Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pins

Sony Vaio - opinie uzytkownikow

Rekomendowane odpowiedzi

Swojego (VGN-FE21S) kupiłem na początku lutego (mój pierwszy notebook) i muszę przyznać, ze jest boski. Czekałem pół roku, żeby dozbierać do Vaio a nie kupować jakichś hp, asusów (nie twierdząc, ze są złe oczywiście) i było warto.

 

Dla mnie sony vaio to jest najwyższa półka lapków. Posiadanie tego to luksus, zaszczyt.

(Jeszcze tylko alienware'y tak na mnie działają, ale w mniejszym stopniu).

Pomimo faktu, ze serwis najbliższy to UK/Niemcy, to i tak nie wahałem sie przy decyzji o zakupie.

 

A teraz trochę szczegółów.

Design oczywiście dla mnie to jest jedna z rzeczy, która wyróżnia Vaio od innych laptopów. Stylistyka jest powalająca. Można się zakochać.

Matryca również spełniła moje oczekiwania. Porównując kąty widzenia, ostrość i inne "takie takie" z innymi lapkami to Vaio jest zdecydowanie na prowadzeniu.

Sprzęt jak sprzęt, daje radę, chociaż dyski 4200 rpm jak dla mnie są zbyt wolniutkie, ale aż tak tego nie odczuwam.

Na baterii mój laptop też trzyma długo. Na wykłady jak go noszę i notuję w Wordzie (bez wifi, ściemniony ekran itp) to 3h na luzie wytrzyma.

 

 

Podsumowując powiem, że są laptopy i jest Sony Vaio :thumbup:

 

A teraz niech inni posiadacze się wypowiedzą :)

Pamiętajcie, że temat to opinie użytkowników!

 

Myślałem podobnie(SVS1313R9E).Pierwsza naprawa gwarancyjna i czar prysł. Komputer naprawiono w cztery dni włącznie z transportem do serwisu i powrotnym. Jakież było moje zdziwienie, kiedy sprzęcik działał dwa razy wolniej niż przed naprawą. Przyczyna serwis Sony we Frankfurcie nie rozróżnia parametrów dysków twardych. Zamiast HDD 750GB o 7200rpm włożyli HDD750GB o 5400rpm przekonując mnie, że dyski są jednakowe i tak jest zgodnie z postanowieniami gwarancji. Walka trwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...