Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Nie przesadzaj... ;) Nie każdy ma lustrzankę za 3 tysiące. :E

 

 

Jak ktoś robi fotki workloga za 10k to wymaga się jakości, ale w takim kompie... nie jakichś cudów, ale żeby się dało rozróżnić przód od tyłu :E

 

 

Zgadzam się, to nie forum fotograficzne, jakośc ważna rzecz ale jak ktoś pasjonuje się PC to trudno żeby jeszcze pchał kase w foto, no chyba że go na to stać.

Każdy robi zdjęcia tym co ma pod ręką i tyle, a że jakośc czasami do d..py trudno nie nalezy nikogo oceniać ani "gnębić" za to że brak mu kasy na wypasiony aparat, tylko po to żeby cyknąć kilka zdjęć na forum.

 

Dla początkujących polecam Canon 350D, mam używam i jestem zadowolony.

 

Nie osłabiajcie mnie, ja cudów nie wymagam ale niech te zdjęcia będą chociaż ostre a do tego wystarczy automat za 200zł, wrzucanie takiej kupy mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chcę takiego kompa jak wy... :o

 

jak my ??? :E:hmm:

 

Bierz 40", usiądziesz najwyżej trochę dalej a jak by nie patrzeć sam piszesz że nie tylko do grania ale i oglądania filmów, zaś 32" a 40", hmmmm 8" robi różnicę, w filmach na pewno.

Poza tym czy będzie to 32" czy 40" to i tak nie usiedzisz przy nim jak przy normalnym monitorze np 24", musisz się odsunąć inaczej nie ma sensu kupować tak dużego monitora, zresztą idź do sklepu i zbliż się na odległość do jakiegoś leda 32",40" tak jak byś siedział przed kompem, sam zobaczysz różnicę, myślę że tak najszybciej rozwiejesz swoje wątpliwości, pianie co lepsze to nie to samo co badanie organoleptyczne :E

 

i tak też zrobię ;) ale jak Tu usiąść dalej i grac w BF'a 3 ??? :E biurko ma 60 cm głębokości tylko :P

 

jezeli codzi o TV/FILMY to spoko ale granie :\ hmmm...

 

A jak wam sie podoba cos takiego?

 

mi osobiście jakoś nie pasuje ta buda do wnętrza... wolałem poprzednia - czyli "Moj Komputer do Gier i renderingu / My Gaming PC " ;)

Edytowane przez saker2k8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wam sie podoba cos takiego?

 

 

To Twój komputer? Tak się zastanawiam bo inna buda, cooler, grafika i zasilacz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

mi osobiście jakoś nie pasuje ta buda do wnętrza... wolałem poprzednia - czyli "Moj Komputer do Gier i renderingu / My Gaming PC " ;)

To komp zlozony tylko na potrzeby filmu i recki Enermaxa Ostrog.Ja tamtego kompa o, ktorym piszesz mam.

 

To Twój komputer? Tak się zastanawiam bo inna buda, cooler, grafika i zasilacz :D

 

Nie , jak wyzej ;)

 

Enermax Ostrog? Całkiem fajnie się prezentuje :)

No dokladnie calkiem fajna buda jak za ta cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadunio :)

 

261220121935.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

261220121933.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

261220121932.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

261220121930.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

261220121934.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Do tego kompa idzie wszysko to co mi się gdzieś zapodzieje :) Na razie nie mam innych wentylatorków 80x80 stąd takie wymieszanie kolorów.

 

ECSik K7VTA3 v3 ma już ponad 10 i pół roku :) poza tym siedzi tam Athlon XP 2000+@2100+, 2.25GB RAM DDR 280MHz, ATI X1950GT AGP, 3 dyski IBM 40GB, Seagate 40GB i Seagate 120GB wszystkie ATA, 6-kanałowa dźwiękówka PCLine, nagrywarka DVD Liteon ATA, a wszystko zasila ModeCom Feel III ATX400. Stacja dyskietek jest odłączona, a zostawiłem ją, ponieważ zostałaby mi z przodu dziura.

Edytowane przez Lewy648

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wam sie podoba cos takiego?

Foto

 

Jeszcze schowaj kabelki lepiej jesli sie da i bedzie w ogole miod. Kolor obudowy jak najbardziej na plus :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie osłabiajcie mnie, ja cudów nie wymagam ale niech te zdjęcia będą chociaż ostre a do tego wystarczy automat za 200zł, wrzucanie takiej kupy mija się z celem.

 

Jak znajdę ładowarkę do aparatu to zrobię UP fotek :D już się nie bulwersujcie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze schowaj kabelki lepiej jesli sie da i bedzie w ogole miod. Kolor obudowy jak najbardziej na plus :thumbup:

To sa moje kabelki

corsair600t.jpg

 

A ten komp w Ostrogu do tesotw byl i ciezko w nim poukladac lepiej kabelki, malo miejsca z tylu budy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he... Było brać AX'a, nie byłoby widać kolorowych kabli z zasiłki. bigsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten wentylatorek na topie coś mały powinna być 20 a kable to owiń izolatką to będą czarne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP 3x

 

Kabelki prawie idealnie, ten od GPU można by było lepiej schować, chyba, że tak ma być to spoko. Jeszcze biało czarne oploty i w ogóle było by całkiem super :)

Edytowane przez Draxil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he... Było brać AX'a, nie byłoby widać kolorowych kabli z zasiłki. bigsmile.gif

Mialem AX850 ale piszczal niestety, wiec sprzedalem.Fakt kable mial ladniejsze, w seasonicu porazka.

 

ten wentylatorek na topie coś mały powinna być 20 a kable to owiń izolatką to będą czarne ;)

Byla 200mm ale glosna jak cholera, teraz siedza 2x120

 

@UP 3x

 

Kabelki prawie idealnie, ten od GPU można by było lepiej schować, chyba, że tak ma być to spoko. Jeszcze biało czarne oploty i w ogóle było by całkiem super :)

Racja, mialem sie za to zabrac, ale mi sie nie chcialo :P

Na przodzie siedzi teraz 200 Bialy Bitfenix Spectre, cichutki bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ax750 i nawet nie mruknie. Cichuteńki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też cisza.

Cewki jak cewki, można trafić na negatywnie do nas nastawioną sztukę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o wyklejeniu mojej obudowy ( str 1700) matami wyciszającymi ? czy wpłynie to znacząco na kulturę pracy i temperaturę ?

Na lewym panelu musiałbym zasłonić wszystkie otwory wentylacyjne a to chyba nie zbyt dobrze, niby obieg jest ale mam wątpliwości.

 

Be Quiet. - cooling.pl

 

@down mam scythe quiet drive :P

Edytowane przez Draxil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie olalbym te maty i wyciszyl np. sam hdd jesli nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę swoim sprzętem

 

http://img854.imageshack.us/img854/1606/fractalgrudzien20122.jpg

 

i ciemna strona mocy

 

http://imageshack.us/photo/my-images/541/fractalgrudzien20121.jpg/

 

w środku cała gama barw, ale co poradzić. w głowie jest plan na przemalowanie sanek i zaślepek na czarno oraz zmiana podstawki na 1155. oczywiście wtedy płyta czarna, zasilacz czarny modularny i wszystkie wentyle na PL2/PK2. padnięcie grafiki to kwestia czasu :E z przodu na froncie który teraz schnie siedzi PK2.

cudów nie ma, ale za to jest porządek ;)

Edytowane przez dudek970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 -----

Edytowane przez adonim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o wyklejeniu mojej obudowy ( str 1700) matami wyciszającymi ? czy wpłynie to znacząco na kulturę pracy i temperaturę ?

Na lewym panelu musiałbym zasłonić wszystkie otwory wentylacyjne a to chyba nie zbyt dobrze, niby obieg jest ale mam wątpliwości.

 

Be Quiet. - cooling.pl

 

@down mam scythe quiet drive :P

 

Maty to ostateczność dla fanatycznych cichofili. Jeśli chcesz wyciszać to największe znaczenie ma odpowiedni dobór przede wszystkim sprzętu, który cechuje się wysoką sprawnością, tj. jak najmniej energii traci na produkcję ciepła. Kolejny etap to dobór jak najsprawniejszych radiatorów, które jak najefektywniej przewodzą i rozpraszają ciepło pobrane od chłodzonych przez nie elementów (cpu, mosfety, gpu, chipsety itp.), następna kwestia to wentylatory i obudowa, na końcu to maty. Jak masz kompa grzałkę to żadna mata Ci nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zasilacz 80+ Bronze 140mm + fanswap (550W OCZ ZT z PK-1/2 koło 300zł wyjdzie na przykład, BQ! są też OK), na procka Macho/Mugen/inny kloc lub coś z wyższej półki (Noctua/Prolimatech/Phanteks) z niskoobrotowym wentylem (Noctua/Noiseblocker/Enermax), grafika Gigabyte WF/Sapphire/topowe XFX'y, Evgi dobrze ustawione w MSI Afterburner (czyt. pasyw w idle, 40-50% w stressie - 60*C-70*C to jeszcze dobre temperatury), dysk SSD lub HDD w SQD/bitumenboxie i kompa nie będzie słychać w większości bud.

Edytowane przez PiVoSH92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierw rzeczy których nie kupiłem 

 

dostałem jak już:

 

 

 

teraz typowe prezenty:

 

od kobiety: PES 13  do grania po sieci głównie

 

 

i również od swojej luby: klawiatura Genius Ultra Slim i222

 

 

No ładne ale nie myślisz Robert że to nie temat o tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie na forum nie było no ale nic...Po ostatniej awarii staruszka i naprawieniu go wkoncu poukladalem kable chodziaz pewnie daloby rade coś jeszcze lepiej ułożyć.W planach mam od dawna pomalowanie budy w środku sprayem na czarno bo ta czerwien troche podchodząca pod mocny różowy troche wkurza i chcialbym zrobic jakis cover na plyte główną najlepiej czarny.

Oto jak się to na chwile obena prezentuje.Sprzęt jak w sygnaturce

ss100828.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez asasinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...