlaczego to taka inna gra? Rzuć no 2 screeny to się przekonamy.

 

Dalej chciałbym zauważyć, że jak na razie to nic nie ma na tą konsole nowej generacji, kiedy wyjdą jakieś porządne, wymagające gierki? Coś nie widać...

Edytowane przez miras20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobre porównanie macie na gametrailers.com w jakości HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

grał ktoś na ps3 w nowe nba street czy grafika jest dużo lepsza niz na xboxie 360.......i czy istnieje już jakaś możliwość odczytywania przegrywanych płyt na ps 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

 

grał ktoś na ps3 w nowe nba street czy grafika jest dużo lepsza niz na xboxie 360.......i czy istnieje już jakaś możliwość odczytywania przegrywanych płyt na ps 3 ;)

Mam NBA 07 i grafika jest bardzo dobra!!! Gra dziala nawet w trybie 1080p 60FPS!! ... Zastanawialem sie nad 2k 07 ale NBA mi jakos bardziej przypadlo do gustu. NIe gralem w wersje na 360 ale grafika bedzie taka sama albo minimalnie lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam PS3 na rynku? Ponoć mimo wielomiesięcznej obecności nadal kiepsko się sprzedaje nawet w USA. Panom z Sony zaczyna się pewnie robić coraz "cieplej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo chyba troszkę przegieli z tą ceną.ja rozumiem next-gen blue-ray i inne bajery ale 2300PLN :o:o ...............mogliby zejść do 1800PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa jasne zejsc do 1800....kolego sam odwarzacz bluray kosztuje 3000zl hehe z samsunga a tutaj otrzymujemy mozliwosc instalacji linuxa bluray i nowa generacja gier. Troche przesada ludzie chcieli by wszystko za darmo:P jakby tak policzyc gdyby sony nie dokladalo do PS3 to bysmy i moze 4000zl dali. Co do samej sprzedazy no niestety to zatacza bledne kolo ludzie czekaja na gry a producenci na wieksza sprzedaz konsol:P wiec ciezko tutaj:P ale powiem tak mam PS3 I nie zaluje zakupu :P

Edytowane przez Marcin2826

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taaa jasne zejsc do 1800....kolego sam odwarzacz bluray kosztuje 3000zl hehe z samsunga a tutaj otrzymujemy mozliwosc instalacji linuxa bluray i nowa generacja gier. Troche przesada ludzie chcieli by wszystko za darmo:P jakby tak policzyc gdyby sony nie dokladalo do PS3 to bysmy i moze 4000zl dali. Co do samej sprzedazy no niestety to zatacza bledne kolo ludzie czekaja na gry a producenci na wieksza sprzedaz konsol:P wiec ciezko tutaj:P ale powiem tak mam PS3 I nie zaluje zakupu :P

madre slowa. Jednak marka PS tez robi swoje i za rok bedziemy podziwiali MGS4 i Killzone 2 kiedy 360 dotrze do kresu swoich mozliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
madre slowa. Jednak marka PS tez robi swoje i za rok bedziemy podziwiali MGS4 i Killzone 2 kiedy 360 dotrze do kresu swoich mozliwosci.

buehehe.. wizjoner hahaha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
madre slowa. Jednak marka PS tez robi swoje i za rok bedziemy podziwiali MGS4 i Killzone 2 kiedy 360 dotrze do kresu swoich mozliwosci.

Taa a PS3 bedzie mialo coraz lepsza grafe taka ala DX11 :lol2::E. Masz x-a ale widze ze PS3 podoba ci sie bardziej i slepo wierzysz ze ta konsola potrafi wygenerowac mega-hiper grafe jakiej na x-ie nie uswiadcze.

Edytowane przez Gooral84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
madre slowa. Jednak marka PS tez robi swoje i za rok bedziemy podziwiali MGS4 i Killzone 2 kiedy 360 dotrze do kresu swoich mozliwosci.

 

Dlaczego niby X0 miałby dotrzeć do kresu możliwości? Nie wizjoneruj :D

 

A tak szczerze w piątek rozwalił mnie mój kumpel- fanboy sony:

 

"Xbox360 nie podoba mi się, bo jest to konsola nastawiona na zarabianie pieniędzy. W przeciwieństwie do PS3 nie ma duszy. Nie posiada Japońskiego pierwiastka. PS3 natomiast ma dawać frajdę"

 

No szczerze powiedziawszy Sony nie produkuje by bawić tylko by zarabiać. Jak każda inna firma

Edytowane przez ZIP@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wiesz, z jednej strony to się może wydawać absurdalne ale z drugiej to ja się absolutnie ludziom nie dziwię. Wiele osób (nie tylko faceci ale też kobiety) ma dość traktowania ich jak małych dzieci. Jednym kliknięciem mogą włączyć sobie jakiegoś "fikołka" a gry, które teoretycznie powinny być dla dorosłych, unikają faktycznie dojrzałych tematów jak nagość czy seks ale latające wszędzie kończyny już są jakimś sposobem "ok". Wersja cyfrowa zadebiutowała z nowymi wersjami tych strojów i dla mnie to jest absolutnie ok.   Gorzej jest gdy wypuszczasz dany produkt i zaczynasz go cenzurować po premierze tak jak to ostatnio miało miejsce w przypadku remastera pierwszych części Tomb Raider. W tym przypadku odzew był tak spory, że zawartość zostanie przywrócona. Należy kolejny raz powtórzyć, jedynie pełnowartościowa dystrybucja pudełkowa daje graczom jakąkolwiek kontrolę i pewność, że za x lat będą mogli zagrać dokładnie w to samo co grali x lat wcześniej.
    • Mamy dostęp do nowych danych z przecieku od Insomniac. Tym razem dotyczą wszystkich gier wydanych cyfrowo przez Sony (PS Store) do czerwca 2023 roku.
    • To ciesz się że nie masz japońca, makarona czy niektórych niemców...wtedy byś dopiero przeklinał że gniją  Akurat jestem diagnostą, codziennie wchodzę pod kilkanaście aut różnych marek i mam porównanie. W kwestii awarii też wcale źle francuzy nie wypadają przy innych, trzeba wiedzieć z jakim silnikiem kupić żeby nie wtopić, ale to dotyczy wszystkich marek. Obecnie mam też dwa francuzy, z tym że akurat wybrałem z najlepszymi silnikami w klasie (lepszymi niż większość konkurencji z tych lat)...no i złego słowa nie powiem na nie. Po przejściu z aut niemieckich wreszcie zrozumiałem pojęcia "bezawaryjny" 😛
    • Przecież masz już w necie testy, i nawet G4 dalej leci w róż na białym. Na YT nawet gość postawił obok siebie 3 ostatnie modele g i najwyższy model sony i robił porównanie zafarbów. W G4 najmniej, ale dalej widoczne. I niekoniecznie inna sztuka byłaby tak samo dobra.  To się tam nigdy nie zmieni bo taka jest ich budowa. Jest jakiś filtr który nie występuje w Qd-oled i on stanowi problem.  Moja 77 miała jedynie krawędzie białe, reszta ekranu to delikatny róż i sceny zimowe takie typowe bez cieni i jakich elementów to była porażka. 
    • Listy Lewicy w wyborach do PE. Taka Żukowska ma trudny okręg, więc najprawdopodobniej pozostanie w Sejmie i dalej będzie nam serwowała swoje przebłyski .
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...