Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ananas

Skins / Kumple (2007)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hultek

Normalnie. :P Najbardziej ją znienawidziłem, gdy Chris umarł, a ona zamiast zadzwonić po karetkę/policję/Jal/Sida/kogokolwiek, uciekła sobie do NY, zostawiając chłopaka i przyjaciół za sobą. :P

Już dużo bardziej wolałem Tony'ego - taki dominujący charakter, pewny siebie, zdecydowany, trochę chamski i wredny, ale człowiek, na którym można polegać. I inteligentny! Effy w drugiej generacji miała być podobna do niego, ale trochę nie wyszło. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Normalnie. :P Najbardziej ją znienawidziłem, gdy Chris umarł, a ona zamiast zadzwonić po karetkę/policję/Jal/Sida/kogokolwiek, uciekła sobie do NY, zostawiając chłopaka i przyjaciół za sobą. :P

Już dużo bardziej wolałem Tony'ego - taki dominujący charakter, pewny siebie, zdecydowany, trochę chamski i wredny, ale człowiek, na którym można polegać. I inteligentny! Effy w drugiej generacji miała być podobna do niego, ale trochę nie wyszło. :E

Ej ej nie zdradzaj mi co było dalej:D ja tu z zajawką oglądam ten film a Ty mi mówisz o śmierci bohatera:( buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hultek

Nie powinieneś wchodzić i/lub czytać postów. :P Treść 4 sezonu mógłbym zamieszczać między [ spoiler] [/ spoiler], ale nie 1 czy 2 sezon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie powinieneś wchodzić i/lub czytać postów. :P Treść 4 sezonu mógłbym zamieszczać między [ spoiler] [/ spoiler], ale nie 1 czy 2 sezon...

Luźna guma, luz na kapslu, wybaczam:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam S05E01? Na tą chwilę strzelam, że ten sezon nie będzie mieć podjazdu do poprzednich :) Bez Effy to oni sobie mogą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam S05E01? Na tą chwilę strzelam, że ten sezon nie będzie mieć podjazdu do poprzednich :) Bez Effy to oni sobie mogą :E

Dla mnie spoko, sporo się nawet działo choć mi to nowe towarzystwo co pokazali się niezbyt podoba :E jakieś takie nolife'y, szczególnie ten rudy. Choć s05 i tak jest lepszy niż Skins US :E to jest dopiero dno

Czekam na 2 ep 5 sezonu, napewno się rozkręcą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakieś takie nolife'y, szczególnie ten rudy.
Jeśli nolife'y ćmią jointy i pluskają się z gołą dupą w basenie razem z laskami to mamy chyba różne poglądy na definicję słowa 'nolife' :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio też pojawiła się amerykańska wersja 1 sezonu UK wersji. Jednym słowem beznadzieja. Nie wiem po co oni to zrobili, jak to jest idealna kopia pod względem zdarzeń w beznadziejnym aktorstwie. Do tego serial został masakrycznie zjechany przez opinię publiczną, więc pewnie nie wyświetlą nawet pełnego sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nolife'y ćmią jointy i pluskają się z gołą dupą w basenie razem z laskami to mamy chyba różne poglądy na definicję słowa 'nolife' :E

ostatnie sceny to wyjątek potwierdzający regułę :E pewno się rozkręcą w 2 epie

każdy 1 odcinek nowej serii dawał ostro cały czas, a tu tylko motyw 2 tatusiów dał czadu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę spoilerujecie :E

 

USA jeszcze nie ruszyłem, a opinie ma ładną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się 5 sezon. Serial miał być z założenia o normalnym życiu nastolatków z Bristolu. Pierwsze dwie serie były za*ebiste. Każdy bohater z pozoru był całkiem normalny, a jednak każdy był indywidualistą. 3 i 4 sezon były nawet oki. Effy się fajnie rozkręcała, ale potem scenarzyści spieprzyli sprawę. Po co te dwa zabójstwa na koniec? 5 sezon to dla mnie dramat. Nie przedstawia życia normalnych nastolatków, tylko totalne odrzutki społeczne. Obejrzałem pierwszy odcinek, dla pewności obejrzę drugi, ale wydaję mi się, że nie będę dalej oglądał. Juź nie ma tego czegoś, nie ma osoby o ciekawym charakterze tyko raczej "dziwadło". Effy miała wahania nastroju, a Francy żyje w totalnie wyimaginowanym świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio też pojawiła się amerykańska wersja 1 sezonu UK wersji. Jednym słowem beznadzieja. Nie wiem po co oni to zrobili, jak to jest idealna kopia pod względem zdarzeń w beznadziejnym aktorstwie. Do tego serial został masakrycznie zjechany przez opinię publiczną, więc pewnie nie wyświetlą nawet pełnego sezonu.

Obecnie tworcom brakuje pomyslow, stad takie przerobki. Tak samo leci Being Human US oraz Shameless US. Jednak sa i wyjatki. Przykladowo The Office US jest genialnym serialem. Top Gear US tez zasadniczo da sie obejrzec, choc dosc duzo mu brakuje do edycji UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o to Boro, świeże pomysły były, są i będą w Hollywood, problem polega na tym, że im się nie daje szansy, bo takie pomysły trzeba hodować i nadzorować przez kilka lat. Stacje nie chcą ryzykować, dlaczego kablówki prywatne mają najlepsze seriale? Bo oni nie są uzależnieni od reklamodawców, kasę dostają od abonentów i taki widz oczkuje od nich "premium material". Mogą spokojnie hodować sobie scenariusze przez kilka lat, wystarczy, że masz 4 seriale lecące w jednym roku i abonent nie odejdzie. Remake się robi, bo jest prościej, szybciej i taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5x1 oglądalem na 4 razy.

wgl wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 ep lepszy :P choć motyw z tą płytą to jak z brązową nutą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem po pięciu minutach, gdy zobaczyłem jaką okropną aktorkę dobrali do roli Effy. Zresztą czytałem, że ogólnie dobór aktorów leży i kwiczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem po pięciu minutach, gdy zobaczyłem jaką okropną aktorkę dobrali do roli Effy. Zresztą czytałem, że ogólnie dobór aktorów leży i kwiczy.

 

Tea jest cudowna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę pomyślałem, że siostra Tony'ego nazywała się Tea, ale sprawdziłem i ona nazywa się Eura, więc najwyraźniej do Tei nie dotarłem. Ogólnie aktorzy fizycznie mi strasznie nie leżą, amerykański Anwar wygląda jakby podstawówkę kończył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hultek

Fajny nowy odcinek piątego sezonu. Rewelacji nie ma, ale w Skinsach to norma. Myślę, że od piątego się rozkręci. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial miał być z założenia o normalnym życiu nastolatków z Bristolu. Pierwsze dwie serie były za*ebiste.

Tak, bo "normalni" nastolatkowie topią auta w basenach, jeżdżą po ulicach jak piraci, bzykają się na okrągło, ćpają i nie ponoszą za to odpowiedzialności. Oki :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo "normalni" nastolatkowie topią auta w basenach, jeżdżą po ulicach jak piraci, bzykają się na okrągło, ćpają i nie ponoszą za to odpowiedzialności. Oki :D.

W polsce to jest norma, co dopiero w anglii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • chcialbym tylko przypomniec ze kazda gra pc jest ustawiana z automatu na mozliwosci sprzetowe kompa wiec nie trzeba szukac w opcjach ustawien graficznych Poza tym sa tez presety w ustawieniach - jak masz dobry sprzet ustawiasz ultra, jak masz slabszy to konsolowe low/medium i grzebac w niczym nie trzeba
    • To, że kolesie co mają różne blachy gadają sobie o ustawieniach to ma być ten wielki dowód na to, że pc jest problemową platformą? Aha.  No tak anegdotyczny jak ms wydał kilka mlrd USD na naprawy tych rrod i omal nie skończyło się to wyjściem z rynku konsol o czym wspominał sam gates.Xd A pisałem też o one x, który miał jakąś wadę (z netu jak czytałem też dosyć częstą) a i jeszcze zwykły one miał rąbnięty napęd. Na konsolach od ps1, na kompach od Atari 64, ale gdzie mi tam do takiego wyjadacza jak ty mistrzu. Chyba dawno nie byłeś na żadnym forum konsolowym, bo w tej generacji to widziałem sporo pierdzielenia na innym forum właśnie o różnych trybach, rozdziałkach, klatkach, hdr, rt itd. Tak wkładają płytę, tylko wpierw ściągają day one pacza co ma z 20 GB, potem robią update systemu, a za kilka dni kolejne pacze.
    • Ja piszę to po ponad 25 latach grania na PC i około 15 na konsolach - można naginać rzeczywistość jak się chce i podawać jakieś dowody anegdotyczne, że "e bo ja miałem rroda", ale PC'ty w takiej formie jak teraz nigdy nie będą tak wygodne i tak bezproblemowe jak konsole, zwyczajnie nie jest to możliwe przy otwartości tej platformy. Dla większości graczy liczy się to, żeby włożył płytę/kupił grę w sklepie i grał, a nie to, że możesz przetrzepywać Reddita i macać coś w plikach by fixnąć problem - stąd całe clou tego co pisałem wcześniej - konsole mogą spokojnie istnieć bez exów, exy nie są konkurencją dla PC'tów, tylko dla innych konsol. Najlepszym dowodem na bezproblemowość PC'tów są tematy, gdzie PC'towcy wypowiadają się o grach, o jak na przykład tutaj - na Labie - większość postów to pytania o ustawienia, czy Wam też tam spadają klatki, jak ustawiliście HDR itp. itd., gdzie w tematach konsolowych po prostu gada się o grze, tylko PC'towcy wbijają tam ze swoimi analizami na DF i newsami czy jest planowana wersja PC'towa xD Kolejnym istotnym dowodem jest np. to co napisał Element Wojny - że jak umiesz to sobie ustawisz PC'ta tak, żeby działał dobrze... ale konsoli ustawiać sobie nie musisz - rozpakowujesz z pudełka, podłączasz 2 kable, robisz "konsolowy tutorial" i możesz grać. Różnica w wygodzie użytkowania jest tak ogromna, że takie gadanie jakby PC był co najmniej podobny do konsoli jest zwyczajnie kłamstwem i naginaniem rzeczywistości, można nabrać na takie coś kogoś, kto gra wyłącznie na PC, ale PC'towego power usera i konsolowca jednocześnie (nie takiego, co gra tylko w exy raz na rok) nie nabierzesz, sorry xD
    • Jakim wpływem? Romanowi ma po prostu awarię mikrofonu. Rano pokaże 0% w wydychanym na własnoręcznie wypełnionej kartce. Xd
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...