Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy mi na fajnej i przyjemnej kampanii , którą będę próbował przejść na 100% ,a później ewentualnie pobawię się w kampanię

To ograniczasz się bardzo :) Z dwóch zaproponowanych chyba Doom będzie lepszy do kampanii, Destiny jednak bardziej do multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie? Infamous Second Son, czy Batman Arkham Knight?

zależy co lubisz - mroczną, bardziej dojrzałą przygodę w Arkham z niezłą fabułą, setkami zagadek i universum DC Comics, czy niezobowiązującą, luźną zabawę nadprzyrodzonymi mocami wraz z nieskrępowanym rozwalaniem niemilców?

Tak, czy siak oba tytuły do fajnego ogrania, dla mnie dobre średniaki, chociaż mimo tragicznego Batmobila, ze wskazaniem na Batmana.

 

Poszukuję gry (gier) coś jak Battefield 4 czy Killzone Shadow Fall. Żeby było dużo strzelania - taka masówka.

CODy, BF: Hardline, Star Wars Battlefront, Overwatch...

 

Witam, mam pytanie co wybrać :

 

-Destiny + wszystkie DLC

-DOOM

 

Zależy mi na fajnej i przyjemnej kampanii , którą będę próbował przejść na 100% ,a później ewentualnie pobawię się w kampanię

bardzo bede wdzieczny za odpowiedz pozdrawiam

do kampanii to raczej DOOM, Destiny jest głównie nastawione na multi...

Edytowane przez milekp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym bardziej polecil Batmana bo jest mimo wszystko duzo lepsza gra z wieloma bardzo fajnymi rozwiazaniami. Tym niemniej Infamous jest rowniez wart obadania.

 

Co do drugiego dylematu to zaden z tytulow nie wyroznia sie ciekawa kampania SP. Za to do multika (pvp i co-op) zdecydowanie Destiny, obecnie jest do wziecia The Collection zawierajacy wszystko co wyszlo do tej pory + dodatek ktory wyjdzie w drugiej polowie wrzesnia. Cena to 249 co jest imho bardzo uczciwe biorac pod uwage content, ktory sie w zamian dostaje.

Ale ja jestem malo obiektywny, bo w Destiny siedze juz od ponad 350h;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezmę chyba Infamousa. Z poprzednimi częściami B-mana nie miałem do czynienia na PS3. Poczekam na remastera i później zagram w Arkham Knighta. Infoamous niezbyt nie kręci ale z racji że to ex to obadam z ciekawości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy czego oczekujesz, Infamous to niezla choc mocno powtarzalna rozwalka w fajnej oprawie a-v. Mi sie w to przyjemnie gralo, aczkolwiek gra raczej nie nadaje sie do sesji dluzszych niz 2h bo szybko zaczyna wiac nuda:)

Jak podstawka Ci w miare przypadnie do gustu to koniecznie obadaj First Light, ktore jest imho duzo lepsza i bardziej dynamiczna gra z o wiele ciekawszym bohaterem w roli glownej.

Zreszta dodatek jest osadzony przed wydarzeniami z podstawki, wiec nic nie stoi na przeszkodzie, bys obadal go najpierw. Zwlaszcza, ze jest tanszy, wiec ewentualna strata bedzie mniejsza (nawet zakladajac kupno/sprzedaz wersji na plycie).

Edytowane przez marcinho07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Second Son jest u mnie w Euro do nabycia za 60 z groszami więc nie jest to duża kwota. Opinie o tej grze są podzielone, wiec zaryzykuję - dużej straty nie będzie. Jak mi siądzie to dodatek szarpnę kiedyś z PSS. Ostatnio nawet był w dobrej promocji, chyba 20 parę złotych, więc sądzę, że taka okazja jeszcze się powtórzy. Żałuję tylko, że nie kupiłem wtedy bo to prawie jak za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie kupić jakąś grę, ale nie mam pojęcia jaką. Skończyłem dzisiaj The Last of Us. Przeszedłem Wiedźmina ze wszystkimi dodatkami. Ograłem Driveclub'a, Tomb Raider, BF4, Destiny. Napewno nie może być to Assassins Creed którym rzygam. Odpadają też wszystkie gry typu Final Fantasy i jakieś takie wariactwa. Wszystkie inne gry, bardzo mile widziane. Od strzelanek przez skradanki i co tam jeszcze jest na rynku.

 

Liczę na waszą pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted jeśli nie grałeś to koniecznie ograj. Tak samo Until Dawn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Czy until dawn to bardziej przygodówka czy bardziej horror ? Da się w Rej grze wystraszyć? Są jakieś wyskakujące straszaki ? Nie chce dostać zawału dlatego pytam a chętnie bym zagrał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy until dawn to bardziej przygodówka czy bardziej horror ?

nazwałbym to przygodówką z elementami horroru. Warto zagrać a w grze bardziej wystraszył mnie wyskakujący znienacka zwierzak niż "elementy horroru".

Edytowane przez milekp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat Bloodborne czy Until Dawn? Która będzie dłuższa, ciekawsza i zaoferuje dobrą rozrywkę?

Edytowane przez Strilok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dłuższa na pewno Bloodborne ciekawsze również dobra rozrywka też o ile lubi się gry typu Souls ;)

bo Until to taki fajny interaktywny film horror ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie gry są świetne i warte ogrania. UD ma świetną fabułę i dobry klimat. To taki interaktywny serial na 12 godzin zabawy. Na szczęście mozna do niego wracać i dokonywać innych wyborów. BB to chodzony slasher na kilkadziesiąt godzin zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, warto kupić season pass do Rainbow Six Siege? Czy przyszłe mapy jakie wyjdą będą darmowe i wogóle jest on nie potrzebny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, warto kupić season pass do Rainbow Six Siege? Czy przyszłe mapy jakie wyjdą będą darmowe i wogóle jest on nie potrzebny?

 

Już kiedyś o tym pisałem. Wszystko można bez problemu odblokować w normalnej "gołej" wersji gry. W SP dostajesz tylko wcześniejszy dostęp i parę skórek, które i tak odblokujesz samemu poprzez dłuższa grę.

Reasumują nie opłaca się kupować SP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej na Vite Gravity Rush czy Uncharted Otchłań ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagasaki pytał o jakaś grę warta polecenia .. jest sporo wyprzedaży w tym miesiącu z których warto skorzystać . Ja np. Zakupiłem zestaw beyond i heavy tani , dawno nie byłem tak pozytywnie zaskoczony jakaś gra (ostatnio to był chyba wiedźmin z dodatkami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś o tym pisałem. Wszystko można bez problemu odblokować w normalnej "gołej" wersji gry. W SP dostajesz tylko wcześniejszy dostęp i parę skórek, które i tak odblokujesz samemu poprzez dłuższa grę.

Reasumują nie opłaca się kupować SP.

 

Dzięki za odpowiedź, miałem okazje kupić wersje gold za 120zł ale skoro ten season pass i tak w sumie nic nie daje to kupiłem tylko podstawke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad battlefield 1943 na ps3 ( jest za 16,50 zł na ps store :) ). Właściwie za darmo tylko czy ktoś w to jeszcze gra ? Orientuje się ktoś może jak kondycja sieciowa tej gierki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej na Vite Gravity Rush czy Uncharted Otchłań ?

Weź to na co masz bardziej ochotę, bo obie gry są dobre.

Ja bym wziął uncharteda, a gravity na ps4 :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co sięgnąć, ba - nie wiem czego szukam :D

Zastanawiam się między mafią III, risenem 3 (przygodę z gothic'iem zakończyłem na nocy kruka) i watch dogs 2

 

opinie, pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technomancer, dobre to to? Często się przewijał w murzyńskim piątku i jestem ciekaw czy ktoś to ograł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie ma nie najgorsze, w PS plusie bym go przygarnął :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...